Možná jsem těhotná a mám jít na zákrok s čípkem

hiericka
19. srp 2013

ahojte, je mi jasné, že nejsem a nebyla jsem jediná, kdo je v depresi z toho, zda v tom je či ne, akorát teď se na to dívám dost zvláštně, pač se mi ted přihodila spousta věcí naráz..například. :, před třemi lety mě bývalý nakazil HPV virem, tjn naštěstí se s tím mé tělo začalo vyrovnávat(cytologie v pořádku), pak od ledna min. roku, nesmím brát hormony kvůli leidenské mutaci,....
dále v nedávné době jsem si řekli s přítelem, že vše necháme náhodě a nebudeme se kontrolovat, vše bylo v pořádku dokud jsem nešla na gynekologii, kde mi oznámil, že mě chce poslat na preventivní zákrok s čípkem a jeho důvod byl takový, že se mu nezdá čípek, samozřejmě HPV vir byl negativní a cytologie jen mírně zvýšená, a též mi řekl, že je to zákrok i kvůli tomu, že jsem ještě nerodila a upozornil mě, abych ted neotěhotněla
..a shodou náhod mi to samozřejmě zavolal na dovolené začátkem srpna, a jak se říká, náhoda je blbec...8-12.tého srpna jsem očekávala menstruaci (nikdy nedošlo ke spoždění ani s prášky ani bez prášků od min. roku) a furt nic a dnes test vyšel negativní...
...ted se mi honí hlavou tolik věcí: když budu těhotná nesmím na tu operaci, bude gynekolog nadšený či ne? atd. atd....na ten zákrok jsem měla jít ve středu, tjn. musím zavolat a odhlásit to, a pokud se mi nedostaví menstruace do pátku , tak budu muset na gynekologii a vyslechnout si spoustu věcí...mj. musela jsem jit na krevní testy, ale nebylo v tom zahrnuto testování na gravitidu, jinak krevní testy byly v naprostém pořádku, tjn. dle testů zdravá(pouze mám zvyšený eozinofilní segment, což je kvůli té mutaci)...tjn. pište, pište a diskutujte, jelikož jsem už ted trošku z toho všeho jalová☹ jsem či nejsem, jelikož test nemusí být stoprocentní

ivular
19. srp 2013

Technická: co je tjn.?

speedygon
19. srp 2013

@ivular asi překlep a má tam být tzn. 😉

ivular
19. srp 2013

@speedygon že by překlep hned čtyřikrát? Ani významově mi to moc nesedí. Ale radši už mlčím, než se do mě někdo obuje, že jsem mimo téma 🤐 😉

ivular
19. srp 2013

@lenka5731 To mě taky napadlo, ale hned jsem to zavrhla, protože to dává smysl jen v dialogu 😅

lenka5731
19. srp 2013

@ivular nevim, tenhle slang neznám, tohle poradil Mr. Google jako první odkaz. 🙂

speedygon
19. srp 2013

Ono ani to "to jo no" tam zrovna nesedí...ale tj fuk....

hiericka
autor
19. srp 2013

tak to se omlouvám, mělo to být tj...jinak vidím, že jste si zde na mně dobře smlsly..asi se nedočkám nějaké rady

speedygon
19. srp 2013

@hiericka néé, to nebylo myšleno zle, neboj...ale my Ti tu těžko poradíme...toto musím prokonzultovat na gyndě...pokud jsi těhu, těžko Ti zákrok udělají...má to být preventivně, tak by se muselo počkat...

speedygon
19. srp 2013

oprava:toto musíš 🙂

hiericka
autor
20. srp 2013

ok, uvidíme v pátek, je to ještě daleko...ale i tak mám strach,děkuji

marketajuppova
20. srp 2013

@hiericka Vypadaji tady mistni maminy jako gynekolozky? Ne... Vezmi telefon a zavolej si ke svemu gyndari. Kazdy problem a vse s cim si clovek neni jisty, ma svoje reseni. Ale musis to zacit nejak konstruktivne resit.

neominka
6. led 2014

ja byla na konizaci v patek 3.1.2014 a kdybych byla tehotna tak se zakrok odlozi a po prvnim trimestru by me konizaci udelali..
Nema to vliv na prubeh tehotenstvi, jen po zakroku to ma tendenci krvacet.
@hiericka