Menstruace po revizi dělohy

samsa
29. led 2009

Ahoj holky,
nikde jsem toto téma nenašla. 16.12. jsem byla na revizi dělohy po spontánním potratu. První MS přišla minulou středu, trvala do soboty, byla docela silná, pak jsem 4 dny špinila a dnes zase trochu krvácím. Začínám být z toho docela špatná, navíc moje gynekoložka tam není, tak nevím, co mám dělat. Měl to někdo taky tak? Je to normální? Budu ráda, když mi napíšete své zkušenosti s cyklem a menstruací po potratu.

raona
29. led 2009

ahoj samsa, asi ti velmi nepomozem, mozem napisat len moju skusenost.. mne normalne po 28 dnovom cykle prisla menstruacia, tiez bola troska ina, ako som byvala zvyknuta, ale nebola prilis silna, cakala som,ze to bude horsie.. ale potom proste skoncila a mala som pokoj..
na tvojom mieste by som zasla ku gynekologicke /musi ju predsa niekto zastupovat/ alebo chod rovno na gynekologicku pohotovost.. mozno Ta nevycistili dobre alebo nieco.. no nechcem Ta plasit, mozno to je normalne, fakt neviem, no je lepsie konzultovat to s nejakym lekarom urcite...

strouzek
29. led 2009

samsi no já dostala mrchu po revizi 29 den ale byla silná, neříkám že byla úplně silná ale jiná než před otěhu a hlavně to samé co ty, dlouhá a střídalo se špinění jeden den a druhý den zase krvácení, podle mě to jsou hormony

poleva
29. led 2009

ja som dostala mrchu po 5 dnoch od zakroku

mamina28
29. led 2009

Můžu také přidat svoji zkušenost, menses jsem dostala po 35 dnech od zákroku, krvácela jsem normálně, ale další měsíc jsem měla menses, který trval 11 dní, což mě naprosto vyděsilo, doktorka mi ale řekla, že to není nic nenormálního a že se mi asi ještě čistila děloha. Na tvém místě bych určitě zašla k nějakému doktorovi, za to nic nedáš a hlavně budeš vědět jestli je to v pořádku.

samsa
autor
29. led 2009

Holky, děkuju za reakce, skočila jsem k jinému gynekologovi. Je to jak píše Mamina28, děloha se čistí, ještě tam malinko něco je, tak jsem dostala prášky a injekci na odplavení. Mamino28, za jak dlouho jsi potom otěhotněla?

poleva
29. led 2009

no ja som si nie istá či to je mrcha, ale ja som len trošku špinila,a po 5 dnoch sa mi spustila krv

samsa
autor
29. led 2009

Polevo, ja myslim, že to určitě neni MS, já to měla taky tak, špinění, pak krev, pak zase špinění, táhlo se to skoro 3 týdny....

poleva
29. led 2009

no neviem vlastne je to jedno, aj tak už beriem antikoncepciu

pajdulka
29. led 2009

Samsa-zdravím,koukám ,že máme stejné starosti.Já taky čekám na první MS po revizi.Jsem zvědavá kdy dorazí.S tím dalším těhu je to asi tak....dr. říkala že postačí 2-3 cykly a pak s chutí do toho.Já jsem taky nedočkává,ale dle všeho to jde prý jak po másle 😅 ,neboť tělo je ještě pořád naprogramováno na těhotenství.Tak držím pěstičky ať se brzo zadaří a všechno vyjde vpoho....

samsa
autor
29. led 2009

Pajdulko, já v to taky moc doufám, že to půjde a hlavně že se to už nestane znova, toho se strašně bojím. Mně taky říkala dr., že nechat projít 2 MS a můžeme na to skočit. Jenže jak jsem byla ráda, že MS přišla, tak teď jsem z toho taková špatná, že se mi to táhne už 9 dní, navíc to špinění, to jsem nikdy neměla, MS jako hodinky, ovulace taky a teď se to celé pokazilo.

pajdulka
29. led 2009

Samsa- musíš věřit,že se to srovná a pokud nemáš nějaké bolesti,tak jsi určitě vpořádku,tělo si to musí samo srovnat.Já vím mě se to říká,já to ještě nedostala,ale určitě to bude ok.

samsa
autor
29. led 2009

Asi máš pravdu, já raději ani nepiju žádné bylinky, nic, ať to tělo raději začne fungovat samo a snad začne. Tobě taky přeju, ať se brzo zadaří.

mamina28
29. led 2009

No na revizi jsem byla na konci června a v koncem září jsem otěhotněla, takže necelé 3 měsíce

aliva
29. led 2009

ahojte, ako som už písala v iných témach aj ja som potratila v 9tt. Proste dieťatku prestalo biť srdiečko 😢 ... Kyret mi museli robiť 2x, lebo na 1x sa to nepodarilo vyčistiť úplne. Aj tak bolo vidieť teraz na sone, že vo mne niečo ostalo a tak teraz presne týždeň od zákroku stále striedavo krvácam a striedavo nie. Ale ako čítam, asi je to bežné.
mamina28 - tvoj príspevok ma veľmi potešil, že si otehotnela po 3 mesiacoch. To človeku vleje optimizmus.. Ja som z toho ešte dosť smutná, stále myslím na to aké by bolo už dieťatko, keby nezomrelo.... Viem,že najlepší liek na to by bolo druhú (úspešné) tehotenstvo. Teraz si nemala žiadne problémy? Ja sa strašne bojím, že ak sa to zopakuje ma to položí ešte viac. ☹

mamina28
30. led 2009

aliva-tohle byl můj druhý potrat, poprvé jsem o mimi přišla ve 3 měsíci, přestalo mu bít srdíčko a teď ve druhém měsíci to samé.
Problémy žádné nemám, i když teda ze začátku jsem měla bolesti v podbřišku a to víš, měla jsem pořádný strach, že se to bude opakovat, tak jsem měla zakázáno cokoliv namáhavého dělat, přestala jsem chodit do práce, doktorka si mě hlídala. Překonala jsem nejhorší první 3 měsíce a teď je to už v pořádku.

ajka
26. únor 2009

Ja jsem byla na revizi v listopadu a po 14 dnech znovu, jelikož mi v děloze zůstaly zbytky placenty. Je to už 3,5 měsíce a menses nikde ani po Agolutinu. Už je to třetí potrat a vždycky přestanu menstruovat až 6 měsíců. Bojím se,že budu mít opět srůsty v děloze.

karolina.999
3. srp 2009

Potrebuji poradit,v cervnu jsem byla na revizi z duvodu zamlkleho tehotenstvi.Menstruace prisla po 32 dnech,trvala pet dni,ale pak stale spineni,potom slabe krvaceni,trva to uz 14 dni,cim to muze byt?Diky moc.

aja.83
5. srp 2009

Ahoj holky, minulý týden jsem také byla na revizi z důvodu zmlklého těhotenství...Na revizi jsem šla tento týden podruhé, protože v děloze prý ještě něco zbylo. No teď budeme čekat, co se bude dít. Holky, je mi z toho moc smutno, jak se Vám podařilo tu smutnou zprávu překonat? Taky bych chtěla co nejdříve znovu otěhotnět, ale gynekolog doporučuje 3 měsíce počkat. Hlavně mám taktéž strach, že se to bude opakovat...Máte nějaké tipy, co teď vylepšit? Mám brát listovku?

zrz
19. kvě 2013

@samsa Ahojky já byla na revizi zamlklého těhu 16.4. A první menstruace potom přišla 17.5. a bolesti mám šílený ještě dnes, před tím zákrokem mně bolel podbišek max 1.den a to jen lehce. A o síle krvácení ani nemluvim! ☹ Ale věřím že přítel má pravdu že děloha je ted ještě citlivá a odchází vše co tam být nemá, jenpřece to je první menstruace po.
Ale abych pravdu řekla nikomu toto nepřeju samotnej zákrok a co tomu předcházelo..
Radost sem těhotná..zmatek nevypadá to dobře...hurá je to lepší,... A pak bum a nástup! :-/ Už tohle zažít nechci!!
A proto drž se, vím jaké to je!

