Menierová choroba a snaha o mimi. Je tu někdo takový?

martinka2000
5. kvě 2009

ahoj chtela bych vedet jestli jsou tu nejake maminky nebo budouci maminky ktere maji menierovu chorobu a snazeji se o miminko Martina

aponchie
5. kvě 2009

ja mela podezreni nakonec jeste to neni uplne 100 pac v tehu nemuzu na vsecky testy ,ale mozna to bude jen nedokrveni cev do mozku z patere tak uvidim,ale myslim,ze teta co je lekarka rikala,ze to prekazka neni a jsem tehu 😎

martinka2000
autor
5. kvě 2009

ja to mam prave potvrzene mam velke zachvaty odvezla me az zachranka beru leky jsou dost silne a pichali mi kortikoidy dvojite davky snazime se uz 9mesiců a zatim se nedari zatim mi v nemocnici nic nevysvetlili tak sama nevim jestli se muzu snazit nevim jestli by mimi nemohlo byt postizne kdyby se zadarilo pres ty leky prestavam slyset na jedno ucho lecba trva nekolik let a neni jiste ze se to nekdy ztrati nevim kde vzit takove informace ohledne tehu

aponchie
5. kvě 2009

tak to ja mam prd oproti tebe teda..zavrate nevolnosti huceni buseni atdatd..a ten lekar na orl nebo kdo te ma v peci nevi?

martinka2000
autor
5. kvě 2009

ja nevedela co to je mam huceni piskani snizi se mi tlak lehnu a uz se nezvednu jsem jak na cetrifuze neotocim ani hlavu zalehne ucho a je zle zvracim a uz nevstanu z postele trva to dlouho a zachvaty se opakuji docela casto nevedela jsem to az do minuleho tydne kdy me odvezla zachranka bylo mi uz zle ale ne tolik ale zacalo to byt casteji ja byla teprve na audiu kvuli tomu ze zacinam hodne spatne slyset na jedno to ucho pak jdu az 26 na BERU vysetreni primar mi jen rekl ze mam zatim brat leky cipky pri zachvatu pri velkem mam prijet do nemocnice a ze se uvidime az toho 26 po vysetreni rekne vic ale zvedavost je vetsi nez ja byla jsem z toho prepadla tak me to nejak nedoslo se zeptat najednou je cloveka moc informaci najednou chci si napsat vse co me zajima a pak to na chudaka vybalit ale zkousim to i takhle jak to chodi v praxi snad moc neotravuju ale je mi s toho docela smutno vzdy jsem byla zdrava a najednou tohle clovek si rika proc ja?znas to asi taky a jak se to projevuje kdyz mas zachvat?jak casto to na tebe prijde beres leky?

aponchie
5. kvě 2009

zkusim neco najit mmt

martinka2000
autor
5. kvě 2009

zlato diky moc snad moc neotravuju jsem rada ze v tom nejsem sama a co bude to druhe holcicika nebo chlapecek?ja bych chtela kluka hrozne mooooooooooooooc 😀

aponchie
5. kvě 2009

ja prave neviiiim 😀

martinka2000
autor
5. kvě 2009

jak to???neni tam jeste nic videt??ukazuje jen zadecek??? 😉 muzu se jeste zeptat beres leky i kdyz jsi tehu??a co by jsi chtela??

aponchie
5. kvě 2009

ja neberu nic krome leku na astma a mimi neni videt vubec 😎 ja bych chtela holcicku z jistych rodinnych duvodu,ale nevadi mi nic 😀

martinka2000
autor
5. kvě 2009

ptat se nebudu proc holcicku neboj 😀 tak to bude najaky rostak ze se nechce ukazat me se taky nechtela prvni ukazat pokazde kdyz jsem byla na ultrazvuku tak na nas hodila zadek a to jsem tam chodila kazdy tyden az pri porodu jsem se to dozvedela a pak u druheho jsem chtela kluka a kdyz mi rekla dr ze to bude asi holka byla jsem zklamana docela dost ale ted jsem nejstastnejsi na svete ze vůbec je 🙂 a jak je nadherna tak to si na tom jeste dobre ze na to neberes leky musim si to vsechno napsat a vybalim to na nej no co je tam preci od toho aby radil tak se nebudu bat na neco zeptat 😀 lepsi vic informaci nez nic nevedet 😝

simplisita
1. únor 2017

Je mi 52 let a teprve teď podle popisovaných symptomů mi došlo, že jsem zřejmě v dětství prodělala Menierovu chorobu
a následkem toho neslyším na jedno (pravé) ucho. Byly mi 3 roky a prý jsem se motala, neudržela rovnováhu a potom jsem byla asi 2 měsíce v nemocnici. Tenkrát to nikdo neřešil ani nevysvětlil a to , že neslyším naši zjistili až později. Má někdo podobný příběh, že to vlastně prožil v dětství, které si nepamatuje?

sss0408
22. únor 2017

Ahoj, je tu někdo ještě aktivní s Menierem? Mohla bych mít dotazy?