Může mobilizace kostrče ovlivnit ovulaci?

hankamisa
30. pro 2013

Nemáte některá zkušenost. nevíte jestli nemůže mobilizace páteře nějak ovlivnit následnou ovulaci? zítra bych měla začít brát poslední dávku clostilu a nevím jestli ji tento cyklus raději nevynechat abych to zbytečně nepromarnila-tu dávku.
6 a 8 ledna mi bude dělána mobilizace a hned nato 3den bych měla mít ovu. ms se mi o pár dní TOTIŽ posunula dříve. 😒

vlajka1
30. pro 2013

Mobilizace by se mela delat pred ovulaci, uvolni panevni dno a pripravi teren pro oplodnene vajicko. Takze mobilizace ovulaci ovlivni jedine pozitivne 😉

hankamisa
autor
30. pro 2013

@vlajka1 - dík. no já jen mám strach aby mi pak dr. neřekla,že se snažit nemáme a já bych ten clostil brala zbytečně. jsou to hormony na podporu růstu vajíček a jeho užívání je omezené.já mám poslední dávku tak ji nechci promarnit.

hankamisa
autor
30. pro 2013

holky to tu nikdo takový není kdo měl mobilizaci před ovu? radily vám se pak snažit nebo raději počkat?

vlajka1
30. pro 2013

Nam snazeni nijak neomezovali. Clostil jsem brala taky.

hance09
30. pro 2013

@hankamisa mobilizace se musí dělat před ovulací,pokud si dobře pamatuju...a myslim,že čím blíž ovu,tím líp

hankamisa
autor
30. pro 2013

@vlajka1 - ty jsi měla i clostil v ms cyklu té mobilizace? a snažily jste se hned nebo jste počkaly na další cyklus?

@hance09 -já vím,že před ovu.ale ted nevím jestli bych se měla začít snažit hned nebo raději počkat na další cyklus.já bych kvuli ovulaci musela začít brát clostil jinak nemám folíky.a zas ho nechci brát zbytečně.

hance09
30. pro 2013

@hankamisa mám pocit,že po mobilizaci je větší šance na otěhotnění....my jsme se ve snažení nijak neomezovali,i když jsem četla,že by se snažení mělo asi přerušit na 3-6 měsíců...

vlajka1
30. pro 2013

@hankamisa ano. K ovulaci u me doslo den po mobilizaci. Byla jsem kontrolovana ultrazvukem. Na nic jsme necekali, snazili jsme se bez omezovani. Ale neotehotnela jsem.

hankamisa
autor
30. pro 2013

@hance09 -no právě. někdo píše přerušit ,někdo že to nevadí. někdo píše ,že se po ní dobře těhotní,někdo že zase potrácí. ach ,jo.tak jsem tam kde jsem byla. 😒

@vlajka1 - tak toho se právě bojím.,že by se to nemuselo povést.a od té doby už se zadařilo nebo se stále snažíte?

vlajka1
30. pro 2013

@hankamisa snazime se stale. Ted uz jsme objednani do centra, kdyz to nevyslo samovolne, nechame si pomoci od lekaru.

hance09
30. pro 2013

@hankamisa to si holt musíš rozhodnout sama 😅 ....my jsme se sice snažili,ale po mobilizaci jsem neotěhotněla,u mě byl zřejmě hormonální problém,otěhotněla jsem až několikátý cyklus s Utrogestanem...

hankamisa
autor
30. pro 2013

@vlajka1 - kolik cyklů jsi clostil brala?mě dr. napíše jen 3 prý víc nesmí ale někdo psal že jim dr. napsal 6 cyklů. do car nechcem z finančních důvodů ,takže se to snažíme vyřešit sami.

@hance09 - já vím.ale čekala jsem více názorů abych věděla co a jak.

vlajka1
30. pro 2013

@hankamisa mela jsem ho dva cykly. Vic jsem ho nechtela, u me neni problem v ovulaci. Ale dr. Mi rikal, ze lze uzivat az 6 cyklu.

hankamisa
autor
30. pro 2013

@vlajka1 - dík za info.

jajkaz
30. pro 2013

@hankamisa Tak pokud chodíš k odborníkovi na Mojžíšovku (pokud je řeč o tomhle), tak by ti měl říct, jak jsi na tom a kdy se snažit. Já jsem při první Mojžíšovce dostala doporučení na 3 měsíce se nesnažit. Že až dáme cvičením a mobilizacemi záda dohromady, pak to bude jistější. Takže tvoje otázka by měla být směřována na fyzioterapeuta, ke kterému chodíš.
Zkušenost s clostilem nemám, takže v tomhle ti neporadím.

kijokena
19. led 2014

Dělám Mojžíšovku už asi 4 roky, za sebou mám kolem 10 miminek..kdo bude chtít poradit, napište mi do zpráv 😉

biedronca
23. dub 2018

KDY JE NEJLEPŠÍ PROVÁDET MOBILIZACI KOSTRČE? Na netu všude čtu,že první týden po MS. Tady čtu že těsně před ovulací ..