Máte PCO? Bažím po všech informacích

dahska
11. led 2011

Polycystycké vaječníky. Mám taky spoustu info i zkušeností s IUI i s IVF. Podařilo se některé otěhotnět přirozeně i s PCO? A jaké máte zkušenosti s CAR ve Zlíně? Prosím poraďte, potřebuju hodně informací moc, moc,moc )
Dnes ve 12:46 • Pošli IP

dlabinecka
11. led 2011

Já mám PCO, byla jsem na drillingu vaječníků a hned poté otěhotněla 😉

zoe2201
31. led 2011

Ahoj, mam PCO a snazim sa prirodzenou cestou, pomocou Gynexu

terkamo
7. kvě 2011

Ahoj, já mám PCO, byla jsem na drillingu a další cyklus šla na iui a povedlo se 🙂 těžko říct, zda díky iui nebo přirozeně 😎

honzulka
7. kvě 2011

Ahoj,já mám údajně taky tuto dg jak jsem se dozvěděla zde a mám tři děti přirozenou cestou... 😉

jop
7. kvě 2011

Já mám polycystický vaječník, už jen jeden, druhý mi museli odoperovat kvůli jinému problému. I s tímto jedním PCO jsem otěhotněla téměř okamžitě, na druhý pokus, bez jakýchkoli zásahů 😉

maximka33
29. pro 2011

ahoj mně zjistili náběh na PCO, když jsem chtěla vysadit antikoncepci. otěhotněla jsem po dvou měsíci, podruhé jsem ani nedostala ms, a byla jsem těhu, ale bohužel jsem mimi nedonosila. teď už je to více než rok, co máme nechráněný styk, a nedaří se. nasadili mi duphaston, ale mám podezření, že díky PCO mám pozdější ovulaci, tak jsem ho teď nasadila až po pozitivních ovulačních testech..

kaculkadraculka
29. pro 2011

Mám taky PCO, bez léků mi nechodí MS, tím pádem nedochází ani k ovulaci. Před sedmi lety jsem otěhotněla díky Caru Gest, po prvním IUI. Nyní neberu antikoncepci 6 měsíců a vypadá to, že situace se bude opakovat. MS přišla sama jen jednou a od té doby chodím na Agolutin. injekce, nyní jsem měla již Duphaston, po něm MS dorazila.