Nemám ovulaci. Jak se to řeší?

petrunkava
14. lis 2011

všechny zdravím ..chtěla jsem se zeptat zda někdo nemá stejný problém nebo mi poradí ..snažíme se o mimi 8 měsícu a když se pořád nedařilo tak jsem si zakoupila ovu testy a zjistila jsem že zřejmě žádnou ovulaci nemám ☹..muj doktor má 3 týdny dovolenou tak jsem se chtěla poradit aspon tady protože jsem opravdu hodně smutná..nemáte někdo tuhle zkušenost,jak se to řeší? doufám že není vše ztraceno 😨...děkuji ta rady

bobbule09
13. srp 2012

@maximka33 no u nás to není problém, že bych nemohla otěhotnět jenom s tímto partnerem, měla jsem s tím problém už s exmanželem, ale to bylo taky všechno o psychice 😢
U nás je největší problém v tom, že s náma bydlí partnerův syn,který dělá jen problémy a já nejsem kvůli němu psychicky v pořádku. Jenže se ho prostě nemáme jak zbavit, takže nevím, co s tím dál ☹
No a ovulku si teda moc nehlídáme, ale to já už poznám kdy tak asi je. Nemám ji každý cyklus, ale teď určitě byla. jenže to bylo hned po vyšetření a to jsme měli 3 dny zákaz, takže smůla 😕
Každopádně ve čtvrtek si jedeme pro všechny výsledky a pak v sobotu na dovču, tak si aspoň trochu od všeho odpočinem 🙂

aknurev
12. lis 2012

@mufinka26 ahoj, vim ze diskuze je uz rok stara, ale zkousela jsem najit to statni CAR v Praze, jak jsi psala, ale bohuzel se mi to nedari, muzes mi prosim napsat adresu? moc ti dekuji...

mufinka26
12. lis 2012

@aknurev ahoj, na internetu nejsou, ale adresa tam je porodnice Apolinář , Apolinářská 2 , Praha 2

aknurev
13. lis 2012

@mufinka26 uzasny, moc dekuju 🙂

klirka1
17. pro 2012

Ahojky já také nemám ovu a chodím na UTz každej měsíc zatím teda taky nic 😖 jsem po 1 inseminaci a také nic ta uvidím co dál 27. 12 jdu zase na ulrazvuk

ytak
18. pro 2012

@klirka1 Já ji taky neměla, chodila jsem taky každý měsíc na ultrazvuk, brala jsem utrogestan i clostylbegit, nic nepomáhalo. Pak jsem nasadila přírodní kapky Estrozin, protože jsem nemívala samovolně menstruaci, díky kapkám začala chodit, brala jsem i homeopatika a ono se zadařilo! Tak neztrácej naději 😉 Držím pěsti

zdenkajan
21. pro 2012

@bobbule09 Nezkoušela jsi bylinky?Pošlu ti odkaz na čajík.Taky jsem neměla ovulaci.Podle teploty sem ji měla snad každý druhý den.Od tej doby co piju čajík mám ovu pravidelnou.http://www.otehotnet.cz/267-bylinky...

kacaba85
23. pro 2012

a kontryhel nepomáhá?

bobbule09
27. pro 2012

@kacaba85 kontryhel nemůžu požít, dělá se mi z něho zle. 😖
@zdenkajan zkoušela jsem už snad všechno, přes čajíky až po léčitele a pořád nic, už to pomalu vzdávám 😢

zdenkajan
28. pro 2012

@bobbule09 Třeba až to vzáš tak najednou budeš těhulka.Hodně holek to vzdalo a pak najednou bum a bylo to.

bobbule09
3. led 2013

@zdenkajan no možné je všechno. Hlavně bych potřebovala najít práci, abych si zaměstnala mozek a změnila myšlenky, ale tady je to s prací víc než špatné, ale to je dneska skoro všude ☹

zdenkajan
3. led 2013

@bobbule09 Já si zaměstnala mozek malováním žehličkou.Sama neumím namalovat nic ale tou žehličkou mi to jde a jsou to docelahezké obrázky.Zkus si najít koníčka a bude to hned lepší.

bobbule09
4. led 2013

@zdenkajan já už mám koníčků několik a nezabírá to. Chodím po večerech uklízet kanceláře, abych nezakrněla úplně, mám pejska, kterému se věnuji, chodíme na procházky. Taky chodím jako dobrovolník do ústavu sociální péče k postiženým chlapcům, tak co ještě víc?
Navíc ještě pletu, takže já jsem teoreticky zaměstnaná dost, ale nemám klasické zaměstnání, kde bych musela používat hlavu a přemýšlet a tak mám čas myslet na blbosti 😝

pepa_pepa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bobbule09
14. led 2013

@pepa_pepa no nedaří se mi otěhotnět, to je pravda ☹ Jak byste mi mohl poradit?

kamculenka
11. únor 2013

Máte někdo zkušenost nebo jde to vůbec, aby ovu test, hlen i bazalky ukázaly ovulaci ale ovulace přesto nebyla__ je to možné může se to stát? Děkuji

keny123
6. říj 2015

@petrunkava prosimte jak si to tenkrat dokázala?založila si tohle téma ale nevim jak si dopadla?byl ten car potřeba?co dělali?díky

petrunkava
autor
17. říj 2015

nakonec byla potřeba menší operace kdy mi "profoukli vejcovody " A potom se zadařilo..pul roku mi v CAR sledovali ciklus a píchali mi pregnyl,ale stále se nedařilo.. zabrala až ta operace....

nicoltom
26. zář 2020

@zdenkajan ahoj,sice diskuze uz osm let stara ale vidim ze si psala ze si nemela vubec ovulaci a nejaky caj ti pomohl ovu nastartovat,bohuzel prilozeny odkaz uz nejde otevrit... 😒 Taky nemam ovulaci a rada bych to zkusila vyresit pres bylinky nez jit hnedna hormony... Dekuji 🙈