Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

petka55555
12. pro 2008

no len ked tu prvu vahu mam v UK, tak ja budem asi pokracovat teraz s tou aktualnou, fuj 92 ved to je hrozne.

jerryjanka
12. pro 2008

no aspon budeš najlepšie vidieť vysledky
zbytočne sa važiť na každej zvlasť

petrahy
13. pro 2008

ahojte tak ja som vcera asi nieco prehnala boli sme na navsteve a nic som si tam nedala a vysledok pri baraku pri aute som stratila stabilitu a skoncila som na zemi 😒 bola som z toho dost vystrasena. Vsak som jedla normalne predtym ako sme isli na navstevu normalne nechapem a to som mala maleho na rukach. Nastasie som ho drzala a on bol na mne a mal to ako keby sme sa jasali. Dufam ze sa take nieco nikdy nezopakuje. Idem chudnut dalej pomalicky ako doteraz

jerryjanka
13. pro 2008

Petulka davaj si na seba pozor. žiadne hladovanie
radšej sa napapkaj - a hlavne piť treba možno si bola aj dehydrovaná ☹

petrahy
13. pro 2008

skorej dehydratovana na navsteve som nic nepila a jem uplne normalne dnes som si bola sadnut v pizerke ale kedze som bola autom ziaden alkohol a nakoniec som nemala ani pizzu ale cestoviny. A horucu cokoladu 🙂

jerryjanka
13. pro 2008

ja som dnes aj včera mala megaupratovací den
včera 12 hodin dnes 12 hodin
ešte ma čaka par drobností a niečo upiecť a ked muž donesie stromček tak ho ozdobim a môžu byť vianoce
unavena som strašne
ale aspon som malo jedla ked som cely den glancovala 😀
jedla som len 3x a aj to fakt male porcie a to mam ešte aj MS a taka som bola zabrata do upratovania že mi ani neprišlo že mam krče v bruchu a nemusela som si dať ani tabletku 🙂

petka55555
14. pro 2008

ja mam uz nastastie megaupratovaci den za sebou, tiez to boli dva dni, po roku a pol sa toho nazbieralo, ale uz je vsetko tak ako ma byt, aj stromcek svieti, nadhera. este teraz pomoct mamine s upratovanim a spolocne pecenie. ja som tiez cely den nejedla, ale ani nepila, zato vecer ked bolo vsetko vyupratovane, som si dala. no tak aby som teda zajtra zase nahlasila tu svoju vahu, dam teda z tehto vahy, lebo uz sa budem vazievat len na nej, tak zase zacnem s toho hrozneho cisla, no co uz. tak zatial. pa

petrahy
14. pro 2008

ja som dnes dorobila grilazky a linecke lepene s dzemom a namacane v cokolade a orechove gulky, upratovanie mam nastastie za sebou a stromcek sme kupovali v sobotu a na buduci vikend asi ozdobime. Teraz este vydrzat nevyzierat kazdy den tie dobrotky a udrziavat vahu

prdecek
autor
15. pro 2008

Krásné dobré ránko při pondělku 🙂

V 10hod mě čekají zavěrečný zkoušky z kurzu co dělám při práci, tak držte pěstičky 🙂

Jinak mám dneska noční, tak se k tabulce dostanu asi až zítra večír nebo ve středu večír, tak poctivě posílejte své váhy 😉

Já už mám celkem -10kg 😀 Jde to fakt překvapivě dobře.

No nic jdu si udělat snídani. zatím páááá 🙂

petrahy
15. pro 2008

Tak drzim palce na skuske a to z coho robis? ja vahu udrziavam z minuleho tyzdna ide to sice pomalicky ale ide 🙂

prdecek
autor
15. pro 2008

Díky 🙂
Pracuju jako pracovnice v přímé obslužné péči s mentálně postiženýma klientama, tak si na to musím dodělat kurz. Dneska už to konečně završím. Bylo hrozný chodit do práce a kurzu zároveň, nebyla jsem skoro doma 😒
Teď už to bude lepší.
🙂

petrahy
15. pro 2008

a inak mas ake vzdelanie? to pracujes v nejakom dome socialnych sluzieb? Nieco ako pracovna terapia s postihnutymi klientmi?

korenka
15. pro 2008

prdeček,tak držím palce!!!
ja stále len držím váhu,ale aspoňže to,že nepriberám,takže som na tom rovnako......... 😝
obávam sa sviatkov,to budeme u našich,mama vypekúva už týždeň,tak neviem,neviem..........

nokula
15. pro 2008

ahojte baby, dlho som tu nebola, no snažím sa aj ja nejake to kilečko zhodiť, aby sa nam zadarilo urobiť male baby, ale teraz ked idu Vianoce sa to neda ☹ stale niečo vypekam, aj ked potom to nejem, ale iba koštujem, ale poslednu dobu mam take vykyvy chuti, že to nie je ani normálne ale snažím sa krotiť, vahu si zatiaľ udržujem

shaarka
15. pro 2008

cauteeeeeeeee
tak sadra je dole, ponecham si moje utorkove vazenie. cize zajtra mate moju megavahu ako na tanieri a zacinam znova! tentokrat s uspesnejsim koncom 😵 slubujem.
ako sa vam dari?

petrahy
16. pro 2008

Ahojte takze udrziavam vahu som na tom rovnako ako minule 🙂 musim sa snazit cez sviatky to udrziavat
prdecek ked sa zobudis napis ako si dopadla vcera

prdecek
autor
16. pro 2008

ahojky, tak kde mám vaše váhy??? 😉 šup s nima do IP!!!

petrahy
17. pro 2008

ahojte baby nevzdavajte to aspon sa tu raz za den ukazte co je s vami?????????????????

jerryjanka
17. pro 2008

ahojte
strašne maličko chodim na konika vlastne už len sem k vam
prdecek ja som sa zabudla odvažiť no zabite ma 😀 ale važila som sa včera tak to je jedno daj tam vahu 86,8 je to viac ako predtym ale menej ako minuly tyžden sice len o pol kila ale aj to je niečo
som zvedava čo na to povedia sviatky 😀
mam doma kupene 6 ks listkoveho cesta, 4 masla na roladu, orechy, 90 vajičok budem piecť aj ja aj svokra no amen tma 😀
mam vas rada a verim že po novom roku sa tu stretneme s ubytkom alebo aspon bez prirastkov - aj ked teda za seba neručíííííííííííííííííím

prdecek
autor
17. pro 2008

ahojky, zitra dopisu tabulku 🙂

prdecek
autor
18. pro 2008

ahojky, tak tabulka je obnovená!!! příště bude vážení těsně před Vánoci 😀 to bude zajímavé!!!

a co jinak jak se máte???
Já zachvíli jedu do práce.

jerryjanka
18. pro 2008

prdecek pred vianocami ešte ako tak ale čo po nich 😀 no už sa tešíííííííííííííím 😠

petrahy
18. pro 2008

prdecek a co skuska?
ja som dnes bola u zubarky

jerryjanka
18. pro 2008

fuj zubarka - posledne mi sekali zub mudrosti a zašivali a ešte si za to vypytali 4 tisic korun skoro ma tam hloblo
dva tyždne som bola na silnych liekoch od bolesti jedla som detsku vyživu a nemohla som ani riadne otvoriť usta
tri dni som plakala od bolesti. fuj - normalne mam aj strach čo urobia dalšie osmičky- dve su už uplne preč a dve ešte ani nevykukli ale vraj tam nemam pre ne miesto a ani zarodky tak sa možno ani nevyklubu - to by bolo najlepšie 😠

petrahy
18. pro 2008

ja si davam zuby uz doporiadku hodne dlhu dobu stolicky 2 mam na pravej strane hore aj dole vytrhnute takze bez stolicek zadnych na pravej strane po jednom hore aj dole bez 😒 a zachranujem predne zuby, ktore sa mi momentalne nedaju dorobit su len provizorne lebo mi strasne krvacaju dasna a nema ich stale v poriadku takze mam krasny usmev asi takyto 😀 a dalej to nastastie nevidno aj tak tam nic mie je 😀

petrahy
18. pro 2008

Prepacte asi som odbocila od temy, ale v tehu sa mi dost pokazili zuby takze to nezanedbajte

jerryjanka
18. pro 2008

petrahy toto je tema o všetkom nebudeme stale len chudnuť no nie?
no ja som si dala zuby do poriadku až idem do tehu s čistym štítom pripadne len počas ak by niečo malé bolo tak sa opraví
no ale tehu nikde nič 😢

shaarka
18. pro 2008

babyyyyy, prepate mi,
mame kapustnicu v praci a ja som si spomenula, ze som vam nenadiktovala vahu! bez sadry je to 79,3 a ja chudnem s vami od pondelka. (od toho, co uz bol, pravdaze) 😀

prdecek
autor
18. pro 2008

ahojik,
zkoušku jsem udělala 🙂 Takže super, nebylo to něják moc těžké, jak jsem čekala.

No po Vánocích to vážení bude asi drsné 😀 😀 😀
ale uvidíme.

Sharka kdyžtak mi tu váhu pošli do IP 🙂 já to tam připíšu až s další aktualizací, ať to nemusím pořád předělávat ju? 🙂

petrahy
19. pro 2008

😕 😕 😕
zase nikoho? baby nepecte budete to potom jest 😀 urcite neodolate a co na to potom povie tabulka? 😲 😝 🙄