Lázně - kam s papírem? Na jaké oddělení pojišťovny?

karolina999
25. čer 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak to funguje s lázněmi. Papír od gynekologa už mám a teď na pojišťovnu a kam? Jaké oddělení myslím🙂 podatelna? Jak dlouho se asi v létě čeká? Nikdy jsem tam nebyla, tak mám hlavu v pejru🙂 Mám jet do Františkových. Můžete mi prosím poradit? díky

terinda
25. čer 2013

@karolina999 Odnesla jsem papír na pobočku své pojišťovny a do měsíce mi přišel dopis s termínem a dalšími podrobnostmi 😉
Byla jsem tam v měs. březnu.

karolina999
autor
26. čer 2013

a byla jsi předtím u svého obvoďáka a pak s tím papírem šla na pojišťovnu nebo jsi šla rovnou? každý mi říká něco jiného.( a v jakém hotelu jsi byla?

leikkka
26. čer 2013

já byla ve FL lázní dvakrtát, vždy jsem dostala papír od gynekologa, zašla ke své obvodní a pak na pobočku své zdravotní pojišťovny, kde jsem jim to předala, za měsíc mi volalai z FL, že jsem lzně dostala, zda souhlasím s termínem a přišlo mi to pak i poštou. Já byla v Adler a podruhé v jeho rezidenci. Léčba trvá 6 neděl. Vstupní prohlídka u lékaře a pak dostaneš rozpis všech procedur. Vše super, těš se, a užij si to, stojí to za to a hlavně to pomáhá. Lékaři taky suepr. Když tak piš do IP, jela bych tam znovu... 🙂