Otěhotněly jste s myomem bez problémů?

tehulka1167
25. led 2016

Holky,máte některá myom a otěhotněly jste s ním bez problémů? A jaký byl průběh těhotenství s myomem? Díky

ireniq
25. led 2016

Ja mam myom nekolik cm (nevim přesně), před teh.mi ho gynekolozka kontrolovala ultrazvukem co půl roku, jestli neroste, a říkala, že to muze a nemusi mit vliv na otehotneni. Počala jsem po 8 měsícich snažení, coz je v poho. Tehotenstvi taky v poho, nakonec jsem rodila císařem a v jeho průběhu mi operater povida, mate tam myom, vite o tom? Ale nemyslím, že z toho pro me vyplynulo něco zvláštního.

tehulka1167
autor
25. led 2016

@ireniq Jdu na druhý IVF tak se bojím,aby to nedělalo paseku. Můj doktor to neřeší,asi nejsou moc velký. 😠

ireniq
25. led 2016

@tehulka1167 moje gyn. to taky neresila, jen to sledovala, a šlo to prirozene. Jak je to s ivf vůbec nemám potuchy, v caru to ňák komentovali? Myom má spousta ženských, zvlášť nás trochu starších...

tehulka1167
autor
25. led 2016

@ireniq ne v Car to viděl jen při transferu,ale jinak k tomu nic neřekl.

kytka12
25. led 2016

Taky trpím na myomy, prý zhoršují menstruaci, ale na otěhotnění by neměli mít vliv. Blbý je, že pokud tě budou operovat s myomy, tak rok nesmíš otěhotnět, protože jde o operaci na děloze a těhotenství namáhá dělohu a to hodně. Aspoň tak mi to říkali na gyndě.

tehulka1167
autor
25. led 2016

@kytka12 já vím,četla jsem to. No budou asi tak kolem 3 cm. Nechám si je ještě ted zkontrolovat před 2 IVF.