Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

mamartinka
30. dub 2011

@verry Sme sa dohodli v Car ze budeme par mesiacov skusat prirodzene este.Ale aj tak by som nerada zatial na umele.

verry
30. dub 2011

@mamartinka tak to jooo. Tak to zkoušejte, ještě není nic ztracenýho. To my to teda podpoříme IUI-myslím,že bude určo větší šance na těhu.

mamartinka
30. dub 2011

@verry Drzim palce 😉

verry
30. dub 2011

@mamartinka já tobě tééž 😉

mamartinka
30. dub 2011

@verry 😉

mary2222
1. kvě 2011

@luca77 díky za odpověď 😉

@mamartinka jsemna tom podobně nic nezjistili jenom odhalili začínající endometriózu 😒

@verry neboj se bude to v pohodě a až to budeš mít zasebou budeš mít dobrý pocit, že jsi do toho šla 😉

jinak taky nechápu proč mi to "zotavení" trvá déle.. myslím že zítra bych to už do práce zvládla jsem zvyklá chodit i s horečkami ale mudr mě nechala takhle dlouho .. no co tak budu odpočívat 🙂

michaela28
1. kvě 2011

Zdravím, měla bych dotaz. Nevíte, jak dlouho po laparoskopii se může na KET??? Děkuji

verry
2. kvě 2011

tyjoo, holky, krámy nikde... a to jsem to měla dostat v sobotu nebo v neděli.. to je jak naschvál. Tak abych vůbec na tu laparku mohla jít.. 😖

vally11
2. kvě 2011

@verry a nemužeš být těhu? 😉 🙂 🙂 🙂

mary2222
2. kvě 2011

@verry nooo nemůžeš být těhu? kdyžtak zkus horkou vanu a sklenku červeného ale to je spíš psychika...

verry
2. kvě 2011

@vally11 tomu nevěřím, teda nestovala jsem... Ale dnes mě trochu bolí břicho, asi to budu mít posunutý.
Já chcú krámy-hned! 😀

verry
2. kvě 2011

@mary2222 taky si říkám, jak jsem měla obavy abych to nedostala moc brzy. Tak pro jistotu to dostanu až kdoví kdy... 😅 na laparku se může případně kdybych ještě třeba trochu krvácela? nebo jak to je??

vally11
2. kvě 2011

@verry tak testni? Zato nic nedáš, aspoň budeš vědět na čem jsi.
Ale určitě je to o psychice. Já se zase bála, abych to nedostala moc brzy. Šla jsem 23 DC. No a představ si, že jsem to dostala hned jak jsem přijela domů. Takže ještě asi o 4 dny dříve než jsem to čekala.
TESTNI! 🙂 🙂 🙂 🙂
A kdy vlastně nastupuješ, už teď za týden nebo v pondělí už máš zákrok?
Jinak co chodím na diskusi našeho caru, tak tam jedna holčina měla jít ve stejném týdnu co já a kvůli rýmě a kašli jí to odsunuli. Ale jak je to s ms to netuším, jestli jim vadí slabé špinění?!
To je snad poprvé co se těšíš na ms? CO?

verry
2. kvě 2011

@vally11 tak jsem si testla, ale jak jsem si to myslela. Těhu nejsem.
nastupuju v neděli a pondělí laparka. Takže krámy bych už fakt potřebovala...no mě picne. Navíc na tu laparku čekám 2 měsíce, už se na ni i těším... Břich mě trochu bolí, ale furt niccc, chjooo 😒 já teda mám kramy slabý a tak 4dny, max pak 1 nebo 2dny špiním. Budu doufat že to aspoň do zejtrka do večera dostanu...

