Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

elennka
28. črc 2009

já jsem zhubla z 3 měsíce 13 kg... i když 1,5kg +- mě lítá v rámci cyklu...

vendulak
28. črc 2009

elenko díky! 🙂 Já se jen bojím, jestli to zase vydržím, nemám prostě vůli ☹ . Ale miminko pro mě právě bylo taky velkou motivací, takže sem loni v létě zhubla taky nějakých 15kg, ale bohužel se to pak díky stresu zase vrátilo ☹ , pak sem se střídavě snažila a nesnažila hubnout a dolů tedy nešlo nic, až sem se přihlásila i do klubu Diana a tam sem zhubla asi 5,5kg, ale i ty i víc už mám zase díky nervům zpět ☹ , už nevím jak na sebe 😢 .

elennka
28. črc 2009

Já jsem užívala Meridiu, a trochu jsem upravila stravovací řežim a i když zhřeším, tak se váhá relativně drží... mimčo je vždy velká motivace 🙂

vendulak
28. črc 2009

elenko Meridiu neznám 😕 .

elennka
28. črc 2009

je to lék na snížení chuti k jídlu a zrychlení metabolismu, musí být krytý antikoncepcí/jakoukoliv... ale mě to hodně pomohlo..

vendulak
28. črc 2009

elenko aha. Je dobře že ti pomohl, moc gratuluju ke kilům dole, máš můj obdiv 😉 . Ale kvůli HA bych do toho tedy nešla, ta ne mě způsobila takovou paseku, že tu sem se zařekla že už nikdy ☹ .
Holky já nedočítala moc dozadu, ale neházíte sem i nějaký tipy na dietní jídla? Já musím mít předem naplánováno co uvařím, jinak pak skončím zase u chleba, tak si tu sepisuju pár dietnějších jídel, ale zrovna moc mě jich teď nenapadá 😀 .

elennka
28. črc 2009

mě poradili.. žádné dietní jídla, vymýšlení, prostě jíst normální v menších porcích 5-6x denně, pít alespo%n 1,5 l denně.. a více zeleniny a nějaký pohyb.. mě přes zimu pomohlo plavání 2x týdně na hodinu-

vendulak
28. črc 2009

elenko já taky plavání moc ráda, a dostáváme i od přítelovo táty zadarmo permice do bazénu tak sme taky chodili, ale teď to máme daleko, takže budu muset vymyslet jiný pohyb...

vendulak
30. črc 2009

Ahojte holky! Koukám, že diskuze opravdu moc nežije ☹ a to sem měla takovou radost když sem na ní narazila ☹ .
Jinak já sem včera ráno vlezla na váhu, a šli na mě mdloby 😖 . Ale zase mě to tedy ještě víc nakoplo 😀 , takže se dneska druhej den krásně držím 😅 .

makawi
18. zář 2009

dako nam to tu pustne? kde ste vsetci?

makawi
18. zář 2009

ako sa vam dari???? dievcence ja mam 2 kg dole hurraaaaa 🙂

malaika
1. říj 2009

holky, plavání je jediný, k čemu jsem se kdy dokopala... při jakémkoliv jiném sportu je mi ze sebe zle a nejde mi to, obdivuju silnou vůli ostatních..
Příteli se daří, zhubnul asi 15 kg, stepování, fitko, vstává o hodinu dřív, aby cvičil, přiznám, že mi tou "dokonalostí" šel na nervy, on to zamýšlel jako motivaci, ale mě to spíš nasr.... pardon. 😝

bokovka
6. pro 2009

ach jo zamenit ta brucho za brusko to by bolo neco .....

ixi
17. led 2010

jery ahoj 😎

ixi
17. led 2010

tak dufam ze sa pridas 🙂

jerryjanka
17. led 2010

jasne
aj ked ako dopadne moje 867 chudnutie to neviem 😀

ixi
17. led 2010

no moje tiz neviem ako ale za snahu to stoji ako si teraz natom myslim zo snazenim a tak?

ixi
17. led 2010

ja som teraz fajne pribrala po tych transferoch a vianoce dali tomu krasnu bodku jednoznacne premna plati cica nezer 😀

jerryjanka
17. led 2010

ixi - no ja som na tom tak že čakam laparku - najskôr som myslela že skusim schudnuť ap otom pojdem na laparku - ale to by som sa načakala - tak som dokimu povedala až to vybaví 😅

jerryjanka
18. led 2010

ixi kam si sa stratila snad si sa nezľakla 😀

ixi
18. led 2010

ahoj ja som bola v praci 🙂

ixi
18. led 2010

dnes som si kupila caj hanasaky na spalovanie tukov 😉

jerryjanka
18. led 2010

ixi - ja to moc neuznavam - čo poznam čo ho pili tak moc nepomohol 😒
ja sa snažim aspon pravidelne jesť a trocha sa hybať
aj dnes sme sa boli spustiť parkrat z kopca a potom odhrabovať sneh spred dverí 😀

ixi
18. led 2010

ja to chcem koli tomu vyskusat lebo mam vela triglyceridov v krvi aj vysoky cholesterol necakam ze z toho schudnem al ak tak sa potesim ja som sa konecne dokopala k delenej strave 😎

jerryjanka
18. led 2010

tak to by som ja vôbec nezvladla - proste mi bolo za dva dni ťažko od žaludka tak som sa na to vykašlala. ja si idem podla sipeky 😀

ixi
18. led 2010

ale zvladla ved pri delenej strave papkasvsetko len nie dokopy 😀

ixi
18. led 2010

jery a kolko chces schudnut 😎

jerryjanka
18. led 2010

no idealne všetko čiže tak 30 ale v prvej fáze bude stačiť aj 10 😀
to by som chcela zvladnuť do mája

ixi
18. led 2010

takze do maja 10 to aj ja tak drzim nam palce ale potom este aspon 5 😉

ixi
18. led 2010

jery a nieze ma v tom nechas samu 😀 😀 😀