• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

18. ledna 2010 
jerry tak ja už od stredy nemaródim a už aj menej kašlem. Zajtra začnem cvičiť. Som zvedavá na výsledky v utorok
7. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrahy no veru mala by som sa rozdeliť lebo to pojem šecko sama :grinning: :grinning: :grinning:
hruza so mnou
ale všimla som si jednu vec - ja som nemala problem jesť aj o jednej v noci ale odkedy sa na ranajky fakt dobre najem tak večer už nemusim :dizzy_face:
takže radšej rano viac ako potom v noci
7. lis 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajojte tak ja dnes robim palacinky bananove a so slahackou :grinning:
8. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja som tu, len vcera som bola na sluzobke mimo SK :wink:
neviem ci chudnem, skor asi nie ako ano... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale vazit sa a zapisovat budem kazdy tyzden.
sasa pisala, ze musi cestovat, ze sa vrati neviem kedy, takze nemala cas povpisovat veci do tabulky.
skoda ale, ze nove cisla hlasi tak malo ludi... :grinning:
8. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby, uz som tu aj ja. vcera som zacala tu 13 dnovu dietu, aj ked do dovolenky stihnem len 12 dni. boze ale som bola hladna. ale po 4 dnoch co tu bola maminka som pribrala, ved prvy den mi priniesla moju obllubenu strudlu a za dva dni som ju celu zosrotovala, a k tomu kazdy den nejake nezdrave jedlo, lebo sme behali po londyne a oxoforde takze bagety, hamburgery, pizza..., vecer vyjedali vseliake dobrotky a pili baylies. ale od vcera som na to hupla a dufam ze vydrzim. som na seba nasrata, ze som s tym nic neurobila uz pred svadbou ved bolo tollko casu a aj po svadbe do dovolenky 3 mesiace a nic....ja uz nemam pocitac a mame problem s internetom takze tu budem len obcas a potom 16 dni nie, to sa budem smazit a zase jest a pit a jest a pit. ale potom uz budem doma tak naskoci rezim. ale zas to pribrzdia vianoce. ale po novom roku, to budeme krasavice... :grinning: to uz chcem zacat aj cvicit. a mame tu tabulku alebo nie?tak zatial papa
8. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja somteda zvedava na pondelok kolko z nas pride nahlasiť vahu
ratam že nas bude max 6 :angry:
8. lis 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryjanka
inak - ma sprdla, ze preco zavidim. ze to skarede... ved si precitaj.
hm.
clovek sa snazi pomoct, poradit, potom da najavo svoje pocity - "tisko zavidim" nie je nic neprajne, nie?
a nakoniec takto... a ze bozi dar... ach jaj. :wink:
8. lis 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja neviem preco sa vsetky najskor sem popridavali a potom tu nikto neostal, teda aj ja som zacala chodit menej, ale budem sa snazit. a hlavne chudnut. prave som spapala jogurtik, este mam ananas a na veceru salat s kuracinkou. jerry som rada ze uz ti je lepsie a lieky pomahaju. aj ja som zvedava na vahu, hlavne nech padne BMI pod 30 nech uz to neni obezita, ale len nadvaha :grinning: lepsie ako nic, no nie???
8. lis 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak :slight_smile:
ja papam prave zelatinove cukriky - kysle.
mnam!!!!!! :grinning:
8. lis 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja urco pridu nahlasit :grinning:
8. lis 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam milujem kysle zelatinove cukriky, len ma potom s nich strasne boli zaludok, ale to neva....
8. lis 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka - škoda to vôbec riešiť - sliepka :grinning: :grinning: :grinning:
ja som prave papala roladku čo som včera robila mnaaaaaaaam

