Lék Norethisteron, máte zkušenost?

srdickova
9. dub 2013

Pěkný den všem, potřebovala bych moc poradit. 27.4. se vdávám a měsíčky mám dostat 17.4. Jelikož jsem před půl rokem přestala brát AN a pravidelně se snažíme o miminko( nedaří se) a měsíčky mám dost nepravidelné,nechala jsem si napsat od doktora Nerethisteron. Bojím se, že po něm dot přiberu. Držím trošku dietu už půl roku a zhubla jsem 6cm a nechci to během jednoho týdne co ho budu brát vše nabrat zpět. Taky se bojím že mi bude zle jak ho budu brát. Máte s ním někdo zkušenost když jste ho brala pár dní? Taky mám strach, že pokud se nám teď zadařilo,že by to mohlo plodu ubnížit. Těhotenský test nemá cenu dělat,je brzo ale mám strach. Doktora nechci pořád otravovat. Prosím,poraďte mi. ☹

srdickova
autor
20. dub 2013

Holky,dneska jsem si delala test( 11:30),protoze MS porad nikde a carka je tam videt pekne,jen to nemuzu vyfotit. Zavolala jsem i sestru at se jde podivat a rikala ze jsou tam // uplne jsme skakaly stestim.jeste si udelam jeden zitra rano a kdyztak zavolam doktorovi. ale nemusim test nijak nahybat je tam videt pekne uz sama 🙂
@elana
@maximka33
@zuzajda20

elana
20. dub 2013

@srdickova jo, tak to už vypadá podstatně lépe 😉 S gratulací s dovolením ještě počkám, ale myslím že je to na dobré cestě 😵

srdickova
autor
20. dub 2013

@elana moooc děkuji,uvidíme za pár dní,dám zase fotečku

zuzajda20
20. dub 2013

@srdickova taky ještě nebudu raději gratulovat, ale říkala jsem ti to 🙂 tak držím palečky 🙂

lloupacek
30. bře 2015

Nortehisteron právě beru nyní - toto téma už je sice mrtvé, ale tak proč nepřidat 🙂

Mám jej naordinovaný jako hormonální kyretáž po nepovedeném těhu.

Zatím ho snáším dobře, nyní 3 den. Beru dva na noc. První den jsem měla trochu problémy se žaludkem a samosebou občas cítím píchání v podbřišku, jelikož ten lék zastavuje činnost vaječníků a tedy ovulaci, ale jinak si nestěžuji i když vím, jaká je to sr**** 🙂

carolineg1
8. dub 2015

holky prosim mam jiny problem, ten lek beru protoze sem krvacela v kuse20é dni,,sem rok a pul po porodu, od te doby zadna ms ale jakmile ted prisla trvalo to20é dni v kuse, tak mi to dr napsal, ale chci druhe mimco, rikal ze to zastavi krvaceni, ale problem je ten ze mam fakt 2 kila nahore :( a jakmile sem to vysadila tak krve jak na jatkach.....ja uz proste nemam silu nechci to resit hormonama, nemel nekdo podobny problem??

lloupacek
8. dub 2015

@carolineg1 kila neřeším, hlavně at jsme zdraví 🙂 a taky cekam MS. vysadila jsem ho v nedeli a uz chci, aby prisla MS abych mohla zacit stimulovat

carolineg1
8. dub 2015

@lloupacek taky bych to neresila, nemit pred svatbou....navic mam hrozny vytok neco jak kdyz mi pred porodem paskla zatka, takovy hlen, no byla sem u dr vzal mi krev...