Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

vally11
23. kvě 2011

@mamartinka a zkoušel Ti tvůj gynekolog dělat folikulometrii?

mamartinka
23. kvě 2011

@vally11 neskusal nakolko niesme doma ale v zahraniciu.Takze nema ako.

vally11
23. kvě 2011

@mamartinka aha, tak třeba tentokrát podle testíků ovulka přijde, držím ti pěsti, aby se ukázaly // 😉 nejdřív na ovulačním a pak i na těhotenským testíku
Jinak já jsem byla asi 3x na měření folíků. Teď mě to čeká příští pondělí a asi se rozhodneme podstoupit IUI.

mamartinka
23. kvě 2011

@vally11 Dakujem.A vam co povedali na tej konzultacii.Ako ste sa vy rozhodli.

vally11
23. kvě 2011

@mamartinka 🙂 já to ještě dopsala k předchozí odpovědi

verry
23. kvě 2011

@mamartinka Ahojky, mám se dobře. Ale uvidíme zítra. Jedeme do Sanusu a dr. mi vysvětlí jak ta laparka, a myslím že navrhne IUI, ale uvidíme zejtra...
A jak ty?? jak se máš??? proč tedy nezkusíte aspoň IUI??? pokud máte vše OK, tak při IUI by mohla být přeci jen větší šance, hm??.......aspoň já s tím počítám 😵

mamartinka
23. kvě 2011

@verry Ahojki.Ale mam sa dobre len to snazenie uz keby nebolo snazenim ale tehu.Vies my sme v zahraniciu a je problem z lekarmi ked len obcas prideme domov.Ved uvidime ako sa to vyvine. 😉

verry
23. kvě 2011

@mamartinka aha, tak to jsem nevěděla. Kde žijete?? a to tam asi pracujete,vid?
no, my budem mít asi taky problém. přítel chce změnit práci, a pokud mu to výjde-bude jezdit taky do zahraničí-ale třeba i na 3 týdny.. ☹ tak se zejtra musím zeptat jestli jdou zmrazit spermijky, kdyby třeba nebyl doma..

mamartinka
23. kvě 2011

@verry Sme v Irsku.A ano pracujeme tu 😉

verry
23. kvě 2011

@mamartinka týjooooooooo, tak to jste dalekoooo.
jak je u vás???? asi zimnějc,vid?? tady je dnes taaaak krásně..

mamartinka
23. kvě 2011

@verry ani nehovor.Stale tu .fuci ked to ne tak zas prsi.Hruza a des to tady je.Dnes tak fici ze snad ide konec sveta ci co.Hruza.Uz sa za 2 tydny tesim dom na to teplo.Ideme na 2 tydny na dovolenku.Az ti to teplo u vas zavidim.

verry
23. kvě 2011

@mamartinka tak to věřřím já taky zimu nesnáším, miluju teplo a léto a to už tady pomalu ale jistě začíná... 😵

vally11
23. kvě 2011

@verry Ahoj Veru, tak dej vědět jak jsi dopadla. My byli na konzultačce po laparoskopii minulý týden.
Tento měsíc asi zkusíme IUI, pokud manžel nebude pracovně hodně daleko. Máme podobný problém. Sice neni v zahraničí, ale často pracuje mimo bydliště.

verry
24. kvě 2011

@vally11 Ahojky, tak jsme akorát dorazili. Dr. nám navrhla další IUI. Takže teď jen počkat na menstruaci a jdeme do tohooo 😵 Jinak jsem se ptala na ty spermošky a zmrazení-tak to nebude problém. Teď teda to snad nebudem potřebovat,ale pak další měsíc asi joo. No, budu doufat že zadaří hned 🙂
tak to jsme na tom fakt podobně-a vy jste už byli na IUI?? se zmraženýma spermíkama? 😅

vally11
24. kvě 2011

@verry Ahoj, my zatím měli jenom 2x snaženíčko za pomocí pregnylu, teď ta laparka. Já jsem akorát po ms, příští týden jdu na utz a podstoupíme naše 1 IUI. Kéž by se zadařilo hned napoprvé 🙂
Manža se mi vrací v pondělí. 🙂

verry
24. kvě 2011

@vally11 tak to určitě výjde, držíííím pěstě.
sejdeme se na diskuzi IUI 🙂

vally11
24. kvě 2011

@verry děkuji, taky ti držím pěsti. 😉 Doufám, že to na diskusi IUI vezmeme hopem a přesuneme se do diskuse těhulek 🙂 😉

marca22
25. kvě 2011

Ahojky můžu se k Vám přidat? Za 14dní mám jít na histeroskopii a laparoskopii s chemopertubací,doufám že jsem to napsala správně 🙂 Mohly by jste mi popsat na co se připravit,jak to probíhá a za jak dlouho by mě mohli pustit domů?

zvalentova
26. kvě 2011

@marca22 a kam jdeš? V Praze?

mamartinka
26. kvě 2011

@zvalentova Ahoj.Pozeram ze po laparke tiez stale nic.Vy ste inak zdravy?Tak si potom na tom ako ja.Ja uz 3 mesiace a stale nic po zakrokoch.

marca22
26. kvě 2011

@zvalentova jdu na Kladno

sysinek
26. kvě 2011

ahojte, je tu niekto kto ide na laparo v TT v juni?

zvalentova
26. kvě 2011

@mamartinka ahoj, tak ono to asi pujde tezko. Mam nepruchodne vejcovody, endometriozu a imunulogicke potize.

zvalentova
26. kvě 2011

@marca22 jj, ja byla v Praze na Homolce, ve středu přijem, čtvrtek operace a v pátek po vizitě jsem už jela domů.

marca22
26. kvě 2011

@zvalentova a bolí to potom hodně?

zvalentova
26. kvě 2011

@marca22 nic mě nebolelo, jen jsem zvracela po anestesii,

mamartinka
26. kvě 2011

@zvalentova Ale predsa ak ti robily laparo tak ti prfukli vajcovody.Ci nie.Co ti vlastne robily?A u vas to prirodzene teda nepojde?Umele ste neskusali?

zvalentova
26. kvě 2011

@mamartinka tvrdili, ze se pokusily zpruchodnit, ale nepodarilo se. mam za sebou jedno neuspesne IVF.

mamartinka
26. kvě 2011

@zvalentova Tak to uz je ine.Ale predsa laparka sa robi nato ze to je vlastne ten prefuk vajickovodou.Tak drzim palce.Snad este umelym to pojde.Ci uz ani to nechcete este skusit aspon raz?

fori
26. kvě 2011

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, já jsem byla na laparce a hysteroskopii a na průchodnosti vejcovdů v září 2010. vše jsem měla o.k. až na to, že mi doktor řekl, že mám extrémně krátké děložní tělo, pouze 2cm. že ta děloha je prostě majinká jako mají 10leté holky. nemáte s tím některá zkušenost?? Prý to ničenu nevadí, ale já se dočetla, že to později může zpusobit potrat, protože ta děloha později třeba ve 20 - 27 tt nestíhá s tím plodem se jako zvětšovat. normální délka dělohy je prý asi 5 cm.