Mimi se nedaří, jaká vyšetření následují?

spikella
28. únor 2013

Ahoj, jedno dítko už mám 6let, a druhé se nedaří,,jaká vyštření mě čekají?

Děkuji

pistalinda35
28. únor 2013

U mě dělali testy hormonů, inzulínové rezistence, imunologie, klasické vyšetření, vyšetření průchodnosti, laparoskopii (žádný problém se nenašel), ... a partner šel na spermiogram. To se těžko posoudí, v čem je problém

janicka85
1. bře 2013

spikella
slyšela jsem o metodě Naprohelp, pomáhá víc jak všechna vyšetření

kacenka1979
1. bře 2013

Ahoj mi se snažili9 let....všechna vyšetření na 1 a porad se nic nedělo...odešla jsem v listopadu z práce byla. Doma a pred 14 dny mi bylo divně...a ejhle 2 čárky na testu a hurá k doktorovi potvrdil už9tt říká že je to odpočinkem odreagovanim a hlavně jsme na to tak netlacili🙂....teď cekam na výsledek testu v 1 trimestru trochu se bojím ale věřím a cítím ze je vše ok!!! Už jsme taky nedoufali...he mi skoro 34 ...držím vám palecky ať se vám to podaří a věřte že to určitě vyjde...ja se taky bála že se nedočkáme...zkuste se odreagovat jakříká můj doktor a asi to fakt pomohlo....

maximka33
3. bře 2013

nám se nedařilo skoro dva roky, pak ano a samovolný potrat.. jinak jsme oba zdravotně v pořádku. zkoušela jsem hormonální profil, průchodnost vaječníků, spousta čajíčků, kontryhel na růst sliznice, gel na početí.. po potratu mi doktorka náhodou přišla na zvýšené hodnoty hormonů štítné žlázy - jen se jí nezdál můj větší krk, tak mi vzala krev. no a na endokrinoloigii pak za měsíc znova. přišlo se na to, že jak jsem byla těhotná, tak hormony nestačily a mohly zabít miminko.. takže hned na začátku dalšího těhotenství jsem zase šla na vyšetření a teď beru hormony jen pro miminko. jinak snažení od května po potratu, v září jsem si začala hledat jinou práci a chodila i po pohovorech. taky jsem začala užívat zázračné kapky Gynex. no a 30. listopadu jsem našla vytoužené čárky, takže na poslední kolo pohovorů jsem šla už těhotná s tím, že o místo nebudu moc bojiovat.. držím palce, nevzdávejte se a vydupejte si i ta vyšetření, do kterých se doktorům nebude chtít..