Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

neradka
16. led 2011

@marvilka fuuuuuha, tak to vas obdivujem, to ste museli mat naozaj vesele 😀 musi to byt velmi narocne, ale da sa to urcite zvladnut a situacia cloveka prinuti veci riesit 😀 podla mna ho to neodradi, ved kolko ludi ma dvojicky a zvladaju to 😀

pici
16. led 2011

@neradka ale zlatko... mas v brusku fazulecku, a ta potrebuje mat spokojnu maminku... tak sa zamestnaj niecim velmi pozitivnym... verim ze strach je o to vacsi, ze ste sa snazili tak dlho... treba sa pozitivne naladit D:
@marvilka no nam dvojicky hrozia :DDDDDDD a moj manzel sa chyta za hlavu... on by chcel totiz iba jedno babo... ale jasne ze sa bude tesit ked budeme mat aj dvojicky... ja som najprv nechcela ani za svet... a teraz mi je to jedno, hlavne nech su zdrave...

neradka
16. led 2011

@pici ano zistila som ze pozitivne myslenie, mi dokonca pridava silu 😀 a to aj vdaka vam baby 🙂 sakra dostala som chut na ten karfiol 🙂 v tomto rocnom obdobi je to u nas dost netradicne a to viac lakave 😀 ale dieeeeeeetne 😅

marvilka
16. led 2011

@pici no aj ja mam velku sancu na dvojicky 🙂 v rodine aj z mojej aj partnerovej je obrovske mnozstvo dvojciat 🙂 aj doktor sa smial, ze tolko krat to vyzeralo u mna na dvojcata, ked dozrievali folikuly 🙂))) presne nech ich je kolko chce, my sa budeme tesit, lebo su to vytuzene a velmi chcene babatka ;)

pici
16. led 2011

@neradka ja mam rada karfiol, masa jem uplne minimum.... :D
pozitivne treba mysliet, aj ked co vsetko sa moze stat ta nuti rozmyslat aj nad pochmurnymi vecami, ale to si myslim ze patri ku kazdemu tehotesntvu :D

neradka
16. led 2011

@marvilka a zlatko, mozno ked sa to pomiesa, nebudu to dvojicky, ale trojicky 😀 ked sa na to clovek tesi, zlavdne ich naozaj kolko len je treba 🙂 ked to mate z oboch stran, tak ta pravdepodobnost je naozaj vysoka 🙂

pici
16. led 2011

@marvilka
no ja by som predsa len radsej mala jedno.. a potom mozno niekedy druhe.. ale ved si nevyberam , beriem co pride :D

marvilka
16. led 2011

@pici krasne si to napisala 😀 beriem co pride 😀 asi to je aj moj pripad ... kedy ides ty zase na kontrolu?

neradka
16. led 2011

@pici prave dva mesiace dozadu prisla na svet moja neterka a presne tak ako hovoris negativne myslienky su tu vzdy 🙂 aj ked musim povedat ze moja svagrina to velmi prehanala, videla same choroby a nebezpecia a ostalo jej to aj po porode 😢 nuz ale su to jej deticky, ale vsetkeho vela skodi ☹ My sa tu budeme usmievat a tesit 🙂

neradka
16. led 2011

@pici oooooo ale zabudla som, ja mam rada karfioul, ale velmi rada mam aj maso, vela ho sice nezjem, ale neviem sipredstavit, ze by som ho vylucila uplne 😀

pici
16. led 2011

@neradka ja milujem salamy haha ... aj maso. ale kludne tyzden dva bez masa vydrzim... bez abstakov :D ja si davam maso u kamosiek alebo ked sa ideme najest

neradka
16. led 2011

@pici no ani ja nema problem vydrzat dva tyzdne, ale potom uz ten abstak priiiiiiiiide 😀 nastastie moj muz je tiez tak isto ako ja masozravy, tiez to neprehana, ale ma ho rad 🙂

pici
16. led 2011

@neradka dobre masko nikdy nie je zle :D

marvilka
16. led 2011

@neradka no akoze mali sme co robit 🙂 ale tak par dni a verim tomu, ze by sa dalo zvyknut 🙂 ja som nebola zvyknuta na plac dvoch deti naraz, to bol chaos, ale je to krasne.

marvilka
16. led 2011

@pici presne, ja masko mam rada, ale milujem a som zavysla na cestovinach. Moj drahy ale zase opak, rezne by papal od rana do vecera, kazdy jeden den 😀

pici
16. led 2011

@marvilka ja idem trosku von, je krasne tak idem sa natiahnut na pol hodku a potom hor sa na cerstvy vzduch :D

piskotlea
16. led 2011

@marvilka To jsem zvědavá, co ti odpověděl tvůj přítel po hlídání dvojčátek, jestli by je ještě chtěl 😀 Nicméně ti závidím, že na sobě poznáš ovulaci 🙂
Já už na měření bazální teploty prdím. Tento měsíc jsem byla akorát z toho zmatená.
Dneska přišla menses, či ako ji voláte - mrcha ☹ Tušila jsem to. I když jsem doufala, že po laparce se zadaří. Snažím se to brát pozitivně, že třeba vajíčko nebylo ok a je to tak lepší, že se třeba další měsíc zadaří 🙂 Ale k tomu přemýšlím, jestli bych si neměla v lékárně koupit ovulační testy. Čo myslíte?
@pici Dala bych si kuřátko a k veřeni karfiöl 🙂 Manžela vegetariána neláká ani krásně vypečené voňavé kuřátko? 😕 No aspoň zbyde víc pro ostatní 😀
@jajuuus A ty se kde dneska túláš? Lebo ještě včil vaříš? 🙂

wewulka
16. led 2011

@piskotlea Ahoj, presne tak nie je to nic bolestive co by sa nedalo vydržať, aj ked uz by som do toho asi nesla.

