Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

foogy
15. říj 2008

ahoj beruško danuško!!!
danko - nic moc, nějaké horší období, ale ono se to obrátí!!!
a jak ty?

danka24
15. říj 2008

ja?? raz dobre raz zle...keby kus lepšie tak neprežijem 😀

inneska
15. říj 2008

ja som najmenej vážila 64, teraz mám 85...ale pred tehu som mala 71 a aj to bolo ok(pri 64kg mi vraveli že už mikosti trčia a nieje to pekné)...tak že, chcem sa vrátiť aspopň na tých 71...

petka55555
15. říj 2008

ja budem stastna aj ked budem na 70, ale najradsej by som bola na 60, no uvidime, ale na zaciatok aj 80 je dobre, boze to su strasne cisla, ako pre slona...nikdy by ma nenapadlo ze budem tolko vazit...inak kolegyna tu v UK v medzi nami babami najvacsi rekord v priberani za pol roka 30 kilov, ale uz ich ma za rok dole...

reni25
15. říj 2008

jerry 179 sk na www.ikar.sk

foogy
15. říj 2008

danka - pošli mi kousek štěstí a optimismu - bych ho potřebovala!!!

petka - prej se mají dávat malé cíle, takže já si dávám ten, že každý měsíc mi ubydou 2 kg!! A jesli jich bude celkem 10 nebo 16, to se uvidí časem!!!!

holky, každopádně to nechce žádné drastické dietky, ale spíš úpravu životosprávy a jídelníčku celkově tak, abysme to vydržely dalších třeba 20 let!!

prdecku - no, ale i se zrníčkama pečivo je dobré omezit!
Co jsem se dočetla, tak do 15:00 můžeš sacharidy, což je sladké, ovoce, pečivo, brambory a od 15:00 už sacharidy minimálně a spíš dát víc bílkovin (maso, bílek, jogurty bílé).

jo a prej se má omezit alkohol?? ale to se mi moc nedaří! miluju bílé sladké víno nebo teď burčák... hmmmm

jerryjanka
15. říj 2008

reni tak to si dobre kupila ja som ju mala za 300 sa mi zda

reni25
15. říj 2008

ved hej , mali teraz akciu z 388sk na 179sk, uz sa na nu velmi tesim...
baby musime schudnut , uvidite do vianoc sa nam podarí 😉

jerryjanka
15. říj 2008

aj ja som bola vždy velka ale je to čim dalej tym "lepšie" 🙄

reni25
15. říj 2008

inac aj ja od stresu strasne žerem , ako divá....a potom to zak aj vyzerá.
ja som asi pred rokom aj pol mala velkost 42 a teraz mam 48, to je strasne...v kg to neviem , ale asi velky rozdiel.
ale mne by stacilo aj na tu velkost 42-44 , bola by som spokojna...lebo som aj dost vysoka a mam aj kosti dost hrube a tazke....to mi povedala dr.

jerryjanka
15. říj 2008

no ja som zase krpec 🙂
rada by som tu 40 dosiahla ale no nejdem hadzať flintu do žita ale poznam sa 😀

foogy
15. říj 2008

jerry - to jsi řekla hezky, že jsme velký, to se mi líbí!!!!

reni - to si piš, že do Vánoc zhubnem, to je 10 týdnů, když za každý týden dáme dolů 0,5 kg, tak do Vánoc máme dole 5kg a to je slušnej výkon! i když každýmu to asi půjde jinak!

reni - velikosti neřeším ☹ Jen když se mi prošoupou rifle mezi nohama a prdnou a musím si jít koupit nový, tak mám depku jako prase a večer si v posteli popláču...

prdecek
autor
15. říj 2008

tak alkohol u mě problém nebude, piju jen dost výmečně. Takže k šunce místo rohlíku zeleninu? asi by se mělo víc příloh vyměnit za zeleninu, ale ne úplně že?

foogy
15. říj 2008

jerry - co to je krpec?

reni - mně dneska řekla mudr., že by to klidně mohlo být kvůli štítné žláze, vzala mi krev a v po budou výsledky, ale myslím, že je to z toho, že chvíli hubnu, chvíli ne, nechodím pravidelně cvičit a tak... Ale svádět to na štít. žlázu taky není špatný, hihihihihihihihihihi 😀

jerryjanka
15. říj 2008

foogy no krpec to je že som malá 😀
mam len 158 cm
do vianoc by som rada aspon 7-8 kil ale budem rada aj za 5 🙂

naseriem vas?
dala som si vysmažany syr
ale miesto hranolkov varene zemiaky 😀
mnaaaaaaaaaaaaaam

foogy
15. říj 2008

prdecek - no, k večeři je nejlepší masíčko, zeleninka, 30% sýr, bílek
já teda na oběd chodím normálně, ale dávám si poloviční porce, pač co mám na talíři, tak přímo sežeru a pak jsem přejedená a to je prej nejhorší. Prej se mám řídit pravidlem: snídej sama, o oběd se poděl s přítelem a večeři dej nepříteli... Ale když mě jídlo tak chutnáááááááááááááááááá!

foogy
15. říj 2008

jerry - smažáka? a to můžeš? já četla, že toho mám vypustit úplně, takže jsem si na něm včera pošmákla naposledy..... ☹ Až zhubnu na původní váhu, tak si ho pak čas od času dám, ale teď radši ne.

jerry - hele, třeba to tobě půjde rychle a do Vánoc dáš 8kg, necháme se překvapit, jo?

holky, necvičíte některá pilates? chtěla bych ho zkusit

prdecek
autor
15. říj 2008

já bych chtěla těch 20kg zhubnout za 3měsíce, ale to je asi špatně že?

masíčko to já můžu 😀 a zeleninu taky snesu, sýr taky miluju a vajíčka (bílek) taky

jen co mě udivuje je, že piju jak duha a nechodim skoro čůrat, není to divný?

a taky mám strach abych teď nebyla těhotná (radost by byla veliká, to jo), protože bych chtěla prvně fakt zhubnout, abych se i cítila lépe pak při těhu, MS má dorazit okolo 20.10. ale ještě podle BT nebyla asi ovu, takže vůbec nevím

jerryjanka
15. říj 2008

foogy - hej
budem jesť všetko
uplne všetko - teda nie naraz ale ako to na čo bude chuť
a uvidime
možno nakoniec ešte aj priberiem 😀

foogy mam doma dve dvd pilatesa
ale jedno je v angličtine a nerozumiem tomu 😀
a druhe je od zory czoborovej a ked som to skušala skoro som sa dolamala 😀
nič pre moju postavu

ak začnem - a dufam že začnem cvičiť - budu to cviky zasa Edity Sipeky
ona ma dobre cviky aj pre ženy s velkou nadvahou ako mam ja

a ak schudnem pridam aerobic

prdecek
autor
15. říj 2008

já pilates necvičim, ale mám jedno dvd se cviky z nějákých novin, ale ještě jsem to ani neviděla 😀

reni25
15. říj 2008

foggy aj ja som vcera nad tym rozmyslala , mam aj DVDcka asi 4, ale nejak som sa k tomu neodhodlala.... 😅 ,
ale kamaradka cvici a jej sa to pozdava , sice nechudne len si spevnuje postavu a je to ze vraj dobre aj vtedy ked mas sedave zamestnanie a ked ta boli z toho chrbat.Sice asi to skusim , lebo v poslednej dobe ma dost casto aj boli.....

jerryjanka
15. říj 2008

prdecek ja mam dostať 22.10.
nesnažilkovali sme ked sme mali takže ja viem že tehu nie som

škoda

20 kil za 3 mesiace je dosť da sa to ale nie je to zdrave
rata sa 0,5-1 kilo tyždenne
tj. za tri mesiace cca 12-13 kil je uplne ok
20 sa mi zda vela ale možno nam s väčšou vahou by to mohlo isť

prdecek
autor
15. říj 2008

jerry a není nějáká www stránka s těma cvikama Edity Sipeky?

jerryjanka
15. říj 2008

vy ste sa do toho s inou vervou pustili
ja idem postupne až sa toho nezlaknem
najskôr tie 4 hodinove intervaly
potom znižovať davky
a potom snad sa prinutim aj cvičiť ale všetko pekne postupne lebo keby som začala tak zrychla tak by som aj tak rychlo skončila 😅 🙄

reni25
15. říj 2008

prdecek, knihy a DVDcka si mozes aj objednat na internete www.ikar.sk , ale nevidela som nic s cvikmi na nete. 😒

reni25
15. říj 2008

baby este ste v praci???na leboja aj hej , ale hned sa mi to uz konecne skonci....idem domov , jupiij , a potom ku kadernicke....ved viete , nove plany(chudnutie)- nový učes 😀

prdecek
autor
15. říj 2008

a tak to by se mi líbilo i těch 12kg a pak bych došla k těm 20kg a pak hurá do snažení o mímo 😀

prdecek
autor
15. říj 2008

já mám volno a zítra jdu jen na nějáký kurz" bezpečností úchopy" je to na celý den, takže si musím vzít hodně pití a něco málo k jídlu, oběd tam mám a v pátek mám 12tku 🙂

prdecek
autor
15. říj 2008

reni díky, mrknu tam

prdecek
autor
15. říj 2008

holky já jsem tím hubnutím tak nadšená!!! a jsem moc šťastná, že jsem v tom nezůstala sama!!! 🙂 🙂 🙂 je důležitý mít si o tom s kým popovídat, ne??? 🙂