Několik dní špiním, co se děje?

anie26
10. říj 2013

Ahojky!
Chtěla jsem se vás zeptat na osobní zkušenosti či názor.
Podle ovu testu jsem měla ovu 27.9 nebo 2.10 (nevím přesně, vyšel mi dvakrat pozitivní - vzdycky mam testovaci carku jen o malinko slabsi jak kontrolni, takze se to da desne spatne rozpoznat) a v ty terminy (den pred vecer) jsme se tulili. MS cekam přbližně 13.10.
Jenže od 3.10 jsem necelých pět dní špinila (malinko, jen jako uplně slabounka ms, ale zbarvena do hněda, ne cerstvou krvi), pak jeden a půl dne pohodička nic a teď se mi zase necely druhy den vratilo špinění. Jinak mi nic neni, zadne boleni v podbrisku, svedeni ani tak.
Z pocatku jsem si myslela, ze by mohlo jit o nidační krvácení, pokud by ovu byla ten prvni termin), ale vsude uvadeji, ze to je tak dva dny.
Jak to probehlo u vas? Nestalo se nektere neco podobneho? Co myslite ze by to mohlo byt?
Dr. mam na dovolene a k zastupujicimu lekari se mi vubec nechce, takze stejne budu cekat i jestli se dostavi MS ☹
Diky za odpovědi 🙂)

sarri
10. říj 2013

Špinění (dle sestry u gynekologa to bylo právě nidační krvácení) u mně trvalo 10 dní - začalo +- v termínu menstruace. Po týdnu mi bylo divné, že je to stále jenom špinění ( velmi málo tmavé krve), udělal jsem si těhotenský test, který byl negativní, ale po devíti dnech jsem šla k doktorovi a vzal mi krev na hladinu HCG a to bylo pozitivní. Po týdnu zase, hladina HCG byla několikanásobně vyšší a už i pozitivní těhotenský test.

anie26
autor
10. říj 2013

@sarri Diky za nazor 🙂 s temi deseti dny jsi mi celkem zvedla naladu, jen ja to mam jindy nez bych ms cekala, tak nevim......na testu zatim nic...ale asi by to ted stejne bylo brzo.....pockam tedy jeste co to udela a kdyz behem pristiho tydne MS nedorazi zajdu k doktorce. S prvnim synem jsem nic takoveho nemela, ze jsem tehu mi doslo az kdyz se spozdila mrcha a hned tam byli //

mysutkaaa
11. říj 2013

Ahoj ja jsem dostala MS klasicky, trvala 5 dní ale jakmile skončila po dvou dnech jsem dostala takový nažloutlý výtok, včera byl i nepatrně načervenalý jako při MS ale zase se to vrátilo do normálu a už jen zase výtok. Také mě bolí břicho jako při MS. Žádně svědění nepociťuji. Dělala jsem si pro jistotu i test ale byl negativní tak nevím co by mohla být za příčina.