• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenost s tím, že se vám vajíčka vytvoří, no neprasknou?

13. května 2009 
molly: brala jsem HA.

A jsem blbá, páč jsem to taky doktorovi nemusela říkat, psal mi ji dávno dopředu, měla jsem říct, že jsem jí nebrala.
5. led 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak ja som tiez doktorke povedala, ze sa snazime len 3 mesiace (a to som pridala), ale povedala som jej, ze odjakziva som mala problem s menstruaciou. bud neprisla, alebo som brala HAK. a ze mi v minulosti 2x brali krv na HP a zistili, ze mam totalne rozhadzane hormony. ona mi urobila HP tiez, zistila to iste a napriek tomu vsetkemu, ze nemam ani ovulku a ani menzes, mi predpisala duphaston. :confounded:
idem ju vymenit.
5. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarko: tak to je jak ten můj gyndař!

Nicméně, docent z poradny CAR mi řekl, že duphaston je na nic.
Můj gyndař řekl, že duphaston v prvbním cyklu je na nic, jen dostaneš MS, ale v druhém probudí vaječníky. U mě se tedy tak nestalo, nicméně, třeba je to pravda.

Já už vážně nevím :unamused:
5. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
amallie, tak ako pises, myslela som si, ze je na nic a bola som nasrata na Dr. ale potom som si uvedomila, ze ak skusim, nic tym nestratim. a tak cakam na menzes, aby som mohla nasadit duphaston 14 - 25. DC, ale nejako nechodi... tak mam smolu :grinning:
5. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám 20-26 DC. Už mám za sebou dva cykly, ovu neproběhla. Te´d jdu na folikulometrii a snad mu dojde, že nic. A nebo, mě dojde, že jo. Ale pochybuju :unamused:
5. led 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
riska, je to DRMEK (jak tady někdo psal) a napsal mi to gynekolog (normální seriózní doltor, žádný šaman), že to je šetrnější než clostil. teď po potratu mi dal rovnou ten clostil - měla jsem ho ne na vyvolání ovuly, tu mám i přirozeně, ale později (kolem 20DC), ale na dřívější ovulaci. teď sice řádně a bolestivě ovuluju 14DC, ale nějak je to na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
když to vygůglíte, i latinsky, najdete spoustu odkazů.
5. led 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím vás, když nemáte ovu, to ani nic necítíte, jako že vás nebolí bříško? Já doufám, že jsem jí měla, dost mě bolelo břicho a teď už je to lepší, mám po ovu a stejně mi sem tam píchne - kéž by to bylo těhotenstvím.
Díky za odpověď.
7. únor 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, viete mi poradiť? môj cyklus vyzerá ako anovulačný, aj keď program fertility už 4. krát posunul pravdepodobnú ovuláciu :fearful: problém je v tom, že potrebujem dostať MS a neviem či príde prirodzene, alebo musím ísť k lekárovi. Ale ak nie je vajko, tak nie je ani mrška - myslím si...

ilona keď mám ovu tak niekedy to ani necítim, inokedy len tupú bolesť na pravej strane bruška. viem to len podĺa bazálnej teploty.
8. únor 2009 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanusa, a koľký DC si?
8. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj ahoj, kukni na grafík - ja to už nemchápem :fearful: http://www.fertilityfriend.com/home/2440f8/
govi a tvoja čiarka je silnejšia?
8. únor 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanusa, tak teraz to vyzerá, že teplota stúpla, tak snáď :wink:
moj graf je tu: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4 - tak snáď by mohla prísť ovu po takom poklese, ale neviem, neviem. Čiarka bola trošku silnejšia včera, teda silnejšia ako po iné dni, dnes nacikáme a uvidíme :grinning:
8. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré znamenie :slight_smile: a držím palce...a k MS dostanem ju prirodzene aj bez ovulácie?
pýtala som sa v lekárni na testy a ponúkli mi len 1 v balení, aké kupuješ
8. únor 2009 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanusa, ja som presla niekoľko lekární a všade mi ponúkli jeden za stovku, tak to je strašne drahé podľa mňa. A teraz som našla lekáreň, kde majú 5 za 100 Sk - ťažko mi je to teraz prerátavať na eurá :grinning: :grinning: . Tie postačujú.
A k MS, ja keď som mala anovulačné cykly, tak niekedy prišla mrcha sama a niekedy až po vyvolávačke, ale nikdy mi nechceli pichnúť vyvolávačku skôr, ako po 40DC :wink:
8. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď práve ani mne sa nechce vyhodiť toľké euráče, skúsim vo zvyšných dvoch lekárňach, ak nič tak si objednám z netu, ďakujem za info, pa pa
8. únor 2009 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanusa, papa a držím palčeky. Ale ak si už mala ovu, tak to ti už bude nanič :wink:
8. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to myslíš, že už ich nebudem potrebovať vôbec?...beťárka jedna :wink:
8. únor 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek