Léčba neplodnosti přírodní cestou, co vám pomohlo?

sofiesarah
8. kvě 2013

Chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo, kdo se léčil případně léčí svou neplodnost přírodními doplňky. Jaké produkty používáte a co vám pomohlo?

katja77
8. kvě 2013

Produkty indické Ájurvédy ....Šatavarí a Ašvagandha...obojí je pro muže i ženu, pomohlo nám to zaručeně🙂 Dá se to koupit v každým bio obchodě-v případě zájmu pošlu podrobnosti o dávkování😉

sonka.77
9. kvě 2013

@sofiesarah Ono dost záleží na příčině neplodnosti. Někdy jí člověk ani neví, nic mu nenajdou a přesto se nedaří. Pak nezbývá než zkoušet, co by pomohlo. Já svou příčinu znala - neprůchodné vejcovody. Nepomohlo nic (psycholožka, reiki, gynex, čínské pilule, atd. už si to ani nepamatuji) až se změnou partnera a možná za podpory kontryhelu a lichořeřišnice (tu jsem ale brala kvůli zánětům močového měchýře) jsem zázračně otěhotněla přirozeně. Ale jak to bylo doopravdy netuším.

romantika
9. kvě 2013

fem+ dostupny na internetu. a hlavne a bohuzel zbavit se toho neustale omylaneho stresu a najit si vnitrni klid a na nic netlacit. coz ale prave casto muze byt kde co, nespokojenost s partnerem, nespokojenost v praci, snaha nutne hned ted otehotnet, vse predem naplanovane a pod.. nekdy ale verim ze proste kazde telo ma svuj spravny cas a kdyz to nejde tak casto je i duvod. staci maly zanet v tele a priorita je jinde. ty dnesni weby plne ocekavani z otehotneni uz musi stresovat samy o sobe. coz myslim i chlapy, ja byt chlapem a vedet ze zena sdeluje celemu svetu, ze chce dnes vecer otehotnet tak podam vykon nula nula 🙂)))......... chlapi jsou mnohem citlivejsi nez zeny a to prave nejvic na stres.

zadrazilka
9. kvě 2013

Ahoj vsem 🙂 , chtela jsem se zeptat, nemate nekdo zkusenost se zvysenou hladinou Homocysteinu? ...Jeden z faktoru problemu s otehotnenim? Na prvniho syna jsem cekala rok, nez se zadarilo a to jsem byla zdrava mlada holka 🙂 . Tak se obavam, zda a vubec se jeste zadari ted, kdyz mam extremne zvysenou hladinu Homocysteinu. Zatim tedy uz par mesicu nic.... ☹ .

sofiesarah
autor
9. kvě 2013

@katja77 mohla bys k tomu napsat neco vic? Zni to zajimave!

ladus88
9. kvě 2013

@katja77 Taky bych se rada dozvedela lepe,premyslim zas o navsteve homeopaticky 😉

grace454
10. kvě 2013

@katja77 můžu poprosit také o více info?

di_
11. kvě 2013

Za mě (proděláno na mě 🙂 )

1. Optimalizovat pH v pochvě (např. LactoFeelem) - byla jsem příliš kyselá
2. Trochu pořešit jídelníček (= důsledně se vyvarovat těch největších hrůz -glutamát, rakovinotvorná umělá sladidla + jíst vyváženě - v rámci týdne, nemá cenu stresovat se dodržováním "limitů" v rámci dní - na to jsem si udělala tabulku, co minimálně a kolikrát bych si to měla týdně dát a jím tak 4. měsíc - viz obrázek)
3. Užívat kyselinu listovou a rybí tuk
4. Zvýšit a krapet upravit pitný režim, aby tělo průběžně vyplavovalo všechny škodliviny - začala jsem pít syrovátku (z prášku), kontryhelový čaj a místo všech sladkých nesmyslů vodu se štávou + jsme vyměnila cukr za med
5. Pořídit vitamíny i muži - já tomu svému kupuji Supradyn (má přírodní formu Áčka)

Kromě toho, že jsem bez nějakého omezování se (jím sladké) při držení tohoto režimu krapet zhubla a úplně mi zmizela celulitida, jsem i otěhotněla.

katja77
12. kvě 2013

@ladus88
@grace454
@sofiesarah Ahoj děvčata, tak zasílám bližší info-omluvte hrubky, píšu z mobilu🙂 Před dvěma lety jsem byla na jedný přednášce nějakého indického lékaře (bylo to v pražské Maitrea). On tam říkal několik zásadních věcí...v prvé řadě eliminovat stres, např. cvičením jógy (cviky na posílení dělohy apod.), dále jíst kvalitní stravu (platí pro muže i ženy) pohlavní orgány totiž potřebují živiny, aby měli z čeho vytvářet kvalitní spermie a vajíčka, takže vyřadit uzeniny, éčka apod. a v neposlední řadě nám poradil byliny Ašvagandhu pro muže a Šatavarí pro ženy.....dá senzor koupit v každém větším Bio obchodě, je to od společnosti Organic India..... Já teda brala i tu Ašvagandhu..... Děvčata, do půl roku jsem byla v tom. A to je mi 35 let, prvorodička, před třemi týdny jsem porodila. Pa hodně štěstí.......kdyby bylo třeba pošlu další bližší info.....

