Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

titkovamiriam
23. říj 2008

je to cvicenie ktore opakujes aj 100 krat,rano je to rychlovecka no vecer je to super-inak odvtedy aj lepsie spavam a to predtym som sa cviceniu nevenovala ,tu knihu mam len preto ze mam pred 10 rokmi mala porazku a toto cvicenie ju doslova postavilo na nohy.
zamerane je to na cele telo rozne cviky ktore si povyberas a cvicis podla seba zacinala som 15-15min,no doporucuju tu hodinu cez cely - den kludne aj 4 krat 15 min.
po rokoch znova ranajkujem,pitny rezim som si dala ako ked som kojila 😀 a nejem po 18.

petrahy
23. říj 2008

No velmi inspirujuce maly zaspal idem teda cvicit, vidim ze co sa tyka nas dvoch mame tri deti a ciel chudnut to je super ibaze ty uz chudnes a ja nie aspon si ma nakopla uz idem pustit to DVD co mam tak sa tu potom zjavim ak drobec dovoli a na obed idem varit rybu

gabka32
23. říj 2008

ahojky. tak já se furt k hubnutí nemůžu dokopat ☹ přestávám kojit a váha jde nahoru achjo.
už mám aspon sešroubovaný orbitrek tak snad začnu aspom 5min dneska. na oběd rýže a kuřecí dušené s cuketou akorát na snídani vajíčka, no ty já ráda 🙂 tato vynechávám sladkosti ke kafíčku.... tak uvidíme.

petrahy
23. říj 2008

Uz mam docvicene maly sa zobudil a place idem mu dat papat a variz uz sa k cviceniu nedostanem skorej ako po 20.00hod ked pojde maly spat aspon tych dvadsat minut som sa snazila

jerryjanka
23. říj 2008

titkovamiriam tak to su super upechy

hiva
23. říj 2008

caute....tak sa pridavam k Vasej teme.....tiez chcem chudnut aby sa nam podarilo mimino 😒 .....musim povedat, ze ako som Vas zacala citat (od predchadzajucej strany)....hovorim si, ze ste dobre sialene 😵 ....idem sem hladat inspiraciu, lebo chem schudnut a na predoslej strane same varenie, palacinky, puding ☹ ....normalne sa mi zacali zbiehat sliny 😀

inak ja chem zacat chudnut podla Sipeki....uz dnes rano som si povedala do zrkadla "aka som krasna a ako lahko schudnem" 😀

shaarka
23. říj 2008

zlaticka, som strasne rada, ze sa takto vsetky snazime...
ja som dalej na delenj strave a musim povedat, ze je to uzasne, mam energie kopec, som veselcia, pravidelne a zdravo sa vyprazdnujem... trosku pevnej vole je treba, lebo obcas mam zeleninovy den a mam strasnu chut na syr alebo naopak - uz mam dost kefirov a smotany a mam chut na chlieb s maslom 🙂

jerryjanka
23. říj 2008

hiva tak vitaj a pridaj sa k nam
valentovasasa ma tabulku tak jej napiš IP so svojimi udajmi nech ťa môžme kontrolovať

aj ja sa snažim o Editin spôsob zatial mi to moc nejde uvidime 😀

shaarka delenu by som nevydržala 😅

hiva
23. říj 2008

dik janka...urcite jej napisem....len az po vikende, lebo v Bratislave nemame vahu....ja sa strasne nerada vazim....mylsim si, ze vaha nie je az tak podstatna ako vyzor...

A mne ta sipeki celkom vyhovuje, lebo to jedenie kazde 4 hodiny viac menej praktikujem aj teraz....akurat to stvrte jedenie o 20:00 budem musiet zacat 🙂

a uz som zacala obmedzovat aj porcie jedla, takze uvidime 🙂

akurat s cvicenim bude problem.....nechce sa mi robit tie jej cviky, tak pojdem radsej na aqua aerobic....to bude aspon sranda....len neviem, ci to pomoze....aerobic je hodinove cvicenie a ona odporuca max. 30 minut lebo hodinove sposobuje stres organizmu, a vieme, co stres sposobuje 😠

A inak mojaj mama drzala delenu vyse 1,5 roka.....a schudla okolo 20 kilov....akurat, ze to nie je trvale...1 rok mala pauzu a nabrala naspat 10 kilov.....takze teraz viac-menej drzi delenu, resp. uz je to jej novy sposob stravovania a vahu si drzi 😉

jerryjanka
23. říj 2008

hiva ono je jedno ake cviky robiš hlavne že cvičiš
ja sa neviem zatial dokopať 😖

shaarka
23. říj 2008

hiva
to mas pravdu, ze to je novy sposob zivota, jedenia... a tiez si myslim, ze na schudnutie je to fajn. a casom si dovolim aj male prehresky, nemienim sa teraz tyrat, ak dostanem chut na zemiakovu kasu s mliekom 🙂 a tak. ale je to uzasne. a ako vydrzala tak dlho? potrebovala by som s niekym takym kecat, lebo mi je fakt tazko.
dievcat na sipeky sposob je tu mnoho 😀

jerryjanka
23. říj 2008

shaarka tak teraz je to až ja a hiva
a niekto si tu objednaval knihu
takže nejako vela nas nie je 😀

shaarka
23. říj 2008

😀 tak sa mi to len zdalo 😀

jerryjanka
23. říj 2008

asi ano 😀

titkovamiriam
23. říj 2008

ja som tu tiez poobede 😀

jerryjanka
23. říj 2008

baby mne sa fakt dnes nič nechce

petrahy
23. říj 2008

aj ja sem obcas kuknem kukuk

shaarka
23. říj 2008

zozrala som konzervu hrasku 😀
mnaaaaaaaaam 😝

jerryjanka
23. říj 2008

baby neprovokujte ja mam jedlo až o 2 hodiny 🙄

petrahy
23. říj 2008

ja si varim tretiu salku caju a kafe

jerryjanka
23. říj 2008

ja si skočim ešte na poštu
musim niečo zaniesť

a potom už tu zasa budem oxidovať

reni25
23. říj 2008

Caute , ako sa mate???ja dost na prd....predstavte si dnes nam v praci oznamili ze jedna nasa kolegyna dnes rano zomrele....isla cestou do prace s autom a havarovala, mala len 27 rokov...hroznei nie???ten zivot je taky nevyspytatelny....normalne mi beha mraz po chrbte.

reni25
23. říj 2008

ja inac ja som si objednakla knihu od Edity , uz ju mam doma len som sa knej nedostal.....dufam ze ma navnadi na chudnutie..... 😉

petrahy
23. říj 2008

To je teda strasne mraz beha aj mne po tele z takychto veci ved dnes tu clovek je a zajtra nie je to ako zablesk z neba, ale bohuzial zivot je uz taky a my musime ist dalej

jerryjanka
23. říj 2008

reni určite ano
je to fakt super špica kniha - nasmeješ sa uvidiš hlavne na tych prvych stranach

jo je to smutne nam sa to v praci tiež stalo - tiež havarka a mlada baba tiež
život je taky pominutelny a my kolkokrat sa nasierame pre blbosti
potom sa človek zamysli ked niečo taketo počuje

hiva
23. říj 2008

ja som si kupila Vysoku Skolu Chudnutia od Sipeky v pondelok a vcera poobede som ju docital....je to super a vyzera to lahko....uvidime.....

shaarka, co sa tyka mojej mamy, tak 1,5 roka ju drzala natvrdo, potom to nechala tak a teraz sa uz asi 4 rok stravuje podla delej....nie striktne, ale vobec jej to neprekaza....ona si uz nejak automaticky zvykla, ze k masu ryza a zemiaky nepatria.....ze chleba je dobry s calamadou aj bez masla....a ked ma chut na cokoladu, tak si ju da

jerryjanka
23. říj 2008

hiva - ja som sa nasmiala na nej
celkom je dobra aj ta druha kniha moje báječné ženy
ale ta prva to je zaklad 😉

jerryjanka
23. říj 2008

idem ja teraz na poštu a do obchodu pridem tak za pol hodku

gabka32
23. říj 2008

holky co to máte za knížku? to je nějaká slovenská diva nebo co? 😀 já mám knížku o hubnutí od Ivy Málkové - dělají STOB kurzy, ale tam se mi nechce, mohla bych tam potkat svoje pacošky a to bych nerada....

jerryjanka
23. říj 2008

gabka to je jedna teta - vydala knihu vysoká škola chudnutia a chudnu s nou ženy na svk aj CZ
nie je pre ne problem schudnuť aj 40 kil 🙂