Menstruace po půl roce - je to díky novému partnerovi?

irenairenka
16. zář 2013

Dobry den, je mi 25 let, 4roky jsme se s manzelem snazili o rodinu... 2krat jsme byli na IUI. Mam polycysticke vajecniky,mam nadvahu a muj MS cyklus byl vzdy nepravidelny. Treba po 40ti dnech... ovulace neprobihala a kdyz uz jsme ji vyvolali, tak nebyla dostatecne vysoka sliznice na uchyceni vajicka. Nyni jsem mela posledni MS 20.brezna 2013 a od te doby nic. Skoro rok uz se nelecim, neberu zadne leky, nic... a jde mi o to, ze jsem zmenila partnera...od doby co jsem ho poznala me zacaly bolet prsa a pak jsme se spolu vyspali... bez ochrany. Antikoncepci neberu. Do tydne mi prisla menstruce !!! Muzete mi vysvetlit, jestli je toto mozne ? Ze po zmene partnera... jsem zacla menstruovat ? Je mozne ze jsem byla na byvaleho manzela sperma treba alergicka ? :o a nyni s novym partnerem mi to pomohlo k nastartovani cyklu ? Je to mozne ? Děkuji Irena

sonka.77
16. zář 2013

@irenairenka Všechno je možné. Zdraví těla naprosto souvisí s pohodou ducha. Takových už bylo, že otěhotnění nešlo x let a pak s novým partnerem šup a byla těhotná. 🙂

irenairenka
autor
17. zář 2013

kéž by . . . ráda bych též 🙂

ladkaspackova
17. zář 2013

tělo může takto reagovat....

michalililinka
22. zář 2013

A je teda možné, když takhle vynechává menstruace , že by to bylo přítelem??? Nebo jsou i jiné možnosti??? Děkuji

marecek4
22. zář 2013

alergii na sperma vysvětluje pouze neotěhotnění,tělo ho nepřijalo a že přišla MS s novým partnerem-psychická pohoda,možná už byl čas-co víš,tohle můžeš zhodnotit až po delší době,ale taky nemusíš a budeš řešit úplně jiné věci-hoď to za hlavu a užívej si,na starosti a případné nové snažení máš dost času a k tomu všemu Ti může pomoct i třeba že ještě ztratíš nějaké kilčo aby jsi se novému partnerovi líbila a k obnovení cyklu je to taky jen dobře,choďte na procházky,užívejte si jeden druhého a uvidíš,rozhodně netahej do nového vztahu bývalého ani přemýšlením proč něco nešlo