wewulka
16. led 2011

@neradka Ahoj, oddychujem, manzel je so mnou doma takze je o mna dobre postarane. musim ho naozaj pochvalit, nemusim vobec nic robit - vsetky domace prace su teraz na nom. Ja len sedim alebo lezim, aj ked pravdu povediac uz by som nieco robila aj ja.
Zistili mi zrasty na jednom vajickovode, ktore mi odstranili, ale lekar hovoril, ze sa tam opat vytvoria, ze sa tomu neda zabranit a druhy vajickovod mam abnormalne ulozeny. Materincu ma otocenu dozadu. Lekar povedal, ale ze nic nebrani otehotneniu. Som rada, aj ked som cakala pozitivnejsie informacie.

neradka
16. led 2011

@wewulka Tak len pekne oddychuj. 🙂 Nie je to mozno idealna sprava, ale je uzasne ze mozes otehotniet. Takze vzdy je nadej, a mozno prave teraz po zakroku sa to podari 😀 a budes tehulkovat. Len sa daj pekne do poriadku a neprecen sa. Ja sa tiez chystam na laparo a uvidime co mi povedia. Ale bude to len niekedy v marci. ☹ Takze este sa trosku na to pripravujem. 😉 A tvoj muzik len nech sa pekne stara, ved to si zena neuzije casto.

neradka
16. led 2011

@piskotlea neboj, urcite sa v dalsom cykle zadari. 🙂 Snad to tak ma byt a raz to pride. Hlavne treba mat to pozitivne myslenie 😀

jajuuus
16. led 2011

kočeny, ja som dnes piekla kačku! 😀

@marvilka
no ja už druhý cyklus po laparke a mrcha už 2x presne na 28. deň! to sa stávalo, len keď som brala HAK! 😀 ale tentoraz bola nejaká slabá, či čo... 😕

@pici
zúbky ako? dúfam, že už nebolia... 😉

@piskotlea
nevadí, po mrche hor sa znovu do snaženia! 😉

@wewulka
veru, pekne oddychuj, máš super mužíčka, že sa o teba tak stará! 😉

piskotlea
16. led 2011

@wewulka Tak tak, užívej si odpočinku 🙂
@jajuuus Mě se zpozdila teď o den, což není nic, ale ta naděje... 🙂 Jinak já ji mám pravidelnou a blahopřeji k tvojí pravidelnosti, přece jen je to úspěch a snažílkování může být více směřováno na určité dny 🙂 Ale je slabá, protože je poslední 😀
No sex není přece jen na snažílkování 😎
@pici Bolí tě zoubky nebo ruce, že nepíšeš? 😀
Baby, kolikátý den míváte tek tu ovulaci?

pici
16. led 2011

ahojte mojenka. bola som v rakusku... s kamoskou odniest jej mamcu do prace aby nesla sama. zubky uz budu zajtra fajn... myslite na mna a moje vajka ci sa liahnu ako maju :D zajtra idem rano tak vam potom napisem....

@piskotlea presne tak, treba to brat pozitivne... jedna mrcha hore dole... nic nebrani otehotneniu tak hor sa do toho
@wewulka aj moj manzel je taky starostlivy, on mi hocikedy spravi taku sobotu ze kym sa zobudim tak je vsetko upratane... alebo v nedelu ma cakaju ranajky atd.. no nebudem ho moc vychvalovat... to platilo ked som pracovala :D teraz je vsetko na mne :D aj riad ma pockal, ze ved ho umyjem :DDDDD

jajuuus
16. led 2011

@piskotlea
bodaj by si mala pravdu, že je slabá, lebo je posledná!!! 😀
ale to je jasné, že sex nie je len o snažilkovaní... treba si ho vychutnať a práve vtedy nemyslieť na "snažilkovanie"... 😀
ja si ovuláciu zisťujem podľa hlienu, ale neviem, či sa triafam... 😀

pici
16. led 2011

@jajuuus ja nemam ziaden hlien.. to som nejaka divna

pici
16. led 2011

a musim sa v utorok opytat dokyho na pravy vajecnik. vobec ho necitim. odkedy sa snazime, tak neovuloval urcite... pri prvej laparke odstranili zrasty, ale zvyknu sa vratit. mam pocit, ze furt spi...

jajuuus
16. led 2011

@pici
jasné, budem tuuuuho držať palúchy, nech sú vajká vyliahnuté! 😉
no si si urobila pekný výlet... 😉
hej, aj môjho občas chytí taký záchvat upratovania... a vyriadi skoro celý byt (okrem wc, kúpeľky a kuchyne - to robím iba ja 😉) ale riad umýva dosť často a pravidelne vysáva, ja som zatiaľ čo spolu bývame vysávala asi len 2x... 😀

jajuuus
16. led 2011

@pici
ja tiež cítim len ľavý vaječník, málokedy pravý.... asi sme "ľaváčky"... 😀 😀 😀
nemáš žiadny výtok medzi cyklami?

pici
16. led 2011

@jajuuus no nie moja nemam. akoze mam ale to plodny hlien urcite nie je :DDDDDDDDD
no ja mam pocit, ze mam na pravom opat zrasty... lebo o nom vobec neviem a boli ma stale len lavy, a to sa mi zase nechce verit ze ked pravy spi moj lavy ovuluje kazdy mesiac... no neviem...