katja77
12. kvě 2013

A dodržovat přesně to, co píše di_ o příspěvek výše......🙂

grace454
13. kvě 2013

@katja77 užívala jsi to ve formě kapslí? Děkuji 🙂

sofiesarah
autor
13. kvě 2013

@di_
@katja77
Tak ja jsem zacla cvicit pilates a sem tam i jogu. Uzivam chlorellu a aloe vera gel. Ten gel je super pro vsechny zeny, ale treba i pro chlapy na prostatu. Asi zvysim davky a poptam se ve zdrave vyzive na ty indicke bylinky. Diky za tipy holky. Mam jeste jeden dotaz. Jak casto jste mely styk, kdyz jste se snazily o dite? Je pravda, ze idealni je to kazdy druhy den?
A jak zjistim jake mam ph v pochve?

katja77
13. kvě 2013

@sofiesarah Dobře děláš....to jsi na skvělé cestě......Já jsem si počítala plodný dny, ale manžel o tom nevěděl, abych ho nestresovala, pohl.styk jsme měli když byla nálada a chuť, do ničeho jsme se nenutili...🙂 Jo, ty indický byliny podporují chuť na sex🙂 jo, a je to v tobolkach, ani už nevím, kolik sem jich brala, asi tři denně........

katja77
13. kvě 2013

@grace454 Jo, jsou to kapsle.....

simko77
13. kvě 2013

nevím jestli to tady někdo psal ,ale nám s manželem pomohla bowenova metoda
Léčba neplodnosti

Tato metoda je použitelné v případě, že žena nemůže otěhotnět, jako podpora, nemůže-li donosit plod, nebo jako podpora před umělým oplodněním.

Před začátkem působení na neplodnost je třeba zajistit, aby bylo v rovnováze tělo i perioda ženy. Harmonizace těla může trvat 2 - 3 měsíce (zpravidla cca 10 základních ošetření Bowenem). Poté se přistupuje k ošetření na neplodnost (speciální sestava pohybů Bowenovy terapie), a to dvacátý osmý den nebo 1. den nové periody. Následujících 13 dní je třeba vynechat pohlavní styk, 13. - 14. den je styk naopak doporučen. Tato procedura se opakuje každý druhý měsíc. Mezi to se může vložit pouze základní harmonizace 1x - 2x. První tři ošetření provádíme stále z levé strany; nedojde-li k otěhotnění, zopakujeme celou sérii na pravé straně. K otěhotnění však může dojít již v době základní harmonizace.

Ošetření je vhodné doplnit pravidelným cvičením cviků zaměřených na ovlivnění svalů pánevního dna. Neotěhotní-li žena po dokončení celé kůry je nepravděpodobné, že by otěhotněla přirozenou cestou.

grace454
13. kvě 2013

@katja77 děkuji :-!

jajjir
13. kvě 2013

@katja77
mužu prosím info podrobnější, děkuji 🙂

sofiesarah
autor
13. kvě 2013

@simko77
To bude asi něco podobného jako metoda Ludmily Mojžíšové ???

simko77
13. kvě 2013

@sofiesarah myslím,že ne. Neznám teda osobně metodu paní Mojžíšové 🙂 ,tak nevím tohle je spíš na aktivaci centrálního nervového systému a odreagování (uvolnění podvědomí) a naladění,které je úžasný 🙂 🙂

sofiesarah
autor
13. kvě 2013

@simko77
No ale tohle asi nebude delat kazdy :(

simko77
14. kvě 2013

@sofiesarah
můžu vám dát kontakt na paní kde jsem byla já. Je to teda v Brně,ale třeba by vám poradila ve vašem okolí. Jistě se lidé v tomto prostředí znají.

sofiesarah
autor
14. kvě 2013

@simko77
Tak prosim o kontakt do zpravy ;)

sofiesarah
autor
14. kvě 2013

Slyšely jste některá o ajurvédské masáži? Myslíte že pomáhá?

beedrunka
26. únor 2015

@katja77 dobry den,mizete mi do zprav napsat podrobnosti o teto lecbe?dekuji s pozdravem Martina

kijokena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
millyh
3. bře 2015

http://www.prozdravi.cz/dusevni-svetlo-luule-vi...
něco moudrého nejen o vědomém početí ale tak celkově o životě... Líbilo se mi jak je to tam hezky popsané, ale asi všichni tomu věřit že to tak funguje nebudou.....

katja77
3. bře 2015

@beedrunka Marti, co přesně máte na mysli?? Jinak, je to už nějaký čas.. Pokud bych mohla nyní radit, zajděte na Kliniku tradiční čínské medicíny, dvěma kamarádkám tam neplodnost vyléčily,.... začaly pít ty jejich čaje (namíchané na míru) a do měsíce byly v tom🙂 Jestli něčemu věřím, tak 4 tisíce let staré čínské medicíně... Mně tam pomohly s migrénama....

Zašla bych na Národní přímo do té jejich kliniky...

doubrafka
13. črc 2016

Také bych kontaktovala nějakou kliniku, kde vás vyšetří a řeknou vám co a jak. 🙂

katuna93
1. únor 2017

Ahoj holky. Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost. S partnerem se snazime přes rok o mimco. Zatím nic u dr.zjisten PCO.
Žádná ovulace, musím říct že to je jediný příznak který mám, nejsem obézní a menstruací mám pravidelnou. Objednala jsem si femigard a hned po 14. Denim užívání přišla ovulace. Doporučuji čisté bylinný produkt neublíží, jediné pomůže. 🙂

pawcik2108
Odpověď byla odstraněná
Zobraz