Možný zánět dělohy?

adinka89
22. srp 2017

Hezký den ženy a dívky. Vím ze to tu asi nebude řešeno prvně, ale nikde jsem se nedokazala pořádně pripodobnit :( nechci nikoho obtezovat a vím, ze nemáte vesteckou kouli, ale preci se treba najde jedna ktera mela neco obdobneho. Snazime se uz asi rok a pul o miminko. Na jaře jsem ale mela uraz kolene a prisla jsem stresem o ms a naskocila az kdyz mi dr napsala climen na tri mesice. 3.7. Jsem vzala posledni tabletku hormonu a 9. Az 13.7. Jsem normalne odmenstruovala. Najela jsem tam prvni mesic bez hormonu. Mivala jsem cykly 28-30 dni ale dalsi cykl meskal. Ano o mimi jsme se hned zacali znovu snazit, zkusila jsem to podporit i fytosojou 4-5 den. 34.dc jsem zkusila dva testy kazdy jina značka a mela jsem tam ducha. 35 dc (12.8.) neboli uz asi 1.dc jsem zakrvacela coz mi vydrzelo dva dny. Krvacela jsem jasnou krvy. Presto duch na testech zustal. Delala jsem dalsich pet testu stejne znacky (dr max) a pokazde ukaze ducha v limitu..nebo stinek nebo jak to nazvat a do zaschnuti vyleze ruzova carecka..jsem z toho nestastna. Nevim zda krvaceni pocitat za mrchu a moct se tak dal snazit. Holky me strasili mimodeloznim, ale nic mi neni, jedine co cítím je casta únava, naladovost a kolisa mi teplota diky cemuz me i postrasili, ze jsem se mozna spatne vycistila a neco ve me zůstalo coz stale ukazuje hcg ale budu z toho mit maximalne zanet delohy cimz vysvetlili ty teploty. K mudre jsem to samosebou volala ale vlazne me objednala az na pristi tyden na utery :(. Nemam zadne bolesti. Spis pocity jako bych to mela teprve dostat. V priloze dam foto testu.. prijdu si jako blázen. Jinak jim listovku a fertility blend.myslite ze je to jen vykyv po hormonech? Mela jste take nektera takhle duchy na maxovi? Děkuju za jakoukoliv reakci..od prvniho dne krvaceni je to uz 11 den, to mimodelozni by uz asi sekalo neplechu snad :(

j.a.n.i
22. srp 2017

@adinka89 Tak na fotce toho mnoho není... nicméně dojdi si jako samoplátce do laborky, bude tě to stát 200,- a budeš mít celkem jasno.

adinka89
autor
22. srp 2017

Omlouvam se, foto se mi nenahralo. Do laborky se bohuzel nedostanu driv jak k te dr..