Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

shaarka
17. únor 2009

a co beries? a preco? 😀

katka444
17. únor 2009

ja beriem L-thyroxin. moja mama sa lieci uz dlho na stitnu (je to vraj dedicne) a tak ked som odchadzala od dorastovej lekarky, mama ma donutila, aby som si vyziadala objednanie na stitnu. a odvtedy tam chodim. v podstate mi nikdy nic nebolo, len cez strednu som dost schudla.

ichthyska
17. únor 2009

shaarka dakujem za privitanie ..kocky moje ta potvora vaha ...radej si na nu ani nestupam, ale na obleceni vidim ako to ide hore.....mam podoby problem s jedenim vecer...cely den ok aj ranajky ovocie vydrzim ale vecer doslova "zelem" no co uz manzelikovi tepla vecera len prospeje ale mne zaskodi....

prdecek
autor
17. únor 2009

ahojky, tak copak se dneska děje??? jsem se v práci těšila že tu budu mít v IP váhy a ono nic....

skybaby
17. únor 2009

ja som sa sice dnes vazila ale bola som taka znechutena, ze tento tyzden vynechavam a vahu budem hlasit az buduci tyzden a dufam ze budem spokojna, pokusim sa tento tyzden zamakat 😉

shaarka
18. únor 2009

prdik, ja som ti poslala... konecne 😀

bublinka11
20. únor 2009

Halo halo a kde mame tabulecku??? 🙂

petrahy
20. únor 2009

Ahojte bola som doteraz bez internetu tak sa idem pochvalit zacala som poctivo behat a teda niezeby som nejak chudla na vahe ale za to to citim na kondicke a je mi dobre zajtra idem na ples dnes som si bola pozicat saty takze cez vikend bude pohoda

prdecek
autor
21. únor 2009

ahojky,

omlouvám se že tabulka ještě není, něják sem to nestihla, tak to aktualizuji zároven s dalším týdnem ju? Stejně mi došlo jen asi 4 váhy ze všech ☹ . snad to bude v úterý lepší.

A jak se jinač máte???? co snažílkování??? co nového???

titkovamiriam
23. únor 2009

ahojte ja som dovolenkovala,tak som nemala ako dat vediet mam 87 🙂 a zajtra som tiez doma tak ju davam dnes,tusim mi pomohlo ze snezi-odhadzovanie snehu a stavanie maxi snehuliakom a iglu je lepsie ako cvicenie 😀

korenka
23. únor 2009

mirka,tak to máš pravdu,ja som dnes spred štúdia odpratávala sneh asi polhodinu,ale bola som mokrá slušne a ešte po chorobe 😒

titkovamiriam
23. únor 2009

no a stale pada tak budem aj poobede,ked pridem z prace,nieje nad plnu lopatu snehu 😀

bublinka11
23. únor 2009

Ahojte...tak dobre, ja napisem novu vahu do IP...a som aj rada, ze to bude aktualizovane az s tymito novymi vahami, lebo mam kilecko dole 🙂

prdecek
autor
23. únor 2009

ahojky, ještě počkám na váhy co pošlou ostatní zítra ju? jinak já mám dovču teď, tak sem budu častěji chodit, akorát zítra podělám vše potřebné doma, jako úklid, žehlení a tak.

petrahy
24. únor 2009

ahojte vahu som uz poslala tak sa tesim na tabulku vaha isla dole

bublinka11
25. únor 2009

Ahojte, asi je dobra zona, lebo mne ani moc nechuti jest a dari sa...tak aj vam ostatnym drzim palce!

prdecek
autor
25. únor 2009

ahojky, tak tady je tabulečka 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

titkovamiriam
26. únor 2009

pekne-pekne 😀 😀

petrahy
28. únor 2009

Ahojte vcera som kupila stacionarny bicykel. 😉 Hned som ho vyskusala mam za sebou 20km. To bolo vcera vecer dnes som spravila rano 10km a musim varit a tak vecer chcem znovu prejst aspon 20 tak uvidim ako to pojde.

korenka
28. únor 2009

petrahy,tak super!!!aj ja cvičím poctivo,ideme von,na prechádzku,na chatku,trošku turistika 😎

prdecek
autor
2. bře 2009

ahojky a dobré ráno, jak se vede?????

já asi čekám mrchu, ale bylo by líp kdyby nedorazila 🙂

sjuzan2
2. bře 2009

ahojte,mozem sa k vam pridat aj ja?...168/82/21

prdecek
autor
2. bře 2009

jj to víš že můžeš!!!!!

kdyžtak mi zítra ráno napiš všechny údaje do IP, akorát budu aktualizovat tabulku 🙂

prdecek
autor
2. bře 2009

holky, ted procházím časopisy Dieta, tak něco naskenuju a hodím do alba k tabulkám ju? 😀

prdecek
autor
3. bře 2009

dobré ráno,
holky já mám před mrchou a prsa mám zvětšená tak o dvě čísla a břicho nafouklé, tak mám strach stoupnout na váhu, takže tento týden poprvé vynechám 🙂 ale na vaše IP se těším!!!

titkovamiriam
3. bře 2009

uz som ti poslala no ziadna zmena 87kg,zacinam leniviet ,asi jarna unava/vyhovorka/ 😀 a zasa ma chytaju chute na sladke vcera aby som odolala keksu tak som zjedla balicek hrozienok 😅

prdecek
autor
3. bře 2009

no to já sem včera neodolala právě.... začnu jezdit na rotopedu zase a basta.

petrahy
3. bře 2009

ahojte mne ma prist mrcha a som nafuknuta az no vcera aerobic a nic z toho vaha neklesa ba naopak a to som zacala aj jazdit na stacionarnom bicykli ☹

prdecek
autor
3. bře 2009

Petra: to možná stoupla protoze jsi vypracovala svaly a ty neco vazi ne??? 🙂 😉

petrahy
3. bře 2009

prdecek prave som sa merala a mam o TRI centimetre menej v pase v bokoch aj na stehnach juj ale sa vytesujem konecne sa meni postava ked kila nie 😉 budem sa aj merat kazdy utorok nie len vazit