Máte niekto skúsenosti s Crinone gélom?

kenya83
1. únor 2011

Budúci týžden v pondelok ideme na KET a dr. mi ho predpísal namiesto utrogestanu, ževraj toľko nevyteká a treba ho zaviesť do pošvy len 1 x denne. ďakujem za odpovede 🙂

elana
1. únor 2011

to je pravda, nevytýká...zato se hromadí uvnitř tak dokonale, že je třeba ho semtam (radši obden) ve sprše vylovit prstíkem ven 😉 ...jinak to je asi jediná nevýhoda, samotná aplikace 1x denně, výrazně pohodlnější a hygieničtější než 3x denně Utrogestan prstem 🙂

len
1. únor 2011

Ano, Crinone jsem brala, jedna denní dávka odpovídá cca dávce 2-2-2 Utrogestanu (ač to dle množství progesteronu z příbalového letáku nevypadá, tak tuhle dávku takhle u nás úspěšně nahrazují). A na rozdíl od Utrogestanu, který se mnou pěkně cloumal, se tohle obešlo bez jakýchkoliv vedlejších účinků 🙂 Jinak na mě působil naprosto stejně, včetně oddálení MS, dokud jsem ho nedobrala (stejně jako po Utrogestanu dorazila 3-4 dny od dobrání). Balení je v jednorázových tubách, vždy před spaním se vymáčkne jedna tuba do pochvy, sice trochu vytéká, ale s tím se počítá.

efkas
1. únor 2011

zrovna si ho zavádim po KETu,je v pohodě,přsně,jak píšou holky,vlhkost minimální 😀 ,občas při mytí vylovim jako by tvaroh 😅

kokolka88
21. črc 2014

Ahojky muzu se zeptat jestli pri zavadeni crinone gelu muze byt pohlavni styk

jahodarka
21. črc 2014

No, pohlavni styk urcite byt muze, ale jak pisou holky, dost se uvnitr hromadi, je treba ho ve sprse vyndavat prstem, byva tam toho fakt dost, tak abyste nebyli prekvapeni.. No a dalsi, podstatne zavaznejsi vec je, proc mas Crinnone, jestli jsi po transferu, tak bych asi radsi pockala...