• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

18. ledna 2010 
ach jo, tak jdeme nahoru, sice jen půl kila, ale nezbývá nic jiného, než začít cvičit a opět držet dietku, jsem trochu povolila a je to poznat. Jak říkám za všechno můžou chlapi. :grinning:
11. lis 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: to zvládneme neboj!!!! dopíšu tě tam zítra, pač mi určo ještě někdo váhy pošle, myslím že shaarka psala že mi to pošle zítra. :slight_smile:
11. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já vím, ale jak se chlap vrátil z lázní tak jsem trochu zhřešila a víc nakupuju a plná lednice je moje noční můra. Jo a taky jsem chodila dřív spávat a prý to má na to taky vliv
11. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bré ránko,
jak se vede? Čekám na poslední váhy :slight_smile: večer to dám dohromady.

Co budete dneska dobrého vařit??? já něco s rybou, ale rozmýšlím se že buď pstruhy nebo filety z tresky :dizzy_face: mňaky
12. lis 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
79,4
je to narit. ale nabuduce to bude lepsie, slubujem!
12. lis 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram na svoje prispevky - a aj minuly a aj predminuly som mala 79,4
prdecek, kludne to zapis. :frowning2:
12. lis 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok, odpoledne nebo večer tabulku dodělám :wink:
12. lis 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby kukam dari sa tu asi trom čo schudli 4,5 4,5 a 4 kila
ostatne - no flakame to :grinning:
12. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kukam :grinning: mam 97 rokov :sweat_smile: tak sa na to chudnutie uz ozaj vyprdnem ked som tak zostarla :grinning:
12. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jerry já už mám dole 5kg :slight_smile:

ale to sem se jen tak zvážila dneska.

Miriam omlouvám se! Opravím!
12. lis 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte uz som tu aj ja varim kuraciu polievku so zeleninkou
A ja mam dole len tri kila a momentalne mrchu tak uvidime niekedy sa prinej dost prezieram a inokedy zase nic nejem a kedze mne trva 10dni tak to spravi svoje a vtedy ani necvicievam :frowning2:
12. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jen zdravím, dneska toho mám zase až nad hlavu.. :confounded:
12. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
titkovamiriam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - ja som sa dnes prinutila trošku cvičiť
sice len zdravotne cviky ale funala som jak lokomotiva
trva to len asi 15 minut tak to môžem aj každý den :grinning:
12. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte moje ............tak ja mám stále 4 kg dole,nejak som ostala stáť na váhe,ale viem,že to je normálne,ale celkovo mi nejak jedlo moc neberie vďaka bolesti zubov ( búsil mi ich ),takže tak,ale cítim to aj na zimných gatiach,ktoré som si po roku obliekla,že sú mi volnejšie,to je super pocit,len nech nepriberiem naspäť,že...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...tak ja dnes oficialne konecne zahajujem cvicenie... :slight_smile: no buduci tyzden tu asi nebudem, tak vynecham 1 tyzden vazenie...o to bude vacsi ubytok ten dalsi tyzden! Slubujem!
Nemam si totiz co obliect, ide konecne zima a ja ledva zapnem kabat :slight_smile:
12. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mne ta vaha totalne blbne, moc sa na nu nespolieham, kazden vazenie ukaze uplne inak a to aj o 2 kila, podstatne je ci sa zapnem do tych gati, mam na to tyzden, a potom sa doma odvazim, som zvedava co urobi 2 tyzdne all inclusive, dufam ze tam bude kopec ovocia a zeleniny a kuracieho maska, inak prdecek ja poslem vahu uz len 18. v utorok a potom tu dva tyzdne nebudem tak ma nevyradte z tabulky, ja sa vratim a budem pokracovat a uz konecne doma, takze to dufam pojde, lebo tu je to o prd...snazim sa a nic, tu maju aj tie anglicke jablka asi kopec tuku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ok, jdu dodělat tu tabulku. :slight_smile:
12. lis 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já že proč tak žeru, mrcha mrchatá přišla
12. lis 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co bych za to dala, aby už příšla!!! dnes jsem 52DC!!! v pondělí jsem dostala vyvolávačku a pořád nic :unamused:
12. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja mam dostat mrchu na svadobnej ceste :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: dost ze som ju mala aj na svadbe, mam to ja ale stastie...
12. lis 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze 52 DC to je sila, to ti nezavidim, ja ju mam presnu ako hodinky, 28DC vzdy rano.prave som spapala dusenu zeleninku a varenu kuracinku a za hodinu sup do roboty az do noci, to budem zas hladna :grinning:
12. lis 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně je mrcha vcelku ukradená, ale ta strašná žravost mně niči
12. lis 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ji neměla nikdy pravidelnou, pouze když jsem brala HA a utrogestan. Teď jsem právě "první" cyklus bez utrogestanu a udělalo mi to tohle. Mám pouze takový hnědý výtok, ale to MS není si myslim. No a 2-4DC mám jít na krev a budou mi dělat hormonální profil. Nevíte jak dlouho trvají výsledky???
12. lis 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, drzim vam palce. Aj ja patrim do tejto temy. Chudnem po 1.tehu, zacala som v aprili tento rok z 86 kg.Ciel mam 65 kg.Takze este 3 kg. Ale tento mes. sme sa uz zacali snazit, takze uz mi az tak neva, keby som do tehu viac neschudla, hoci stale este pokracujem v chudnuti-az do pozit. tehu testu :slight_smile:
Drzim palce vsetkym :slight_smile: Ae da sa otehotniet aj s nadvahou-1.tehu som zacinala s +7 kg :sunglasses:
12. lis 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukam peti - že sme na tom s vahou rovnako aj postup rovnaky :grinning:
12. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Tak ako cvici tu vobec nekdo kazdy den?
A co mam zase varit?
Susik a akou formou si chudla? Cvicila si pravidelne a drzala nejaku dietu?
13. lis 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

já dneska budu píct králíka :slight_smile:
každý den necvíčím, ale občas jezdím na rotopedu a teď děláme dřevo, v práci je občas taky záhul.
13. lis 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek