• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Měsíce stále bez MS, mám jít na vyvolávací injekci?

7. února 2014 
Ahoj, možná už jsem to tady psala, ale bohužel jsem zatím nedostala odpověď....5 let jsem brala HA, v září vysadila. Spontánní MS se dostavila v říjnu a velmi slabě. Říkala jsem si, že příště to bude lepší, ale další MS už nepřišla. Je únor a jsem stále bez MS, takže bez šance otěhotnět......spoustu holek mi radilo čekat, že je to normální. Beru taky kapičky Gynex, ale zatím bez úspěchu a jsem zoufalá....mám jít na vyvolávací injekci? Nechci tělo zase vystavovat hormonům, navíc se bojím, že se po injekci MS spustí jednou a pak zase nic (že to vlastně neléčí důsledek) ...máte někdo zkušenosti s vyvoláváním MS? Nebo něčím, co Ms pomůže vyvolat? Děkuji. L
5. únor 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rudolflenka ahoj měla jsem to úplně stejně.....šla jsem pak na tři vyvolávací injekce a nedostala jsem to ani po nich. tak jsem se naštvala a šla do centra asistované reprodukce na vyšetření, protože gynekolog na mě neměl čas, ani chuť. tam mi zjistili PCOS a pochválili mě, že je dobře, že jsem nečekala, až se nějakým zázrakem MS dostaví :wink: mezitím jsem samozřejmě zkoušela gynex, kontryhelový čaj, apod. ale prostě na špatné hormony je tohle opravdu slabé. já být Tebou zkusím vyvolávačku, není to nic hrozného, jen progesteron a ten Tvému tělu zřejmě asi chybí, když nemenstruuješ, takže mu vlastně doplníš, to co potřebuje :slight_smile: a když se nedostaví MS ani po ní, víš, že to máš řešit :wink:
5. únor 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@doko děkuji za info....tak asi zajdu na vyvolávačku a uvidím .... těch polyc.vaječníků se bojím :( to má teď snad skoro každej...a dá se s tím otěhotnět?
5. únor 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rudolflenka jo dá :slight_smile: je to delší a náročnější cesta ale dá. napřed jsme otěhotněli přirozeně (samo s pomocí hormonů, bez nich se nehneme z místa), ale o miminko jsme přišli (zřejmě kvůli manželovýmu hooooodně špatnýmu spermiogramu), tak už jsme nechtěli riskovat a šli jsme na IVF (a museli jsme mít techniky na vybrání těch nej spermií). :wink: teď čekáme, jestli to bude bojovník. ale neboj se toho a jestli chcete mimčo, tak se do řešení té MS pusťte :slight_smile: čím dřív, tím líp :slight_smile: držím palce, ať je to jen nějaká blbost a stačí jen ta jedna vyvolávačka.
5. únor 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@doko mockrát děkuji a já taky držím palce s mimčem, ať vám to vyjde! :slight_smile:
5. únor 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@doko tak DG. PCOS! :frowning2: už jsem to obrečela....dostala jsem píchanec na vyvolání MS a teď čekám a mám strach......založila jsem diskuzi " skupinu" snažilky s PCOS (nikde jsem nic podobného nenašla), tak kdybyste chtěla, můžete tam také něco přispět - zkušenosti a tak...děkuji :slight_smile:
7. únor 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rudolflenka jéé mně tykej, určitě mně nevykej :slight_smile: a nebreč!! fakt to není taková hrůza a má to skoro každá druhá......podívej se na mě- během jednoho roku dvakrát v jiném stavu- to se nepodaří kolikrát ani ženské, která je naprosto zdravá!!!! :wink: a to mám nějakou silnější formu polycyst :wink: zase když se ví, že je nějaký problém, doktoři Ti budou pomáhat a dřív Ti pomůžou k miminku :slight_smile: asi to člověka trochu vyděsí, ale za chvilku se s tím srovnáš. na tu skupinu určitě mrknu, když to najdu :grinning:
7. únor 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek