Mykózy a možnost otěhotnění. Máte tipy, rady?

nadad
25. črc 2007

Ahoj holky, napadlo mě založit nové téma. Je tu někdo z Vás, kdo trpí opakovanými mykózami a snaží se o mimi? 🙂 Máte nějaké rady nebo tipy, jak tomu předejít?

lucinecka
9. srp 2007

Nadad, díky, to jsi mě uklidnila 😉 Kámoška totiž dělala na Unice v Brně a tam jí zas doktoři říkali, že nechápou proč to gynekologové předepisují třeba ženskejm po IVF, když to může škodit. Že prý nejsou porodníci dost dobře informovaní. No já si taky myslím, že by to mělo být ok, tak snad bude.

grej
9. srp 2007

Lucinecka - mě MUDr říkala, že krémy, které se nesmí v těhu nezavádět dovnitž, jen potírat zvenku.
Ale když píše Nadad, že jí to dovolila, tak to je pohoda - urychlí mi to léčení🙂

Díky za info holky, Karlo, možná se tam mrknu, na Žižkov to mám kousek... Asi nejdřív začnu tou chlorelou a pak uvidím.

lucinecka
9. srp 2007

Grej, já dostala i tabletky dovnitř na noc. Tak budu věřit dr, že ví co dělá 😉

p_avlina
9. srp 2007

lucinecka: ja mam taky clotrimazol, ale jsem po revizi,ale pokud mas se svoji doktorkou dobre zkusenosti, tak bych se to nebala brat,hm? Oni to tam asi pisi pro sychra, ale chapu Tvoje obavy, taky kdyz jsem cekala jestli jsem nebo nejsem tehu, tak se mi to do sebe nechtelo zavadet, ale na kremu bylo napsano to same.

grej
9. srp 2007

Já normálně na noc beru svůj Borax, i Fermalac Vaginal. Ale tam je všude přímo napsáno, že se to v těhu smí...
Já taky myslím, že je to tam spíš pro sichr... No snad to brzy doléčím. Zatím to moc nevypadá. Když jdu na záchod, tak trpím jak zvíře. Děsně to pálí ☹ 🙄

lusssinka
14. říj 2007

ahoj holky, zkopíruju sem svůj dotaz, který jsem už vkládala jinam, jen prosím o váš názor....... děkuju..

ahojda, mykóza - můj snad věčný problém 😒

jenže teď to mám trošku stížené.. před dvěma měsíci jsem vysadila HA z důvodu toho, že jsem si myslela, že se mykózy nebudou objevovat tak často. Jenže ouha.. dnes při pohlavním styku mě to dosti pálilo...bilý výtok (bez svědění) mám už asi 14 dní. Mám doma čípky Gyno Pevaryl, ale nevím zda ho mohu začít brát, protože mám obavy, co kdybych mohla být těhotná? Mám počkat ten týden do menstruace, jestli ji opravdu dostanu nebo mohu začít brát čípky hned? Bojím se abych případnému miminku neublížila... 😔

lukyhomazel
Autor odpověď smazal
Zobraz
lukyhomazel
7. srp 2018

Ahojky,já mám od loňské dovolené u moře neustále výtoky, ale žádné svědění ani pálení,jen si někdy musím vyměnit i 2x za den spodní prádlo.. Už mi na to dávali hromadu mastí a čípku, nic.. Myslíte, že i přes takový výtok by otěhotnět šlo?