Menstruace po laparoskopii + hysteroskopii

nikolettkaaa
20. zář 2017

Ahoj holky, nikde jsem zde nenasla odpoved na mou otazku, proto zakladam novou diskusi.. Absolvovala jste nektera diagnostickou laparoskopii+hysteroskopii s chromopertubaci? Ja tento zakrok podstoupila kvuli neplodnosti zhruba pred 11ti dny - 15.den cyklu.. Vse bylo o.k., nikde se nic nenaslo.. Po zakroku jsem slabe krvacela, spinila asi 4dny.. Nyni, v terminu me ocekavane menstruace pouze slabe spinim, jinak nic. Nevite, kdy by se mela menstruace dostavit? Zda v terminu, nebo se za menstruaci da pokladat krvaceni po zakroku a dalsi prijde az za dalsich cca 28dni? Predpokladam, ze snazit se muzeme prave az po probehle menstruaci..

dixiee
20. zář 2017

Ja byla na diagnosticke laparoskopii,brali vzorek endometria a menses prisla v terminu a prubeh byl normalni.. tak nevim co znamena u tebe,ze jen spinis.. treba se to jeste rozjede.. 🙂

eva118
20. zář 2017

Já jsem po diagnostické laparce měla hned MS, byla jsem z toho překvapená, protože jde byla týden po a sestřička na jip říkala, že to je normální, že některá má MS hned po operaci, jiná v termínu, je to prostě jinak. A byla normálně silná, žádné špinění.

nikolettkaaa
autor
21. zář 2017

Dekuju za odpovedi, jeste zkusim vyckat, jestli se ms rozjede..Chapu, ze je z toho telo treba trochu rozhozene.. Jen jsem se bala, abychom treba nepropasli ovulaci hned po🙂

brambora28
7. lis 2017

Ahoj, můžu se zeptat, jak jsi dopadla s MS a snažením? Byla jsem na stejném zákroku ve čtvrtek z důvodu podezření na endometriózu. Jsme v procesu IVF a hned co začne novy cyklus začínám stimulovat. Měla bych ti dostat zitra, ale moc se na to necitim, žádné příznaky jako obvykle 🙂 Děkuji za zprávu