vally11
2. kvě 2011

@verry 😒 škoda, že testík nevyšel! Tak snad aspoň přijde včas mrcha. Já už se taky pak těšila. To čekání je fakt hrozný! A úplně vidím, jak pořád lítáš na záchod jestli už. No psychika pracuje.
Budu na Tebe myslet, ať přijde co nejdřív. 😉

verry
2. kvě 2011

@vally11 přesně tak to je... 😅 dík 😉

verry
2. kvě 2011

@vally11 ještě neznáš nějakej urychlovák?? 😵

vally11
2. kvě 2011

@verry neboj, musí přijít včas. Tak pak dej echo co a jak. 😉

verry
2. kvě 2011

@vally11 dám vědět určitě 😉

mary2222
2. kvě 2011

@verry já jsem byla ten případ s ms jestli si pamatuješ - dostala jsem to v pondělí a nástup v neděli tak jsem si myslela ok to bude v klidu ale já slabě špinila až do středy večer a pak přišel masakr a o víkendu to bylo chvilku moc a pak celý den nic a pak zase... byla jsem zt oho dost špatná že nevím teda jestli tam mám jet a v nedlěi ráno zase nic ale jak mě doktor vyšetřoval tak tam bylo dost krve ....ptala jsem se doktorka co s tím a on že ať si to rozhodne moje mudr.. jenže ta měla přijít až ráno před operací tak jsem dost nervnila .. ale myslím že i to vyprazdňování pomohlo.. sestřička mě uklidňovala že ještě nikoho domů neposlali a že na to jsou různé názory jestli to dělat při mentruaci a že já mám konec (ale pořád tam bylo dost krve).. no a ráno jsem potkala svoji doktorku a ta říká: za chvíli jdeme na to... takže o tom ani slovo takže buď v klidu jestli to bude konec tak ok 🙂

verry
2. kvě 2011

@mary2222 tak to jsi mě uklidnila. Já teda mívám slabou menstruaci, ale stejně už jsem to měla dostat, a teď mám akorát pěknýho nervíka...zrovna když ji tak potřebuju dostat, tak se někde toulaaa...chjooo. no, snad to dostanu co nejdřív, kdyby aspoň zejtra..-to je teď moje velké přání 😅

vally11
4. kvě 2011

@verry Veru tak co, už mrcha dorazila?

verry
4. kvě 2011

@vally11
@mary2222
Ahojky holky, včera jsem se sem nedostala tak píšu až teď. Jo, mrcha dorazila 😵 ! Kámoška radila sex na urychlení, tak jsme na to v pondělí večer vlítli a já to v noci dostala 🙂 . Tak jsem moc ráda. Tak ted už ať je uterý za tejden, a mám vše za sebou. Určitě pak písnu, jak jsem dopadla 😉

mary2222
4. kvě 2011

@verry 😉 😉 hlavně no stres když jsem to dala já tak všichni 😀

mamartinka
4. kvě 2011

Baby chcem sa len spitat.Ktora ste tu po zakrokoch.Uz sa niektorej podarilo otehu a zakolko?Pomohla vam laparka a hysteroskopia k niecomu?

linda40
4. kvě 2011

ja sa primiešam do témy. Na laparoskopii som bola asi pred 11 rokmi, lekár ma nechal po nej mesiac na PN. ASi o ďalší mesiac som otehotnela. No ako som zistila neskôr, nie vďaka laparoskopii, lebo mi vraj nič nerobili, pokazil sa im prístroj zrovna keď som bola na sále. Tak sa len tvárili, že niečo robili. Viac mi pomohla tá PN, super som si oddýchla. 😀

monnn
5. kvě 2011

ahojky holky,chtěla jsem se jen zeptat jste tu některá,které dopadla špatně HSK - myslím tím,že by vám už nedoporučovali miminko? 😕 díky za jakékoliv info

mary2222
6. kvě 2011

@monnn z toho položení dotazu mám pocit že se toho bojíš, nebo ti něco takového řekli? záleží co by přitom našli mě nic nenapadá

monnn
6. kvě 2011

@mary2222 našli- dehistence po CS a po potratu,prý by to byl velký problém v těhotenství ☹

mary2222
7. kvě 2011

@monnn tak to je mi líto ale snad se dá něco dělat? o co vlastně jde?