Může pravidelné užívání Pyridoxinu způsobit zpoždění MS?

modrypitrisek
28. bře 2014

Otázka je jednoznačná, může (konkrétně 60mg pyridoxinu denně) způsobit výrazné zpoždění menstruace?

modrypitrisek
autor
28. bře 2014

Nikdo? :(

pajenka
28. bře 2014

@modrypitrisek Jak výrazné? Nějaké zpoždění určitě v řádu dvou, tří dní

modrypitrisek
autor
28. bře 2014

Tak to by mě v životě nenapadlo, až teď když jsem zpožděná, tak nad tím dumám. Ale jedná se o víc než týden.

pepetousek
29. bře 2014

@modrypitrisek Může ti šoupnout ovulaci, tím pádem se ti posude den příchodu MS...já taky užívám 3 tablety denně, první cyklus užívání jsem měla ovulaci o 5 dní dříve, tento cyklus zatím ovulka nebyla (jsem 14DC), ale před užíváním jsem ji mívala tak 14-15DC, takže jsem zase na svém obvyklém cyklu i s pyridoxinem..takže ta anomálie první cyklus užívání mohla být náhoda, kterou nemá pyridoxin na svědomí...Ty víš, kdys měla ovulaci?

modrypitrisek
autor
30. bře 2014

@pepetousek No, bez pyridoxinu cca 22.-23.DC, pak s pyridoxinem první měsíc 21.DC, no a tento měsíc, druhý s pyridoxinem, to vypadá na anovulační, ale něco se rýsuje na 33.-34. DC, od té doby mám už skoro týden zvýšené teploty, tak to vypadá, že byla ovu tak strašně opožděná (kéž by, anovulák - to by se mi moc nelíbilo ☹ ) .

modrypitrisek
autor
30. bře 2014

@pepetousek A aby pyridoxin hned v prvním cyklu užívání posunul o 5 dnů... to mi přijde moc růžové... no, je vcelku jedno, co to má na svědomí, hlavně, že se tak stalo, že? 🙂 🙂

pepetousek
31. bře 2014

@modrypitrisek Přesně, nemusí to mít s pyridoxinem vůbec nic společného! 🙂 Jestli máš už týden zvýšené teploty, tak se ovu vážně zpozdila, ale hlavně, že došla 🙂

modrypitrisek
autor
31. bře 2014

@pepetousek Říkám si to samé 🙂 🙂 .