Mykóza. Co vám pomohlo? Jak dlouho jste ji měly?

janikula
20. kvě 2012

Ahoj, hledám rady, jak se nejlépe zbavit mykozy, co vám pomohlo, jak rychle se vám ji podařilo vyléčit? Zatím se snažíme, takže není v ohrožení miminko, ale mám MS, a tak tablety či čípky prý nelze tedy zavádět. Mám alespoň krém clotrimazol na potírání a nějaké lactobacily na polykání na podporu, ale zdá se mi, že to ustupuje pomalu.
díky

lukava
19. bře 2013

@camelinka super! díky! to snad bude ono, hledala jsem nějaká účinná probiotika, u mě je to totiž asi hodně spojené s trávením a že tam není mléčný cukr je super, jen ta cena, ale pokud to fakt funguje 😉

camelinka
19. bře 2013

@lukava neni zac, no je to palba,ale u me to po letech zkouseni vseho moznyho fakt zabralo, drzim palce, at se potvory zbavis nadobro 🙂

lukava
19. bře 2013

@camelinka jdu do toho, je to fak potvora protivná 😠 díky moc za tip!

ciernavila
29. črc 2013

@camelinka vdaka za tip. kupim, ja tieto problemy nemavam ale dostala som z tychto teplot strasne brutalnu ze doktorka len cumela, dala mi lieky dnu aj tabletu na prehltnutie, ale rada by som to aj nejak podporila aby s to nevratilo.

camelinka
29. črc 2013

@ciernavila neni zac, verim, ze ti to fakt pomuze, ja se roky trapila zbytecne 🙄 , drzim palce 😉

kafr
29. črc 2013

Ahoj, na mykozy jsem trpěla asi 4 roky, pořád se vracely, mudr mi dávala antibiotika, partnerovi mastičku (ten samozřejmě žádné příznaky nepociťoval a po 2.-3. mykoze se na ni vykašlal) a mi to nepomáhalo a stejně se vracely... Zabraly až výplachy - nejdřív Rosalgin, pak mi mudr poradila místo toho čaj z měsíčku lékařského a ten byl úplně super - hotový balzám, případně na tampon bílý jogurt - toto vše hned při prvních příznacích a hlavně aspoň chvíli (pár měsíců) držet protikvasinkovou dietu. Už mám klid 5 let, tak snad už se potvora nevrátí. A ještě jedna věc: bydlela jsem v bytě, kde jsme měli hodně problémy s plísní v koupelně, před pěti lety jsme se stěhovali...

kubistovailona
1. srp 2013

Ahoj, holky, už pár měsíců mě v těhotenství trápí mykoza nebo nepochopitelný pocit pálení v pochvě a okolo- jakési zbytkové bakterie....dostala jsem na to lék, který mi zabral- je na 10 dní....po sedmi dnech naprostá úleva a ani jsem nevěděla, že mám pipku , ale najednou z ničeho nic osmý den se mi to proklaté pálení vrátilo a já jsem z toho v šoku. Ještě sice dobírám balení a ten zhoršený stav se nemění. Je to normální ? Jsem v 8.těhotenství a už se s tím trápím od 6.měsíce. Nějak přestávám věřit tomu, že se toho zbavím. Je možné že to prostě zlobí takhle v těhu a pak se toho zbavím, nebo že to porodem přejde ? Díky

evaviki
18. črc 2016

Obnovuji tema - po jak dlouhe dobe "samolecby" jit na gyndu?

kuratkol
12. čer 2017

Nemá někdo pocit, že se mu to svědění apod. začne dít po používání Lactacydu ?

sarad
12. čer 2017

Holky, ono je taky dulezite zjistit z ceho to mate...muze to byt bakterialni, pak je treba nasadit antibiotika. Nebo jsou to kvasinky, to pak ty volne prodejne leky, vyplachy, masti, protikvasinkove diety. Ale casto je to taky reakce na tampony, vlozky, mydla, praci prasky, avivaze...