Menstruace po revizi dělohy

samsa
29. led 2009

Ahoj holky,
nikde jsem toto téma nenašla. 16.12. jsem byla na revizi dělohy po spontánním potratu. První MS přišla minulou středu, trvala do soboty, byla docela silná, pak jsem 4 dny špinila a dnes zase trochu krvácím. Začínám být z toho docela špatná, navíc moje gynekoložka tam není, tak nevím, co mám dělat. Měl to někdo taky tak? Je to normální? Budu ráda, když mi napíšete své zkušenosti s cyklem a menstruací po potratu.

vikyy
14. pro 2014

Me doktorka doporucila opravdu 3 menstruace po revizi pockat z duvodu aby se poradne obnovila sliznice, ze kdybych se snazila otehotnet driv tak je tam riziko, ze by se mi to mohlo stat znovu. Jinak co se tyce MS po revizi tak me se dostavila 3 tydny po ni.

dionaea84
25. bře 2016

Ahojky. Ja jsem byla na revizi 7.2.po spontánním potratu. A menstruace dodnes neprisla, tedy skoro 7 tydnu. Je to normální?

blevinka
29. bře 2016

@dionaea84 mně doktorka řekla, že menstruace by měla po revizi přijít 6 - 8 týdnů po výkonu nejpozději..pokud by stále nepřicházela, asi bych se objednala na kontrolu

bodu
3. dub 2016

@denca2000 ahoj Denco, čeká mě taky revize a ráda bych měla mimi co nejdříve, taky mám v sobě jen prázdnou dutinku... chtěla bych se zeptat, jak jsi dopadla ty s těhu po revizi a brzkém zahájení snahy o mimi, děkuji za odpověď. Bodu.

denca2000
5. dub 2016

@bodu Hlavně být v klidu, vše bude dobré. Já byla těhu poměrně brzy po revizi a dokonce jsem nakonec měla dvě po sobě - jednu jsem měla v srpnu a druhou v listopadu - holky dotáhly nějakou infekci a o mimi jsem tím pádem zase přišla. Tu druhou revizi jsem měla 18.11. a měla jsem v plánu dodržet 3 měsíce bez zkoušení. První MS jsem dostala po revizi 31.12. a taky byla poslední - začátkem února jsem zjistila, že jsem opět těhu a v říjnu se nám narodil Oliver.
Jinak jsem po revizi pila kontryhelový čajík - budu držet pěstičky 😉

bodu
10. dub 2016

@denca2000 děkuji moc za podporu, dnes mě to čeká, tak snad bude vše v pořádku, chtěli bychom miminko co nejdříve to bude možné. Už taky nejsem nejmladší na prvorodičku 😉 . Kontryhelový čajík jsem pila ihned jak jsme se rozhodli otěhotnět a rozhodně v něm hodlám pokračovat. Otěhotněla jsem na první zástřel od vysazení HAK 1.2. jsem vysadila a 20.3. byla těhu. Tak snad se nám na podruhé zadaří taky tak. Problém byl asi v tom, že po skoro 20ti letech HAK se nestihla nachystat sliznice dělohy na zahnízdění vajíčka. Uvidíme. Každopádně díky za pozitivní zprávy a určitě se ozvu jak vše dopadne. Přeji hezký nejen dnešní den. Bodu. 😉