Možeme skúšať pracovať na bábetku, aj keď sme chorí?

eebee
3. říj 2012

ahojte,
dostali sme anginu ako asi vacsina ludi teraz 🙂 no a chceme pracovat na babetku. ci je lepsie pockat?
dik
e.

ivuska027
3. říj 2012

ak beries aj atb, tak asi nie 😕

vendullka
3. říj 2012

Radši bych počkala...

pajiskazemlyna
3. říj 2012

Určitě bych počkala, když žena otěhotní při onemocnění a lécích jako jsou ATB, je tam riziko špatně vyvíjejícího se plodu a to mně osobně by za to nestálo ...

terkaz
3. říj 2012

No nejak si ani neumim predstavit, ze bysme meli jako nemocni naladu na snazeni 😒 Ufff 🙂 Za me, bych radeji pockala 😉

slavicky
3. říj 2012

já bych do toho taky nešla ☹

ssassi
3. říj 2012

ne! už pitomý nasivin do nosu je riziko. nemluvě o antibiotikách a paralenu. určitě počkej, nestojí to za to

pepibubu
4. říj 2012

ježiš co je tohle zase za otázku, myslela jsem že "chorí" = nějaká chronická nemoc, ale angína? Proboha dyť jde o pár dní, maximálně dva týdny... Hlavně když budu mít v krku struhadlo, tak určitě nebudu mít náladu sexovat...

to si z nás zase někdo střílí... 🙄

diviska
4. říj 2012

pokud něco bereš tak bych počkala....pro jistotu, ikdyž si nemyslím, že by to mělo nějaký vliv, spíš se vám to nepodaří... @pepibubu pokud je to sranda, tak blbá, pokud to tazatelka myslí vážně, zaslouží snad odpověď ne? A né výsměch!

evulinkab
5. říj 2012

Kdybych brala antibiotika, tak bych taky asi vydržela do dalšího mesice a nesnažila se(jen tak pro klid duše), i když myslím že by se nic stát nemělo.Ono nejakou dobu trvá, než se oplodnené vajíčko zahnízdí a začne být vyživováno z krve matky..Navíc spoustu z nás v prvopočátcích tehotenství nemela zdání, že je tehu a pily jsme např.alkohol, atd...a nic se nestalo..příroda si vetsinou poradí a poškozené vajíčko vypudí--

camelinka
5. říj 2012

tak to nebude zas tak hrozná angína,když je nálada na sex 😉 😉 😉 😀 😀 😀