ja by som chcela tiež isť s BMI pod 30 ale to bude ešte dlllllllllho trvať ale dufam že sa to podarí
8. lis 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby preco tu stale vypisujeme co dobre sme zjedli???to je strasne potom sa slinky zbiehaju...mnam salatik s nicim, mnam to je ale dobre....
8. lis 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak lebo ja som si cukriky dopriala.
vcera som mala len 2 chlebiky so syrom a paprikou a potom rezen so salatom a cesnakove bake rolls. to je vsetko. a tak som si dnes dopriala hrianky so zeleninou a teraz cukriky a velmi sa tesim, co zjem podvecer. :grinning:
8. lis 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja sa chystam vecer ist na svadbu tak uvidime ako sa budem drzat :grinning: aby som zajtra nabola :cry: a tie dobroty co sa tu pisu mnam, mnam to je dobre na chudnutie. Ale myslim ze to zvladneme
8. lis 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a čo - radšej si dať trocha ked maš chuť ako potom vyjesť chladničku :grinning:
8. lis 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nedokazem trocha, ja musim mat toho plne brucho alebo radsej nic, trocha sa neda... :grinning:
9. lis 2008 v 01:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dnes tu niet nikoho? Ja som to vcera zvladla asi takto vecera zemiakovy salat a rezen kusok torticky a jeden zakusok. Myslim ze celkom v pohode len v ladnicke ma strasi cela krabica :grinning: tak uvidim ako to dopadne radsej sa jej vyhybam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja sa nebudem važiť v pondelok ale v utorok :grinning: :grinning: :grinning:
ked my každu nedelu chodime na obed k svokrovcom a ja sa tu potom taaaaaaaak prežeriem :grinning: :grinning: :grinning:

už to zajtra vidim :sweat_smile: :grinning:
9. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mozeme dat vazenie na utorok ved zalezi na nas ako sa dohodneme. Prave mi doniesli 1/4 torty no co s nou spravit vyzera fakt dobre mam zmiesane pocity :unamused: :sweat_smile: musim manzela nahovorit aby ju s detmi zedol sak sa zblaznim z tolkych dobrot
9. lis 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ale zjistila jsem jednu věc, když bal můj muž v lázních hublo se mi lépe, jak je 14 doma, už se to nehne. za ty 4 týdny co byl pryč jsem nepekla, méně nakupovala, nebyly doma jak říkají na východě "lakocinky" méně vařila,
9. lis 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak
za všetko môžu naši muži :grinning: :grinning: :grinning:
petrahy - no ved ja som srandovala - len po nedeli som vždy taka napraskana až hruza :rolling_eyes:
9. lis 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryjanka ved to sme asi po vikende vsetky
9. lis 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano za vsetko mozu muzi, lebo aj ja som kvoli tomu pribrala, stale ma ponukal, kopoval dobrotky, pozyval na vecere a pekne to dopadlo. ja sa budem vazit az tesne pred dovolenkou, teda buduci utorok.
9. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte neviem ci sa niekdo bude dnes vazit, ale ja som na tom asi takto :unamused: na zaciatku bolo 88 kleslo na 86 potom 85 a teraz mam 86 :frowning2: ale ma prist mrcha a ten vikend nebol ukazkovy co sa tyka chudnutia. Ale ideme dalej do Vianoc som chcela tu 80tku kedby sa dalo tak aj 79, ale nevidim to moc realne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, chci vás poprosit - nechcete se někdo uimout tabulky místo mě?
Nějak mi blbne pC a trvá mu, než něco zkopíruje a tak a já nemám nervy se s tím crcat...
10. lis 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka aj ten tvoj je taky? :grinning:
10. lis 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky...tak ja dnes poslusne hlasim, ze to +1kg z minuleho tyzdna som si poctivo udrzala :slight_smile: :slight_smile:
Ale cez vikend som sa vynimocne drzala...aj na oslave som bola a neprejedla som sa! Tak to je uspech...a kedze mi prichadza MS, tak buduci tyzden uz nahlasim isto po jej skonceni prvy ubytok!
10. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojik, tak já mám už 108,5kg ze 119kg takže mi to jde dolů :grinning: juch!!!

jinak sem dneska byla na gyndě, pač sem to pořád nedostala, tak sem dostala vyvolávačku a 2-4DC jdu na hormonální profil :unamused: nevíte k čemu to je dobré???
10. lis 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek