Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

titkovamiriam
22. led 2009

ahojte -dala som niake fotecky 😀 ,inak tie recepty v novom case su fajn-pozerate ich niekto

prdecek
autor
22. led 2009

ahojík!!! co je nového??? 🙂

korenka
22. led 2009

mirka ten popis s tým výrusom je dobrýýýýýý!!! 😀

titkovamiriam
23. led 2009

marek sa potatil 😅 .boze niak som hladna kolegina oslavuje v praci a uz rano kolacikuje a klobaskuje-no asi si to hodim 😉

prdecek
autor
23. led 2009

bré ráno, jsem nevydržela a ráno se zvážila a váha mi ukázala rovných 100 😀 jupíííí!!!!

titkovamiriam
23. led 2009

www.cas.sk/tuckovia inspirujte sa

prdecek
autor
23. led 2009

tak to je dobrý!!! ale nevím zda bych měla na to takhle hubnout před tolika lidma 😀 tady nás tolik není.

Ještě mě napadlo, že bysme si mohli dat i nějáký fotečky před začátkem hubnutí a teď, ať vidíme ty rozdíly. Co vy na to??? 🙂

titkovamiriam
23. led 2009

tak to musim nahovorit deti aby fotili lebo fotim vacsinou ja-inak zatial to moc vidno nieje 🙂 ved take vahy 😅

prdecek
autor
23. led 2009

tak kdo by chtěl tak mi může poslat fotky na můj mail: majerova.sona.sy@centrum.cz 😀

petrahy
23. led 2009

Tak ja mam pauzu som na ATB a vobec nic nevladzem ☹ dokonca nemozem ani prehltat takz pit a jest je fakt problem dufam ze sa coskoro vzchopim

prdecek
autor
23. led 2009

me asi přepadla nějáká střevní chřipka či co, hlava mě bolí od rána a teď sem si byla i ublinknout....je mi hrozně... půjdu si přiložit do kamen a lehnout. ☹

korenka
26. led 2009

ahojte babuľky,ako?
tak my sme mali v sobotu u náa veľkú rodinnú oslavu,aj včera poobede boli susedia,takže ani sa nebudem čudovať,ak bude váha vyššie,aj keď som dosť unavená z upratovania,príprav,takže možno budem prekvapená,no,uvidím....... 😉
petrahy,prdeček,už je vám lepšie??????????

krpatucka
26. led 2009

Ahojte som na seba hroooooozne nahnevana. Cez vikend som dokazala pribrat 1,1 kg 😠

prdecek
autor
26. led 2009

ahojky,
me už je ok, už sem byla i včera v práci a zítra jdu zase, takže dorazím až kolem 21hod, ale váhy mi do IP pošlete zpracuju to ve středu dopoledne.

jinak dneska byla poslední takbleta Meridie a šmitec, takže jsem zvědavá jak to bude vypadat příští týden......

Teda vy všichnii něco oslavujete jo???? já měla oslavu svých narozek 10. a 11.1. a stačilo a nikdy víc...
zničený ubrus, zničený koberec.....mazec..... 😒 oslavu už doma nikdy nedělám!!!

jerryjanka
26. led 2009

a musime poslať vahu 😅

korenka
26. led 2009

prdecek,aj ja som mala 17.1. a manželík bude mať 30.1.,takže sme obaja januároví 🙂
mne dnes bolo nejak divne,bola som slabá,bolo mi zima a bola som unavená,dúfam,že zajtra budem fit,chcem ísť po veeeeeľmi dlhom čase cvičiť,tak uvidím............ak nebudem v stredu písať,tak mám svalovku aj na rukách 😀

prdecek
autor
27. led 2009

korenka: já jsem 8.1. 🙂

valím do práce, pěkný den!!!! 😀

skybaby
27. led 2009

ahojte ja hlasim dnes o klio viac, ale zasluzila som si to ☹ cely tyzden som necvicila a strava tiez nebola velmi dietna. este si tak nahovaram, ze kedze mam pre ms tak je to tym, ale budem sa musiet tento tyzden viac snazit 😀
ja mam narodky az v aprili ale kedze mam uz po 30 uz by nemuseli byt vobec 😀

titkovamiriam
27. led 2009

tak 92-flakam to cvicenie ☹

korenka
27. led 2009

skybaby,aj ja mám po 30.......a tiež niesom nadšená 😒
dnes pôjdem cvičiť,tak hádam sa rozbehnem nejak,som síce 17DC,čo je možné,že sme už aj počali,ale kašlem na to,pôjdem cvičiť,nemôžem donekonečna obmedzovať pohyb 😎

jerryjanka
27. led 2009

no ja mam 86,8 - takže od minuleho tyždna kilo dole ale celkovo len -3 kila fuj hamba mi
ale idem teraz hned cvičiť
za asi 5 minut už mam vyložene DVDčko a hotovo

jerryjanka
27. led 2009

tak prve kolo je za mnou
cvičenie toto sa odporuča 2x v tyždni a zdravotne cviky na endokrinny system každy den ale to trva len 15 minut
tak snad sa do toho dostanem - začnem pravidelnejšie jesť a verim že pol kila každy tyžden bude dole a v lete to bude aspon minus desať 😵

prdecek
autor
28. led 2009
jerryjanka
28. led 2009

no vedie krpatucka a prdecek - mínus 14,5 a mínus 13 kil
obdivujem a zavidim vytrvalosť 😵

prdecek
autor
28. led 2009

😀 díky, však vám všem to půjde taky dolů!!!!!!

jinak už mám v mailíku první fotečky, tak mi je můžete posílat!!!! email: majerova.sona.sy@centrum.cz

jedná se o fotečky před hubnutím a teď 🙂

bublinka11
28. led 2009

Ahojte...u mna to ide pomaly, ale hovorim si, ze mozno to budu tie trvale kila, snad to vydrzim do mojej vysnenej vahy!!!
A drzte sa aj vy...som rada, ze musim niekomu hlasit kila, takto sa nutim kontrolovat 🙂

korenka
28. led 2009

ahojte,tak mám za sebou prvý aerobick po polroku,no,ledva som vládala,ale cvičila som o dušu 😝 ,zajtra idem znovu,chcela by som aspoň 2-3x do týždňa a tie rána cvičím stále........ešte strava....noooooooooo a to už musí ísť dole,lebo ja som pribrala z tých osláv,očká,torta,zákusky,šampus........ 😲

prdecek
autor
29. led 2009

holky tak odedneška mám zase "snž" 😀

jerryjanka
29. led 2009

tak nech to čim skôr zmeniš na tt
ja tam ešte snž dlho nebudem mať 😒

korenka
29. led 2009

tak,babuľky,mám za sebou druhý aerobick,dnes dokonca step + činky....fu,makačka riadna!!!,chcem ísť aj v nedeľu......hádam sa nejako rozbehnem a konečne zhodím,aj sa vytvarujem,to brucho vyzerá hrozne,stále mám pocit,že je obrovské nadrozmernéééééééé 😒