Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
14. říj 2008

hej začať je najťažšie
mne sa podarilo uplne v podstate bez diety schudnuť za 3 mesiace 12 kil
diety nejak neuznavam
bolo to perfektne potom som ochorela a všetko šlo do kelu 😖

petka55555
14. říj 2008

dokoncujem... keby som este mala pribrat naviac 15 20 kg, tak to by uz bolo cosi strasne, to si nechcem ani predstavit, v minulosti ked som mala 60 a pribrala na 64 tak sa mi zdalo ze uz som taka strasne tucna a ked si pozriem fotky tak to som bola uplne chudunka, nikdy by ma nenapadlo ze budem vazit ako slon...

jerryjanka
14. říj 2008

v pohode ja mam ešte viac ako ty takže viem ake to je
strašne by som sa chcela dostať na hodnotu pod 70 idealne pod 60 ale to je asi fatamorgana 😅

petka55555
14. říj 2008

ja len dufam ze ked pridem domov tak zacnem, lebo velky kritik je moja mamina, ta chodi so mnou behavat, chudatko ma 53 kil a este pri mne schudla, lebo sa nemoze na mna divat, ta ked mu uvidela ked sme prvy krat prisli po 5 mesiacoch domov, tak jej skoro oci vypadli a potom som dva tyzdne pocuvala ako vyzeram, ale je pravda, ze vtedy som tu nemala vahu a len male zrkadlo a podstate som sa ani poriadne nevidela, nohaviece som mala elasticke, takze sa to nedalo tak spozorovat, ale ten pohlad doma do zrkadla a potom to cislo na vahe...

jerryjanka
14. říj 2008

ved to pojde dole
neboj ked dokažeš pred dovolenkou schudnuť 10 kil každy rok tak to zvladneš aj teraz

petka55555
14. říj 2008

dufam ze ano a hlavne by som chcela pokracovat a nie ako vzdy zas do toho padnut a stale si hovorit ze od zajtra...

jerryjanka
14. říj 2008

vraciate sa na SVK nastalo? či pojdete znova do anglicka?

valentovasasa
14. říj 2008

ahojky holky - hlásím že je přidáno...

petka55555
14. říj 2008

nastastie uz na stalo, boli sme tu hlavne aby sme si zarobili na super svadbu, co sa aj podarilo a teraz este na svadobnu cestu...ja som taky domaci cecek strasne mi chyba rodina, je nam tu s manzelom smutno, lebo vacsinou robime kazdy inak, tak sme spolu ani neni. a ty kde robis, inak ta poznam z videnia, hlavne z kupaliska, tiez si taka cierna ako aj ja, ze tam svietime.

jerryjanka
14. říj 2008

peti ja nepracujem som doma s tatinom
jj kupalisko to je moj život 😀
tak vidiš ked budeš doma a dohliadne na to mama tak za chvilu budeš mať 60 😉

jerryjanka
14. říj 2008

idem venčiť za chvilu sa vratim 😉

petka55555
14. říj 2008

aj pre mna je kupalisko, slnko, horuco a more to najkrajsie, ja to milujem, a tento rok som si toho moc neuzila, v anglicku teplo neni a v lete sme mali ist na dovolenku do egypta pred svadbou ale bohuzial zo smutnych dvovodov sme ju dva dni predtym zrusili, tak teraz sa neviem dockat, za 5 tyzdnov sa budem vyvalovat v teplucku a uzivat si slnko a vodu a samozrejme jedenie, boze to je strasne. ale dufam ked sa budeme takto podporovat ze to pojde dole a hlavne ked budem vidiet v tabulke tie svoje miery a vediet ze ich vidia aj ostatni, hadam sa budem hanbit.

jerryjanka
14. říj 2008

peti no jo ako sa poznam ja dho nevydržim 😖 😅
ale budem sa snažiť
furt som rozmyšlala odkial ta poznam z videnia už viem
sedavali ste na kupalisku kusok od nas

petka55555
14. říj 2008

no presne tak, sedavali kazdy den ked bolo pekne, ale uz je to tam o nicom, je strasne male a ta voda...a vy sa uz dlho snazite o babo, my sme sa este nezacali, lebo by som nechcela ostat tehotna tu a hlavne ist tak na dovolenku, tak na dovolenke by sme mozno uz zacali...ale zas ked chcem schudnut tak by bolo asi trosku treba pockat, lebo potom by som bola obrovska a budem len zbytocne nestastna

jerryjanka
14. říj 2008

my 3/4 roka už
no my sme sa snažili chodiť hlavne do rajca tam je to uplne o niečom inom ako u nas ale niekedy sa nedalo tak aspon sem sme išli ale väčšinou sme sa len sprchovali 😀

mirip
14. říj 2008

jerrrrrrryyyyyyyyyyyyyyy pod do snažiliek

bianca
14. říj 2008

ahojte.Idem vas povzbudit dievcatka.Ja som obrovska a v postielke nam odfukuje princezna 😵

jerryjanka
14. říj 2008

mirip som tam
bianca diky za povzbudenie no ja sa bojim že nam to ak ešte inde nie je problem brani k tehu

petka55555
14. říj 2008

a myslis ze vaha je problem s otehotnenim?moja maminka je sestricka a stale mi vravi ze budem mat problem otehotniet ak neschudnem a hlavne ze si mozem pri porode zadusit babeno tolkymi stehnami, a aj kamoska co rodila tak pocas tehu pribrala 36 kilov a tak cely porod pocuvala od doktora nadavanie na tolku vahu, ze pribrala ako za tri tehotenstva a to naozja nepotrebujem zazit. mala som dost takychto reci ked som hladala svadobne saty, to bolo strasne v kazdom salone pocuvat ako vacsie saty nemaju a mali len take vreca a nakoniec som sa s malymi upravami vtrepala do 40 tiek...

valentovasasa
14. říj 2008

petka - s tou váhou a otěhotněním ti můžu říct¨jen že nejdej na řeči doktorů a všech - poslouchej můj příběh. Před otěhotněním jsem vážila 109kg, navíc jsem měla sníženou funkci štítné žlázy (v těhu jsem se začla léčit), a aby toho bylo málo tak jsem měla zvedlý prolaktin v krvi a doktor mi vysvětlil že možná nebudu ovulovat a tudíž možná budu mít problém otěhotnět... No a s manželem jsme si řekli, že to zkusíme. Tak jsme si prvně nedávali pozor, ale pak už na sex nějak nedošlo - marodil on, pak já a pak už se mi blížil termín MS tak jsem na to neměla náladu... A MS se nedostavila a já zjistila že čekám mimi. Takže i přes všechny negativnosti jsem otěhotněla jak říká manžel "na první zásah"

jerryjanka
14. říj 2008

ano vela pribehov aj tu na konikovi je od kočiek čo mali taku vahu ako ja - alebo podobnu a čo viem tak z troch takych všetky na 1x otehotneli
ale su aj ine pribehy
a ked to beriem podla seba tak 3/4 roka sa mi zda ako večnosť
takže ja myslim že ak nie je ešte nejaky iny problem tak je problem v tomto
trocha sa bojim SPG kvoli tomu že mm mal v detstve mumps ☹

m311293
14. říj 2008

petka, mně taky říkal doktor že musím zhubnout, před těhu jsem vážila 98 kg, řkal, že když připouští samici u králiků, že ji taky nedávají nažrat. Je pravda že se to dlouho nedařilo podstoupila jsem i IVF, a nic, ale pak se podařilo spontánně, ale co je podstatn´é, v těhu jsem přestala řešit váhu a v těhu jsem nepřibrala ani kilo, takže když jsem porodila měla jsem o 10 kg méně. Pak jsem něco zhubla a něco přibrala, ale nikdy už těch 10 kg, a tak se držím už 6 let.

petka55555
14. říj 2008

no tak to ti gratulujem, ja som zvedava ako dopadneme my, ja mam stale take zle tusenie ze budu problemy, aj ked manzel tvrdi, ze on sa trafi na prvy krat, tak som zvedava... a pribrala si moc pocas tehotenstva, lebo mne sa tak zda ze viac priberu chude baby, ako take ako my, lebo uz predsa mame ten zaklad...

jerryjanka
14. říj 2008

peti to sa neda generalizovať
niekto chudy priberie 6-8 kil a iny chudy 20-30 počula som aj 40
a to iste aj pri väčšich babach niektore 8 niektore 30

petka55555
14. říj 2008

no tak ja sa dnes cely den nadajam cajom na chudnutie, hanasaki, neviem ci to poznate, boze uz mi rok lezal v policke, tak si ho dnes varim, pred dvomi rokmi mi fakt pomohol, nema ziadnu chut a ked sa s nim nadajas tak si neni hladna, teda aspon u mna to tak bolo. tak uvidime. ozaj a uz je ta nasa tabulka vytvorena?
no ja viem ze kazda baba priberie inak, ale mne by stacilo aj do 10 kilov. inak moja sestrenica pocas tehotenstva az tak nepribrala, bola vzdy chuda, ale po porode s tym hormonov nemohla zastavit chut na sladke a dost pribrala ale potom sa spamatala a zacala pomalinky chudnut. ked ja nerada chudnem pomalinky, to ma nebavi, ja musim vidiet hned vysledky, lebo potom ma to prestane bavit a pride zracie obdobie. a viem ze len pomale chudnutie ma uspech. raz som pomalym chudnutim schudla za 5 mesiacov 12 kilov a drzalo sa mi to 2 roky, ale potom som si povedala ze kaslem na diety a zacala som jest vsetko com som si tie 2 roky odmietala a takto som dopadla...

jerryjanka
14. říj 2008

peti to je presne ta chyba rychle chudnutie = rychle spätné priberanie
mne bude uplne stačiť 0,5-1 kg tyždenne lebo viem že je to tak najlepšie a najzdravšie
a najdlhšie to človeku vydrží
hlavne čo je najdôležitejšie
ked už tak je najlepšie asi zmeniť sa vnutri
skratka dať si sice čo ti chuti ale v uplne inych pomeroch

idealne chudnutie pre mna bol system Edity sipeky - nenásilný a super
len ked som truba tak som truba 😖

petka55555
14. říj 2008

ja som tiez na toto blba, zacnem chudnut, stoji ta to vela sil, potom sa dostavia vysledky a nie aby som pokracovala v chudnuti, ide to zas hore, lebo vacsinou chudnem pred dovolenkou, potom nasleduju dva tyzdne prezierania a uz je tazke sa vratit zas naspat, ale tento krat uz to musi vyjst, ved s rastucim vekom to pojde cim dalej tym horsie...a predsa nemozem byt takato velka navzdy.. 😖

jerryjanka
14. říj 2008

peti kolko maš rokov?
no jo ja chcem hlavne kvoli miminku ☹

inneska
14. říj 2008

ahojte...doma z praáce, konečne. 😀

ja som v tehu pribrala 22kg, ostalo mi 13 😒 ... a ešte som potom zo stresu pribrala 5, takže 18 kg naviac 😖

petka55555
14. říj 2008

mam 25 (teda rokov nie kilov....) 😝