simca932
16. únor 2014

Já jsem dva měsíce po revizy, potratila sem v 9 tt., dr. mi řekl ať počkáme s otehotnenim půl roku. Co myslíte můžu otěhotnět v kratší době. Někdo tu psal po 2 až 3 cyklech, co myslíte? Napište mi na tento email: simcatom@seznam.cz

kika81092
14. čer 2014

ahojki samovolne jsem potratila v 8tt. jsem po revizi.. po sesti tydnech se mi dostavila menzes velice silna trvala asi 5 dni ale od te doby stale spinim a je to zhruba 14 dni celkove...je to po potratu normalni nebo bych radeji mela navstivit gynekologa..dekuji za info

misanka22
7. říj 2014

Ahoj holky. jsem čerstvě po revizi kvůli spontánnímu potratu v cca 7tt. Jak dlouho Vám Vaši lékaři doporučili s dalším snažením počkat? Lékařka z pohotovosti,která mi zákrok dělala říkala, že stačí nechat proběhnout jeden cyklus a můžeme zkusit, že její zásah do mého těla byl minimální, že už se děloha čistila sama. Ale můj ošetřující gyndař (jsem u něj velmi krátce) doporučil 6týdnů úplné sexuální abstinence a 3 měsíce bez zkoušení početí ....Díky za radu M.

milca111
10. říj 2014

@misanka22 jsem též po revizi a můj dr mi dovolil sex už po 14 dnes a prý snažit se můžeme hned po první ms,toho já se držím, hned se pak začneme snažit. Nevidí prý důvod proč se nesnažit,pokud dochází k ovulaci tak je tělo již připravené

misanka22
10. říj 2014

@milca111 MUDra, která mi zákrok prováděla mi řekla totéž ... že po první MS můžeme zkusit, ale můj ošetřující řekla tabukové termíny ☹ Tak uvidíme 🙂 Asi počkám měsíc a půjdem do toho 🙂 Zvolím zlatou střední cestu 🙂

denca2000
10. říj 2014

Já mám po revizi 12.8. - ambulantní zákrok v narkóze-bylo to malinké. Sex byl už cca po 4dnech od revize, první porevizní MS jsem měla 13.9. a dnes má být další MS - těhu testy lehce pozitivní, ale zatím to vím jen já - jsem optimista a doufám, že nedorazí 😉

p1983k
10. říj 2014

@samsa Ahoj,mě přišla první MS po revizi dělohy po 37mi dnech a to tak že jeden den jsem krvácela,druhý den zase ne,třetí zase jo a tak asi víc jak týden úplně všelijak,ta druhá teď přišla po 26ti dnech (dřív jsem měla vždy pravidelné cykly 28 dní),tělo je ve tvém případě ještě plné hormonů a bude pár cyklů trvat než se vše srovná. Pokud nemáš nějaké velké křeče tak se snad nic závažného neděje..pro klid si ale raději zavolej až tam dr bude. A také jsem zvědavá jak mi teď příjde ta třetí porevizní menstruace,snad už konečně normálně 😒

p1983k
10. říj 2014

Promiň,trochu staré,nějak jsem přehlídla datum 😉

milca111
10. říj 2014

Holky já nevím, mě třeba ms ještě vůbec nedorazila a to jsem skoro 6 týdnů po revizi, to by bylo, kdybych byla zase těhotná 😀😀😀 @denca2000 tehu test jsem měla jeden taky pozitivní, ale t3 zase dva negativní tak aby se v tom prase vyznalo. Tobě tfuj tfuj ať carecka sili

denca2000
10. říj 2014

@milca111 Já už mám strach si testy i dělat, já měla pozitivní oba a MS nikde. Zatím to neřeknu ani manžovi, možná zkusím v pondělí zavolat na gyndu, zda bych mohla jít na krev kvůli hcg. Já měla minule afetální plodové vejce-prázdná dutinka. Beru to sportovně, mám 2 zdravé holky, navíc už nejsem nejmladší 😆

milca111
12. říj 2014

@denca2000 tak to já tedy moc dobře nepobrala,když jsme o miminko přišly ☹ strašně jsem to obrečela. Bylo to ale už ve 3 měsíci tak to je o to horší asi, už jsem byla celá natěšená na miminko a myslela si,že se stát nic nemůže a ono prd ☹
Ale už je to teď taky lepší a s novým miminkem pak zas bude ještě líp. Já mám zase doma dva kluky,tak se těším,že snad tentokrát ta princezna bude 😀DDD