• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mykóza. Co vám pomohlo? Jak dlouho jste ji měly?

18. července 2016 
@camelinka super! díky! to snad bude ono, hledala jsem nějaká účinná probiotika, u mě je to totiž asi hodně spojené s trávením a že tam není mléčný cukr je super, jen ta cena, ale pokud to fakt funguje :wink:
19. bře 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava neni zac, no je to palba,ale u me to po letech zkouseni vseho moznyho fakt zabralo, drzim palce, at se potvory zbavis nadobro :slight_smile:
19. bře 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@camelinka jdu do toho, je to fak potvora protivná :angry: díky moc za tip!
19. bře 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka vdaka za tip. kupim, ja tieto problemy nemavam ale dostala som z tychto teplot strasne brutalnu ze doktorka len cumela, dala mi lieky dnu aj tabletu na prehltnutie, ale rada by som to aj nejak podporila aby s to nevratilo.
29. črc 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila neni zac, verim, ze ti to fakt pomuze, ja se roky trapila zbytecne :rolling_eyes: , drzim palce :wink:
29. črc 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, na mykozy jsem trpěla asi 4 roky, pořád se vracely, mudr mi dávala antibiotika, partnerovi mastičku (ten samozřejmě žádné příznaky nepociťoval a po 2.-3. mykoze se na ni vykašlal) a mi to nepomáhalo a stejně se vracely... Zabraly až výplachy - nejdřív Rosalgin, pak mi mudr poradila místo toho čaj z měsíčku lékařského a ten byl úplně super - hotový balzám, případně na tampon bílý jogurt - toto vše hned při prvních příznacích a hlavně aspoň chvíli (pár měsíců) držet protikvasinkovou dietu. Už mám klid 5 let, tak snad už se potvora nevrátí. A ještě jedna věc: bydlela jsem v bytě, kde jsme měli hodně problémy s plísní v koupelně, před pěti lety jsme se stěhovali...
29. črc 2013 v 18:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, už pár měsíců mě v těhotenství trápí mykoza nebo nepochopitelný pocit pálení v pochvě a okolo- jakési zbytkové bakterie....dostala jsem na to lék, který mi zabral- je na 10 dní....po sedmi dnech naprostá úleva a ani jsem nevěděla, že mám pipku , ale najednou z ničeho nic osmý den se mi to proklaté pálení vrátilo a já jsem z toho v šoku. Ještě sice dobírám balení a ten zhoršený stav se nemění. Je to normální ? Jsem v 8.těhotenství a už se s tím trápím od 6.měsíce. Nějak přestávám věřit tomu, že se toho zbavím. Je možné že to prostě zlobí takhle v těhu a pak se toho zbavím, nebo že to porodem přejde ? Díky
1. srp 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji tema - po jak dlouhe dobe "samolecby" jit na gyndu?
18. črc 2016 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek