Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

petka55555
28. říj 2008

ahoj jerry, konecne mas aj ty zase album na mojasvadba a to si ho kde mala, pamatam si ho, lebo tie tvoje bordove saty sa mi strasne pacili, milujem bordovu. akurat si s manzelikom popijame varene vinko, dobre na dietu ze? a inak tu snezi, uz asi tri hodiny, take obrovske vlocky padaju, ale hned sa to topi, a vo vykladoch su uz stromceky a vianocna vyzdoba po celom meste, tak sa strasne tesim na vianoce. jupiiii.inak len tak medzi recou, dnes som sa vazila a ta vaha stale ukazuje inak, je tam niekdy rozdiel aj dve kila, tak ja neviem, najlepsie budem vediet, ked sa vratime domov.

jerryjanka
28. říj 2008

dakujem za link
no oni už začali takže by som bola pozadu 😢

peti no jo nahodila som si ho nanovo ten album zasa na chviliu :D

petka55555
28. říj 2008

a ako to ze tam mas stale tie gratulacie, to sa da si ho niekde ulozit, inak si bola strasne krasna. tie saty nemali chybu.a mala si aj ten clip in, ja teraz banujem ze som si ho nekupila, mna to ani nenapadlo, som myslela ze mam dost dlhe vlasy, ale ked mi to vycesala tak spodok sa mi totalne stocil do jedej brcky a bolo, lebo mi bolo hrozne teplo a som mala mokre vlasy som si predstavovala ze mi tam dole toho viac ostane. no co uz.ozaj a ludka bola moja spoluziacka zo zakladnej.

jerryjanka
28. říj 2008

peti viem že ludka bola spolužiačka 😀

ja som si nevymazala album ale len fotky
ale sa divim kolko gratulacii tam je 😅
strašne vela :D :D :D

jj clipy boli super ale už by som si ich nedala :D bolo v nich hrozne teplo polku som dala dole ešte pred polnocou

peti a čo váha kolko maš teraz?

petka55555
28. říj 2008

ale ja neviem tak to kolise, v nedelu to nebolo ani 88, vcera 91 a dnes 89, ale ta vaha je dokazena, mozem sa na nu postavit sto krat a zakazdym odvazi inak aj o 2 kila, stale to beha, takze neni to presne, ale vcera som si kupila nove gate a nemozem sa do nich zapnut, takze do dovolenky ich musim zapnut, lebo pojdem s holou ritou...tak na tu vahu sa az tak moc nespolieham, bude podstatne normalne zapnut nohavice, mam na to 3 tyzdne, takze dufam... 😀

jerryjanka
28. říj 2008

ono aj zaleži ako sa postaviš a čo maš oblečene 😉

petka55555
28. říj 2008

ja sa vazim vzdy hola a staviam sa vzdy rovnako, ale nemame tu nikde rovnu podlahu a vsade krivu zem tak to je tym, ale doma mam dobru vahu, takze najlepsie to budem vediet doma. zatial budem mat meritko tie nohavice. tak uvidime.

shaarka
29. říj 2008

dobre ranko baculky 😀
som nestastna, lebo sa nezmestim do ziadnych nohavic, svetrea topy su vsetky kratke, je mi zima na krize, tielko sa mi do nohavic nezmesti, ledva fucim, a este mi aj brucho previsa tak, ze ma taha na zem.
tolko z mojich dnesnych postrehov.
citim sa vyborne 😀 😀 😀 😀 😀
idem si spravit kavu - komu este? nesku?

bublinka11
29. říj 2008

Jeej shaarka, to je krasne ranko 🙂 Ja mam tie iste pocity, ale ty si mi normalne zlepsila naladu 😀 nie som sama!
Ja kavicku dakujem, ale mam este jeden problem, ked uz konecne rifle zapnem, tak mam tak otlacene brusko, ze som myslela, ze mam pasovy opar minule, ked som ich vyzliekla 😀

petrahy
29. říj 2008

Mne prosim 😀
Ja mam jednu vyhodu nohavice mam site a äcsinou z elastickeho materialu a pruzkovane aby spm vyzerala O.K. takze neriesim ci sa zmestim alebo nie oni sa prisposobia mojim sunkam 🙂

shaarka
29. říj 2008

petrahy, to je vyborny napad - dat si sit. len je to asi financne narocnejsie, ie ked - teraz zavidim lebo fakt neviem, co budem v zime nosit, ked sa mi pod nohavky maju pochpat aj puncosky 😀

petrahy
29. říj 2008

ja si sijem sama ked ma to popadne inak raz za rok kupim nejake rifle a to je cely moj satnik ak neratam kostymove nohavice troje k saku a latka ma tak vela nestoji chodim nakupovat do Ciech takze pruzky su moja specialita ved musim byt original no nie?

shaarka
29. říj 2008

usijes aj mne? 😉

petrahy
29. říj 2008

az taka dobra asi nie som sijem len na seba popripade opravujem odevy zipsy atak podobne mam totiz jeden strih a podla neho sijem a vies to treba aj skusat medzitym ci to sedi takze asi smola Vies kde je vobec Petrova Ves????
Asi nie. to by si k nam musela prist na navstevu aspon na tri dni a tie peniazky co by si previezla za to by si mala urcite nove gate 😀

petrahy
29. říj 2008

A ako som tak pozerala tabulku tak si chudsia odo mna tak to by nemalo byt az tak zle na seba daco kupit ci sa mylim?

jerryjanka
29. říj 2008

shaarka ono je lepšie mať tesne nohavice tam rychlo zistiš že si pribrala 😀
a niekoho to nakopne do boja
ja som tak zažila šok - teplačky elasticke parada a potom som si šla dať gate a ledva ledva a to mi predtym padali 🙄

petrahy
29. říj 2008

no to je pravda, ale kostymove veci mam na pas a tie mi nastastie stale sedia dobre ono parkrat som bola nastvana sama na seba ze si sijem,lebo ked som sla do obchodu mala som problem nieco kupit mam totiz velke brucho aj zadok a to ti potom tazko nieco sadne a teraz chudnem a chcem dosiahnut aspon nejake normalne brucho ved teraz mam namiesto pasu balon 😝

jerryjanka
29. říj 2008

peti viem o čom hovoriš
akurata ja som asi ešte raz taka ako ty :(
včera som kukala DVD zo svadby čo sme na nej boli a hruza

shaarka
29. říj 2008

tak neviem, ci to zalezi na tom, ze kto ma kolko kil - lebo ja mam sice "len" 80 ale pri vyske 160 cm vyzeram jak spuchnuta - a to chorobne. mam obezitu - BMI.
no a co sa tyka postavy, tak zadok je este tak ok, bolo by to super, ale pas mam obrovsky, neskutocne - zacina sa to pod prsiami a konci na stehnach........ :(

jerryjanka
29. říj 2008

shaarka vieš ja som ešte horšie na tom
mne to ešte aj visí :(
pas mam prišerny
prsia by som aj nechala 😀
boky menej ale pas rapidne menej fakt
bmi mam teraz okolo 35,5 😖

shaarka
29. říj 2008

a pas nezamaskujem, vyzeram ako chora, ako keby som mala v bruchu nador... neviem ho ani stiahnut. :( a brusaky tiez nemozem, lebo nevladzem ani tri za sebou urobit

mima263
29. říj 2008

ahojte baby. Ja si neviem na seba nič kúpiť. Kde chodíte nakupovať?

jerryjanka
29. říj 2008

mima ebay :D

mima263
29. říj 2008

No vieš čo, možno to skúsim, len si neviem predstaviť, že mám takto nakupovať všetko

shaarka
29. říj 2008

ja nikam. nosim aj 5 rokov stare veci, co sa do nich zmestim (uz aj vted som prezieravo kupovala elasticke). obcas nieco nahodou najdem - ci tesco alebo ine superbutiky.

s tym pasom je to strasne - ja mam prsia ako sestnastka, ale brucho je des. aj krk, chrbat ako vodnopolistka, ruky ako prasa a o nohach ani nevravim... kedysi som mala aspon clenky uzke 😀 potrebovala by som splasnut - vzdy ked som chora, tak sa to zlepsi 🙂

shaarka
29. říj 2008

mima, kde mas foto?
ked sa mi budes pacit, skocime na pivo 😀

mima263
29. říj 2008

panečku baby, tak už len kvôli handrám sa oplatí schudnúť. Ja by som hrozne chcela takú 42. To by sa dalo kúpiť hocičo

shaarka
29. říj 2008

jj
ani neviem, ako som presla z 40 na 44 a teraz uz aj na 46 ☹

mima263
29. říj 2008

A teraz povedz, že si dáš radšej kávu 😀

jerryjanka
29. říj 2008

mima jeeeeeej fotka

baby ja nosim 48/50 😖 😖 😖

a mojim snom je 40/42
možno je to divne ale aj ked mi to piše že by som mala važiť 55 ja by som to nechcela
chcela by som tak 65
skratka ja som vždy taka bola - a už by som to nebola ja
fakt tych 65 je moj sen 🙂