• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lék Norethisteron, máte zkušenost?

8. dubna 2015 
autor
Holky,dneska jsem si delala test( 11:30),protoze MS porad nikde a carka je tam videt pekne,jen to nemuzu vyfotit. Zavolala jsem i sestru at se jde podivat a rikala ze jsou tam // uplne jsme skakaly stestim.jeste si udelam jeden zitra rano a kdyztak zavolam doktorovi. ale nemusim test nijak nahybat je tam videt pekne uz sama :slight_smile:
@elana
@maximka33
@zuzajda20
20. dub 2013 ve 13:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@srdickova jo, tak to už vypadá podstatně lépe :wink: S gratulací s dovolením ještě počkám, ale myslím že je to na dobré cestě :dizzy_face:
20. dub 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elana moooc děkuji,uvidíme za pár dní,dám zase fotečku
20. dub 2013 ve 21:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@srdickova taky ještě nebudu raději gratulovat, ale říkala jsem ti to :slight_smile: tak držím palečky :slight_smile:
20. dub 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nortehisteron právě beru nyní - toto téma už je sice mrtvé, ale tak proč nepřidat :slight_smile:

Mám jej naordinovaný jako hormonální kyretáž po nepovedeném těhu.

Zatím ho snáším dobře, nyní 3 den. Beru dva na noc. První den jsem měla trochu problémy se žaludkem a samosebou občas cítím píchání v podbřišku, jelikož ten lék zastavuje činnost vaječníků a tedy ovulaci, ale jinak si nestěžuji i když vím, jaká je to sr**** :slight_smile:
30. bře 2015 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim mam jiny problem, ten lek beru protoze sem krvacela v kuse20é dni,,sem rok a pul po porodu, od te doby zadna ms ale jakmile ted prisla trvalo to20é dni v kuse, tak mi to dr napsal, ale chci druhe mimco, rikal ze to zastavi krvaceni, ale problem je ten ze mam fakt 2 kila nahore :( a jakmile sem to vysadila tak krve jak na jatkach.....ja uz proste nemam silu nechci to resit hormonama, nemel nekdo podobny problem??
8. dub 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 kila neřeším, hlavně at jsme zdraví :slight_smile: a taky cekam MS. vysadila jsem ho v nedeli a uz chci, aby prisla MS abych mohla zacit stimulovat
8. dub 2015 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lloupacek taky bych to neresila, nemit pred svatbou....navic mam hrozny vytok neco jak kdyz mi pred porodem paskla zatka, takovy hlen, no byla sem u dr vzal mi krev...
8. dub 2015 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek