Nastydlá 10. den po IUI. Bojím se, že to ovlivní těhu

risanek
20. kvě 2013

Ahojky holky jsem 10 dní po IUI a musim čekat ještě 14 dní pokud mužu delat TT, a je to dlouha doba to vite všichní 🙂 mam bolestíva prsa občastne pobolivaní v křiži a podbřišku, problem je že před 3 dní jsem dostala teplotu 38 jen jeden den, tet mam kolem 37 a jsem nastydla kašel nudle unava, bojim bojim že to muže ovlivnít tehu. Prosim prosim napište svoji zkušeností

mariiianka
20. kvě 2013

@risanek ahojky,proč čekat dalších 14 dní???Já testovala vždy od 10,12 dne po IUI.Držím palce ať je výsledek pozitivní 😉

sabatko
20. kvě 2013

@risanek já dostala doporučení čekat po IUI 14 dní, udělat test, pokud je negativní, tak vysadit utrogestan a hold další pokus.... Pokud byla ovulace před 10. dny, tak proč čekat dalších 14?

risanek
autor
20. kvě 2013

Holky nevim taky jsem testovala vždy po 14 dnech ale tet doktorka řekla až za 3 tydní, ja jsem se rozhodla že testovat nebudu do terminu menstruace a uvidim nechcy byt zbytečně zklamana, snažim se o ditě 12 let a začinam to vzdavat. Jsme oba zdrave tak to je ještě horši že neznam duvod proč to nejde. Jestli to nevyjde tet pujdeme v červenci na 2 IVF

mariiianka
20. kvě 2013

@risanek tak to je mazec tolik let se snažit 😕 .To je jak u nás,oba zdraví,8 neúspěšných IUI.Naštěstí se při prvním IVF zadařilo.Nejhorší je psychika,ta udělá hodně.Držím moc moc vše co mám,ať se zadaří.Prostě musí!!!!!

amabilis
20. kvě 2013

@risanek A dělali u vás i imunologii? Já jen, že může být problém i tam.

risanek
autor
20. kvě 2013

Děkuji moc za podporu opravdu to potřebuju, při 1 IVF 5 KET se nam taky zadařilo jen bohužel rychle skončilo v 8 tt, pak jsem se z toho dlouho nemohla vzpamatovat, tet po 5letech jsme se rozhodly pro par IUI a pak v lete bych šla na dalši IVF. Imunologii nam dělaly taky a nic vse ok, tak už nevim, nekouřim nepju asi opravdu mam nijaky blok psichicky i kdyš bych řekla že tet k tomu přistupuju z večim klidem, švagrova huli jako fabrika nema ovulace, manžel špatny spermii a podařilo se jim napoprve dve holčičky, jsou teda krasne už je jim 2 roky pěkne divošky 🙂

pinkpet
20. kvě 2013

@risanek neboj se,neovlivní.....nepřepinej se,odpocivej...hodně štěstí!

blondynka400
20. kvě 2013

@risanek taky nevím proč čekat tak dlouho. Počkala bych do termínu MS a když nepřijde, testík bych si udělala. Oni doktoři doporučují později, protože na začátku dost často dojde k "minipotratu". Je to běžná věc, končívá takhle cca 60% oplodněných vajíček, věšinou se to projevuje jako zpožděná MS a na psychiku ženy je to lepší. když to neví..
Jinak k Vaší "neplodnosti" přeji hodně štěstí, ale dost často tohle bývá genetickou blízkostí. Když máte hodně podobné geny, ikdyž je vše ok, prostě se nedaří, většinou ani uměle to nejde, buď se nepodaří a nebo brzy končí... Tedy samo to tak být nemusí, ale je to hlavní důvod idiopatické neplodnosti. Ale snad se u vás zadaří 😵
Jo a ty teploty a pod, toho se neboj, to naopak může pomoci, jak je imuno systém těla narušený, je snadnější otěhotnět .-)