Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

shaarka
3. lis 2008

sasik, tak asi zapises az neskor. ja sa vazim zajtra.
stastun cestu!

korenka
3. lis 2008

valentovasasa,ahoooooooj,ja ťa chcem poprosiť doplniť tabuľku!!! 🙂 Už som to písala,ale márne,tak od zápisu poprosím najprv som mala 1 kg dole,potom o týždeň 2 kg dole a teraz 1 kg dole,čiže dokopy 4 kg dole 🙂 ,z čoho sa teším 😅 ..........ďakujem a držíp palce všetkým,je to fajn pocit fakt!!!

m311293
3. lis 2008

ach jo, pořád stejně

petka55555
3. lis 2008

ja 87,5, takze 2,5 dole ako ty jerry, este 27,5 a je to ok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrahy
4. lis 2008

Dobre ranko vcera zase vsetci vecer cvicili ked tu nikto nebol? ja som bol 1,5hod. na aerobicu uz sa do toho dostavam a islo mi to hrozne som sa vytesovala 😀
petka55555: takze ides na 60tku? A nemali by sme si davat mensie ciele? ved to sa mi zda absurdne ked na to pozeram ze 27,5 😝 ja si hovorim najprv pod 80 potom pod 70 a pride potom aj 60 no nie????????????????
A co myslis kedy pride 60tka? Neznie to lepsie ze na vianoce pride79,9?
Este taka otazka pijete niektora rano citronovu vodu? Myslim voda ochutena polovicou citronu na lacny zaludok vraj to precistuje organizmus.

shaarka
4. lis 2008

halo halo, klasicka fraza:
Poslusne hlasim --- 79,4 ---
pomaly, ale isto! som rada aj za takyto pokles 🙂

shaarka
4. lis 2008

aha! pozeram, ze od minuleho tyzdna nic. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ok, som prezradena, tak som to flakala 🙂 bud. tyzden uvidite, ze to dozeniem! 😀 😵

mima263
4. lis 2008

Ahojte, tak ja tu totálne kazím morálku. Pribrala som celé jedno kilo. Nebudem sa vyhovárať na PN-ku. Je to jednoducho tak. Vôbec sa neurazím, keď ma vyškrtnete zo zoznamu

shaarka
4. lis 2008

mima, kto by ta skrtal? stava sa... no a co? ja som neschudla nic a moznoze som aj pribrala, len moja vaha ku bola lutostiva 😀 neboj, bud. tyzden to dozenieme, slubujem(e)! 😀

petrahy
4. lis 2008

ziadne skrtanie, vynimku spravia tie co otehotneju my tu predsa ostaneme az do konca aj ked mozno uspechy pridu pomalsie a mozno tu budeme este stale aj ked niektore porodia a pridaju sa naspät k chudnutiu ved predsa inak by to nemalo zmysel ja som tu sice len na chudnutie, ale preco by som vas NEKONTROLOVALA a nechcela aby ste to dosiahli do konca ak si aj medzitym nahodou odrodite preco ciel mat urcitu vahu do konca zivota si neskusime spolocne splnit. Ved podpora medzi nami je velmi dolezita

jerryjanka
4. lis 2008

teda baby fuj na nas take sme lenive - niektore

shaarka
4. lis 2008

niekedy si myslim, ze mam pohybu viac nez dost - rano vencim psa, pobehujem, peso do prace, peso z prace, nakup, upratovanie, a niekedy sa podari aj sexik, ci rotana 😀 😀 😀 skoda len tych 8 hodin za pocitacom - ale to by som potom nemohla byt na konikovi. tiez pohyb, nie? 😀

petrahy
4. lis 2008

to je fakt uzasny pohyb ten konik 😀 ja mu tiez neodolam a mam ho zapnuty a furt pozeram co je kde noveho ale mam aj iny pohyb vsak to som uz pisala

shaarka
4. lis 2008

ja este mykam nozkou pod stolom, na porade hlavne. to sa tiez rata, nie? 😀

petrahy
4. lis 2008

ja sedim vselijak prelozene nohy do kriza turecky sed aporitom aj beham hore dole dobre nie?????????? 😀

shaarka
4. lis 2008

no tak ja este posilujem predlaktie... tolko dobem do klavesnice, ze az. a tie sikovne prsteky... to tiez je trosku spalenej energie

petrahy
4. lis 2008

a co tak behanie s mysou?

korenka
4. lis 2008

mne to do tej tabuľky nedopisuje,ale nevadí mi to,však vieme,koľkosme zhodili,ja som dnes zhrešila a dala si kurací rezeň v har.cestíčku......mňam,ale som neodolala,večer to rozcvičím dúfam!!! 😒

jerryjanka
4. lis 2008

jaj babulky zasa som pred jedlom začala piť vodu
4 deci vody pred každym jedlom 😅

petrahy
5. lis 2008

dobre ranko ja normalne zasnem tu zase nikto vcera poobede nebol? To tak chudnete? Alebo ste sa na to vykaslali? To snad nie je to tu akesik upadnute. Ja som zase vecer cvicila aj ked sama ale podarilo sa. Tak dufam ze uspechy budu pribudat aspon po kilecku ci pol kilecka za tyzden. 🙂

jerryjanka
5. lis 2008

peti - ja som staaaaaaaale tu ale sama sebe pisať nebudem 😀
no asi tak usilovne chudnu uvidime v pondelok
ale vela sa ich už nehlasi vôbec

shaarka
5. lis 2008

baby, ja mam net len v praci, cize som od nejakej 15,30 uz mimo... a pisem hned jak zapnem komp 😅
inak dnes som sa odvazila a mala som o kilo menej ako vcera. a vcerajsok mi ukazal ze po tyzdni nic - vaha ostala ako bola. tak ja neviem.
ale kaslem na to, trosku sa krutim na rotane, trosku sexikujem, trosku vtahujem brucho a papam same zdrave veci. okrem vcerajska. asi mi tie kolace prospeli - kolegovia z prace mali sviatok. 😀

jerryjanka
5. lis 2008

shaarka len tak dalej a v pondelok bude -2 🙂

shaarka
5. lis 2008

jerryjanka HA HA HA. no to by som nedufala. nechcem tak rychlo chudnut, chcem len pomalicky, nenapadko. a potom chcem zistit, ze moje oblubene gate, co ich teraz ledva zapnem, na mne visia... a ze si konecne moje oblubene gate medzi stehnami nevysucham az do NICOHO! 😀 😀 😀

jerryjanka
5. lis 2008

tak to by som aj ja rada zažila 😀

bublinka11
5. lis 2008

Ahojte kocky...ja som bola na sluzobke, az dnes som v praci...no ja som nepodarena, lebo od minuleho tyzdna mam +1 kg a moj manzel -2 kg...hrozne. Ale od buduceho tyzdna zacinam cvicit, tak snad uz to bude lepsie...a cakam na mrchu, tak to sa mi teraz neoplati zacinat s dietou 😀

shaarka
5. lis 2008

bublinka11
ziadnu mrchu necakaj!! lebo ti dam po riti! 😀 😀 😀
radsej testuj. 😉

bublinka11
5. lis 2008

O.K. O.K....ja dam urcite co najskor vediet 🙂

shaarka
5. lis 2008

bublinka11 - sa neviem dockat. 😅

petrahy
5. lis 2008

shaarka taka otazocka ty pracujes? Od kedy ved maly je este dost malinky ci nie? Alebo je tvoj na materskej? 😕
Alebo davas maleho do jasiel?