Místo menstruace černá krev, máte zkušenost?

pavlisak
12. pro 2013

Ahojte holky,chtěla jsem se zeptat. Mám cyklus po 30-ti dnech. Menstruace mi trvá 6 dní a těch 6 dní ze mě teče černá krev. Pak ještě 4 dny špiním. Už jsem to vypozorovala 2 cykly. Má s tím někdo zkušenosti?? Děkuji za příspěvky.

dadushe
12. pro 2013

@pavlisak Měla jsem podobný styl MS, ještě navíc s cuckami a špinila jsem taky. Doktor v pohodě, že je to běžná "variace" na menstruaci, může to být třeba braním antikoncepce nebo sníženou děložní sliznicí, která pak tolik nekrvácí, nebo je menstruace roztažená na víc dní...fakt důvodů může být víc a všechny jsou v rámci zdraví🙂

jani2013
2. led 2014

@pavlisak Já jsem byla na odstranění děložního polypu a teď v prosinci nedočkavě očekávala MS, protože jsem doufala, že se mi všechno konečně srovná a budu ok. No místo toho (asi až tak po 40 dnech) černé špinění, jak nějaký dehet a žádná čerstvá krev. Takže jsem si právě nebyla jistá, jestli je to MS, protože mě doktorka vyloženě řekla, že se MS počítá až od červené krve. Teď jsem špinit přestala, přemýšlím, jestli se objednat na gyndu, nebo počkat na příští měsíc. Ty jsi to už nějak řešila u doktora? jak píše @dadushe, já třeba HA už dlouho neberu a děložní sliznice by neměla být snížená, podle nedávné kontroly. Ale kdo ví.... 😝

kijokena
19. led 2014

Určitě to bežná variace menstruace není..normální fyziologická menstruace by měla být bez bolesti, bez koagul ( to jsou ty krevní sraženinky) a krev by měla odtékat po kapičkách a měla by být červená. To že jsou koagula, či jiná barva krve, zapříčinuje dost často stažené svaly pánevního dna..takže doporučuju terapii dle Ludmily Mojžíšové, alespon si cvičit!!!!!

macetka
29. led 2014

Též to teď tak mám ... trošku jsem se lekla, co to se mnou je.. tak doufám, že to bude ok 🙂

bara20
18. pro 2014

Holky momentalne jsem v egypte a s muzem se snazime mit miminko doktor mi dal nejake ty jejich tabletky na to aby se mi vajecniky dobre ovulovali a kdybych otehotnela tak aby to miminko bylo chranene.
Tenhle mesic jsem mela dostat menstruaci 11.12.2014 ovsem neprisla v podrisku jsem mela tlaky nebo spise takove hrozne bolesti ktere prichazeli a odchazeli kazdou chvili. Menstruace mi dorazila 14.11.2014 ale nebyla jako nikdy predtim. Byla cerna prvni 3 dny a mela jsem to hodne silne, ctvrty den kdyz sem se sla koupat tak ze me zacali padat kusy krve nektere cerne a nektere cervene, normane to mam 4 max.5 dni, dneska je ten ctvrty den tak cekam ale nemyslim a nevypada to ze by mi to zitra skoncilo, nevim co to znamena a myslim ze normalni to neni. Byla bych moc rada za vasi odpoved