Menstruace po laparoskopii. Jakou jste ji měly vy?

ivahrdinova
4. srp 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak jste to měli s menstruací po laparoskopii. Já jsem na ní byla 13.7. a to kvůli odstranění endometrické cysty a srůstům. MS jsem měla dostat přibližně 17. července a stále se nedostavila. (Dříve jsem ji měla víceméně pravidelnou). Nyní si myslím, že už se blíží - mám už pár dní všechny příznaky jako vždy pár dní před ní. Ale mám celkem obavy, v jakém rozsahu přijde - odjakživa ji mám velmi silnou a bolestivou, ale nyní po laparo doufám, že už by to mohlo být lepší, ale zároveň mám obavy, aby než se tělo po laparo úplně uzdraví to nebylo ještě horší. Jak jste to měly vy? Dostaly jste MS včas nebo o kolik dní později a jak vám při ní bylo - stejně jako před laparo nebo jinak? A druhá část mého dotazu - i když si to nemyslím, nemohu se ubránit myšlenkám na těhotenství, člověk když chce mimi se prostě neubrání tomu, aby ho to napadlo. Po laparo jsme s přítelem spolu ještě nic neměli, muselo by se to stát ještě před laparo. Proto se chci zeptat, poznali by lékaři během laparoskopie nebo krevních vyšetření velmi čerstvé těhotenství? Předem děkuju za Vaše odpovědi 🙂

daphney
5. srp 2011

Ahoj, byla jsem na laparoskopii + hysteriskopii začátkem června, mám nepravidelný cyklus,tak mě překvapilo,že MS přišla už 26 den po operaci a celkem bolestivá a dlouhá,ale byla jsem na to předen upozorněna,že první MS bývá taková 😖 Jinak s druhou částí dotazu ti bohužel neporadím,ale zázraky se dějí 🙂

sanies
9. srp 2011

Ahoj, já jsem taky po laproskopii a hyster.skopii. Sice je to už let. Ale... mám polycystické ovaria+mi byla při laparo zjištěna endometrioza. Před výkonem jsem měla šíííleně nepravidelnou menstruaci...hruza. Po výkonu. Jako mávnutím kouzelného proutku je ze mně konečně normální ženská s cyklem co 28 dní, tím pádem jsem se začala cítit lépe po psych. i fyzické. stránce. A jako zázrakem po letitém snažení mám i své dva vysněné poklady. Mám skvělou lékařku a ta je názoru,že po laparoskopii se na to má hned skočit,že to tam je celé prožduchané a k těhotenství náchylné. 🙂)))

zerlinna
21. pro 2014

Ahoj,
já měla po laparoskopii pro cystu vaječníku, hned po výkonu špinění hnědé barvy po 9 dní, 10. až 14. den po výkonu slabé krvácení na 3 vložky za 24 h, ne moc nasáklé krví. Je mi 39, nikdy jsem nebyla těhotná.