• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Možeme skúšať pracovať na bábetku, aj keď sme chorí?

5. října 2012 
ahojte,
dostali sme anginu ako asi vacsina ludi teraz :slight_smile: no a chceme pracovat na babetku. ci je lepsie pockat?
dik
e.
3. říj 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak beries aj atb, tak asi nie :confused:
3. říj 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši bych počkala...
3. říj 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě bych počkala, když žena otěhotní při onemocnění a lécích jako jsou ATB, je tam riziko špatně vyvíjejícího se plodu a to mně osobně by za to nestálo ...
3. říj 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No nejak si ani neumim predstavit, ze bysme meli jako nemocni naladu na snazeni :unamused: Ufff :slight_smile: Za me, bych radeji pockala :wink:
3. říj 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
já bych do toho taky nešla :frowning2:
3. říj 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne! už pitomý nasivin do nosu je riziko. nemluvě o antibiotikách a paralenu. určitě počkej, nestojí to za to
3. říj 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš co je tohle zase za otázku, myslela jsem že "chorí" = nějaká chronická nemoc, ale angína? Proboha dyť jde o pár dní, maximálně dva týdny... Hlavně když budu mít v krku struhadlo, tak určitě nebudu mít náladu sexovat...

to si z nás zase někdo střílí... :rolling_eyes:
4. říj 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
pokud něco bereš tak bych počkala....pro jistotu, ikdyž si nemyslím, že by to mělo nějaký vliv, spíš se vám to nepodaří... @pepibubu pokud je to sranda, tak blbá, pokud to tazatelka myslí vážně, zaslouží snad odpověď ne? A né výsměch!
4. říj 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych brala antibiotika, tak bych taky asi vydržela do dalšího mesice a nesnažila se(jen tak pro klid duše), i když myslím že by se nic stát nemělo.Ono nejakou dobu trvá, než se oplodnené vajíčko zahnízdí a začne být vyživováno z krve matky..Navíc spoustu z nás v prvopočátcích tehotenství nemela zdání, že je tehu a pily jsme např.alkohol, atd...a nic se nestalo..příroda si vetsinou poradí a poškozené vajíčko vypudí--
5. říj 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nebude zas tak hrozná angína,když je nálada na sex :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek