Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

krpatucka
21. říj 2008

Jerry tak to ti nezavidim ☹ , to musi byt hrozne

valentovasasa
21. říj 2008

tak holky, tabulky aktualizované a spočítala jsem všem i BMI tak se můžete pokochat.

petka55555
21. říj 2008

teda mame sa cim chvalit 😲

andyika
21. říj 2008

ahojte
ja vam len chcem povedat, ze drzim vam vstkym prsteky aby sa vam darilo pri chudnuti. No a po porode sa k vam isto pridam, pretoze s mojou vahou som bola nespokojna uz pred tehu.

tak este raz tfuj, tfuj , tfuj, nech sa vam to podari a majte pevnu volu 🙂 😉

jerryjanka
21. říj 2008

peti to nema dôvod
skratka je to nedostatok serotoninu - hormonu - v mozgu
a to spusti takuto psychicku poruchu

ahoj andy - po pôrode to ešte nechaj tak - budeš najskôr kojiť a to pojde dole samo 😉

dik saši no je to hruza

petrahy
21. říj 2008

Ahojte takze som sa dneska preistotu znovu vazila a vaha ma neklame fakt mam 2kila dole, ale nezabudajte ze som pisala ze uz som bola trikrat cvicit a teraz som mala mrchu a nezrala som a to spravilo asi svoje. Takze dufam ze postojim na vahe alebo bude klesat ale nie stupat spät. Mozno to teraz pojde pomalsie a vam to pojde viac dole. Ja som sa totiz uz snazila sa chudnut tie tri tyzdne a do minuleho pondelka nic a terraz dve kila behom tyzdna takze neprehnala som to. A fakt uz nezerem to je podstatne a ked tak papam casto mrkvicku. A cokoladu som nemala celu tu dobu ani som nejedla tycinky ci keksiky iba cez vikend kolacik a aj to s mierou

jerryjanka
21. říj 2008

petrahy ono to niekedy tak je že chvilu nič a potom naraz
ja ťa obdivujem je to super

petrahy
21. říj 2008

Diky dufam ze to pojde vsetkym aj ked inym tempom ale mame predsa stanoveny ciel tak podme blizsie k nemu 😀

petka55555
21. říj 2008

baby ja som dnes vela krat jedla, neviem som ako babo, kazde dve hodiny totalny hlad 😲 😲 ale to je ze mam dostat v pondelok mrchu a ja som vtedy taka, cicky riadne narastu, brucho sa zvacsi a mam aj 2 kila na viac, takze u mna je lepsie sa vazit az tak treti den ako ju dostanem, dovtedy to nema moc vyznam. dufam ze nam to vsetkym pojde dole, to uz je jedno akym tempom, hlavne nech to ide.kazde telo je ine a kazde bude inak chudnut. mne ta vaha hrozne lieta, staci mi par dni menej pit a hned mam zadrzany kopec vody a som spuchnuta ako bublina a samozrejme je to vidiet na vahe.no co uz

nikiarudi
21. říj 2008

čaute kočky, tak ja som dnes na raňajky mala len jednu pletienku s maslom a čerstvou paprikou + jogurt, no teraz na večeru som mala 4 maličké zemiakové placky so syrom... a strapec hrozna...a cítim sa taká plná, že asi prasknem... ☹ ☹ ☹

jerryjanka
21. říj 2008

teda že aka hladovka 😀
no to sa ani nedivim -1,1 kila za tyžden 😀

petrahy
22. říj 2008

Dobre ranko co este vsetci spite? Ja stavam pravidelne o siestej a kuknem aj sem ale tu sa asi spi. Co si dneska navarime? Vcera som jedla ryzu len taku holu ale to nebol prvotny umysel, bola som v tom ze v ladnicke je este dusene mäsko a ono tam nebolo 😀 akosik mi uslo ze ho manzel jedol na veceru. Ale mozno to tak malo byt aby som chudla mozno dnes budem cvicit Pilatesa podla DVD na chudnutie vcera som sa neodhodlala. Cvici ho niekdo alebo cvici tu niekdo podla DVD Fit loptu? Aj tu mam doma a skusala som to aj na nej

prdecek
autor
22. říj 2008

ahojky holky,

sem tu včera ani nebyla, pač sem dojela z práce v 20hod a padla za vlast rovnou do postele... no a dnes snad dojedu dřív, tak si to tu dočtu, pač jste toho moře nakecaly 😀
Jinak můžu říct, že jak víc piju tak se cítím o hodně líp!!! až na to vyprazdňování 😒 nevíte co by mi pomohlo???

petrahy
22. říj 2008

Ja mam novy album teda konecne sme ho vcera spravili ja to moc neviem a som tam v celej svojej krase no des aspon sa vidim a viidia ma aj iny idem do dediny dufam ze ma predavac nesklame chodi k nam kazdu stredu predavat zeleninu ak sa tu niekdo objavi dajte radu co dnes varit
A pijete baby aj kavu? Ja kazdy den 2 hrnky

prdecek: chodis menej alebo mas bolesti pri vyprazdnovani? Ja som volakedy jedla kvoli tomu lanove semienka a bolo to lepsie. Teraz si nemozem stazovat mavam stolicu pravidelne kazde rano a dokonca niekedy aj poobede. Ja ked odidem z domu a nebola som na stolici mam traumu na cely den. Uz to tak mam nejaky ten rok. A ked idem prec mimo domov na par dni tak prve tri dni to je des. Ale co mi vzdy pomohla v takej situacii bolo horuce kakao na lacny zaludok, alebo kazdy den jojurt. Myslim ze aj activia robi svoje jem ju skoro denne len tak bez nicoho ked mam chut na nieco väcsinou na olovrant 😀

petrahy
22. říj 2008

Takze dnes som tu sama 😒 idem varit spenat a k tomu varener vajicko nie smazene kupila som si vela zeleninky a ovocia takze mozem chrumat ked to na mna pride 😀

jerryjanka
22. říj 2008

ahojte
prdecek - všetky semienka su dobre
a vločky - tak tie ťa vyprazdnia jedna radosť
daj si velku lyžicu vločiek do oblubeneho jogurtu a maš to

nikiarudi
22. říj 2008

fuuuuuuuuuuuj ale to je hnusneeeeeeeee teda tie vločky myslím... 😀 😀 😀

jerryjanka
22. říj 2008

zvykneš si
samotne vločky su otras v jogurte sa to da
ale ako to dobre prečistí črevá
a zanesene črevo - to je ťažšie chudnutie potom 😉

nikiarudi
22. říj 2008

no to hej
😉

jerryjanka
22. říj 2008

baby tak rada by som sa dostala na vahu 58 😔

nikiarudi
22. říj 2008

ohohhooooooooo tak to sme dve... 😝 😀 😀

jerryjanka
22. říj 2008

niki tebe chyba k tomu teraz kolko 16 kil?
no mne raz tolko 🙄

nikiarudi
22. říj 2008

no aj tých 16 je obrovké nožstvo... 😒

nikiarudi
22. říj 2008

množstvo.. 😀

jerryjanka
22. říj 2008

ani nie
to sa da zvladnuť za 3-4 mesiace

nikiarudi
22. říj 2008

no to hej ale ked je niekto lenivý ako ja... ☹ 😀

jerryjanka
22. říj 2008

podarilo sa ti schudnuť z 80 za 74,9 tak myslim že take zle to nebude

jerryjanka
22. říj 2008

teda v pondelok to tu celkom žilo a dnes nič 😲

nikiarudi
22. říj 2008

že neviem čo je s tými babami...

jerryjanka
22. říj 2008

asi už nechudnú 😀
alebo naopak odušu cvičia 😅