Nemám menstruaci po vysazení HA, co pomůže?

petunaa
24. říj 2012

Ahoj,mám takový problém a tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo zažil něco podobného. Od vysazení HA nemám vůbec MS, vyměnila jsem dr. jenže ted jsem tam neměla čas vůbec chodit. Co vám pomohlo? Zkouším teď bylinky, nechci moc hormony. Snažíme se s manželem o mimčo takže už je to potřeba řešit.
Díky za případné rady 🙂

lucysek
24. říj 2012

to jsme na tom stejně,já od vysazení taky ještě nedostala ☹ ,už to bude dva měsíce,ale sem objednaná k doktorce,tak uvidím co mně řekne a jak to vyřešíme :-/

petunaa
autor
24. říj 2012

U mě je to přes dva roky ☹ bývalá dr. nic nedělala a po naléhání do mě cpala prášky na oddálení ms (no nechápala jsem) Ted mam nového doktora který se snažil a snad zas bude 😅

zlatelevizeedna
24. říj 2012

@petunaa nemela jsem asi dva mesice po, pak velmi nepravidelnou. Doktor mi pak doporucil jako prvni pokus nejaky preparat s obsahem drmku. No a pak jsem aky zkusila kuru od pani Podhorne - Byliny Nadeje. Nevim, jestli je to nahoda, ale po mesici uzivani jsem otehotnela 🙂.

lucysek
25. říj 2012

@petunaa ty jo pres dva roky,tak to je docela hodne,ja mam skvelou doktorku,tak uvidime co mne poradi,tak preji hodne stesti aby to klaplo 🙂

lucysek
25. říj 2012

@zlatelevizeedna ja ocekavam ze mne moje doktorka taky asi doporuci nejake bylinky,ona je taky spise pres tohle,no uvidime co mne rekne,zatim pockam az k ni,co vymyslime,ja to prave taky uz druhy mesic nebudu met a ze zkusenosti vim,ze bez HA to mam take dost nepravidelne,ale aspon mam tip od tebe 🙂

ssassi
25. říj 2012

@petunaa pomáhá pupalka - v tabletkách

petunaa
autor
12. pro 2012

@lucysek ahojky, tak jak si dopadla??

lucysek
12. pro 2012

@petunaa ahojky,tak jsem dopadla tak,že čekám miminko,jsem cca 10.týden,proto jsem ani nedostala MS po vysazení HA,já totiž otěhotněla hned měsíc po vysazení a ještě bez MS,doktorka se nějak na mě tvářila,že jsem asi zapomněla,kdy jsem to měla,ale na netu jsem četla,že otěhotnět jde i bez MS,takže to byl pro mě velký šok a zároveň překvapení 😀 fakt bych to nečekala tak brzo 😒

helen_8
3. led 2013

@petunaa Doufám, že už je moje odpověď pasé a menstruaci máš, ale pomáhá prý kontryhel, mně tedy pěkně pomohl nastartovat menstruaci po vysazení, i když jsem ji nikdy nebrala dlouuhodobě vyloženě několik let. Každopádně i gynekologové tvrdí, že tělo se může čistit od HA až dva roky. Je přirozené, že ovulace nefunguje a u někoho to prostě trvá, tak tomu zkuste dát volný průběh, tělo a příroda si s tím jistě poradí. 😉

sofiesarah
8. kvě 2013

@petunaa
Měla jsem stejný problém po vysazeni antikoncepce. Asi 3 měsíce jsem to nedostala a pak jsem to měla takové všelijaké. Doktor mi doporučil hormony,ale ty jsem odmítla. Jsem spíš pro tu přírodní cestu, tak jsem toho vyzkoušela hodně. Pomohla mi až chlorela a ječmen nebo aloe. Střídám to. Teď piju aloe vera gel brusinkový a chlorelu.Ten je ideální právě pro ženy trpící na gynekologické obtíže. Pomáhá i na ledviny a vlastně se léčí celý spodek. Pokud bys měla zájem o bližší info, tak ti ráda poradím. Zelené potraviny užívám už dlouho. Můžeš si je i objednat. Pro více info mě kontaktuj do zprávy nebo na weliveabetterlife@gmail.com ;)