Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

kikina666
15. říj 2008

sa ti podarilo zhodit 10 kg a to akym zazrakom porad ?

jerryjanka
15. říj 2008

kikina čitaj 😀
papala som o desiatej a dalej planujem o druhej papať

ale pred 2 rokmi som bez diety schudla 12 kil
držala som sa sipeky a šlo to samo fakt
len sa neviem akosi na to znova nastaviť
😖

kikina666
15. říj 2008

a mas nejaky recept od sipeky, ak ano posli mi ho do mailu v IP mas moju mailovu schranku

reni25
15. říj 2008

jerry to by aj mna zaujimalo , ten recept os sipeky....posles???diky

jerryjanka
15. říj 2008

baby ona nemala recepty 😀
ona tvrdila treba jesť to na čo mate chuť
aj čokoladu
ale každe 4 hodiny
ked už mate režim začať stravu trocha trošičku zmenšovať
napriklad naložite si a nechate dva zemiaky - aj to je posun dopredu
telo si potom samo povie že je hladne a kolko mu treba dať
mam od nej 3 knihy DVD s cvičenim a cd s relaxačnou hudbou
relax je velmi dôležity preto . lebo unavene telo pyta viac jesť 😉

reni25
15. říj 2008

jerry to je zaujimave...a tebe to tak pomohlo??

jerryjanka
15. říj 2008

hej 3 mesiace -12 kil
su baby čo schudli a teraz neklamem poznam niektore aj osobne až 40-45 kil fakt
chudli to teda nie 3 mesiace ale napriklad rok ale aj tak je to riadny uspech
velka väčšina si už potom nadalej držala tu postavu
ide o to že ona chce aby ženy zmenili zmyšlanie
odporučam aspon jej prvu knihu ostatne dve su už take len dodatkove
prva sa vola vysoká škola chudnutia 😀

reni25
15. říj 2008

fiha tak tu si asi pojdem kupit....velmi ma to zaujalo , lebo vies ja vobec neviem drzzat dietu, ked uz vidim aj ja uspechy tak sa rozžerem..... 😖 strasne...a ja milujem aj sladke.a da sa pritom jest aj chlieb a tak???

foogy
15. říj 2008

holky, šup a už jsem mezi vámi!
právě jsem se vrátila od mudr, která si všimla, že jsem přibrala a mně včera doma nebyly žádný černý kalhoty, takže jsem se rozhodla jít k vám a podporovat se tady společně navzájem a radit si.

Můžu se k vám přidat?

andulqa
15. říj 2008

Ahojte baby, ja by som sa mozno tiez pridala, na rok planujeme svadbu aj snazenie a zislo by sa par kil schudnut...no tych parov by mohlo byt vela nie len jeden 😀

len ja nic nevydrzim, sladke zas tak moc nejem, mne skor ten pohyb chyba 😒

foogy
15. říj 2008

andul - no, tak to jsme na tom podobně, taky by se mi líbila svatbička a miminko, ale chci zhubnout, akorát já musím dát dolů 20 kg, i když to na mě není vidět, tak tam jsou 😀
Já zase miluju sladký a pohyb mi nevadí 😉

kikina666
15. říj 2008

baby no mozem to skusit aj ja, ale bohviekao to dopadne, lebo mne sa neda tych kazde 4 hodiny dodrzat, lebo som rozlietana

inneska
15. říj 2008

ahojte babenky...aj všetky nové..andulqa, foogy, kikna... 😉 budeme mať tabulku, kde sa budú zaznamenávať naše úspechy, takže by to mohlo byť trochu motivujúce, že ked niektorá zhodí nejaké kilečko dve, tak ostatné to trochu namotivuje... 🙂

zatial sa stále držím pravidelnej stravy a menších porcií...dnes som musela vytiahnuť opasok zo skrine, mi žačali padať rifle 😀 😀 že by prvý môj úspech?? 😎

od zajtra majú v bille v akcií osobnú váhu(digi aj s meraním tuku), tak zajtra klušem si ju kúpiť....za 4 stovečky,snád mi ju nevykúpia 😠

andulqa
15. říj 2008

foogy, no ved ja tiez musim dat dole tych 20kil aspon 🙂 ale ja nechcem byt chuda uplne, mne by stacilo takych 75 kil mat 🙂 teraz mam o 20 viac :-/ otrasneee...ale mozno ak by som schudla, tak by som chcela mat este menej, tazko povedat 🙂

mne pohyb nevadi, len neviem kde a ako ho mam robit...teraz opatrujem kamoskinho rocneho synceka, tak ked je pekne tak som s nim cely cas vonku a prechadzame sa, tak cca 2-3 hodinky, takze teraz aspon nieco, len samej sa mi prechadzat nechce a ked bude skarede pocasie tak budem zas trcat doma...a doma neviem ako mam cvicit :-/

reni25
15. říj 2008

baby ja sa budem riadit podla tej sipeky co pisala jerryjanka.znie to zaujimavo a ked to pomuze tak to bude slava....
ja tiez by som sa mala pohybovat...ale same sa mi nechce , manzel je unavany uz pri pomysleni na sport...tek musim niekoho zohnat...
foggy ahoj

petka55555
15. říj 2008

ahojte baby, aj ja som vcera vydrzala nevyjest vsetko co mame a spapala som rano teda o 1 lebo az vtedy som vstala 2 actimely, potom misku corn flakes, na veceru jogurt a odstavene pomarance, bola som hladna, ale to lebo telo je naucene zrat a stale a hlavne vecer. popritom som konecne vypila aspon 3 litre tekutin, takze som rada. este vydrzat tak 2 dni a budem nastavena, u mna je velmi tazke zacat. aj clovek vydrzi a potom pride domov, vidi ako si vsetci chystaju jest tak vyhladovana sa vzdy vykaslem na dietu, poviem ze ako vzdy ze ved zacnem zas zajtra, a to trva aj niekolko mesiacov, nez sa uvedomim, a kila zatial zas vyskocili...
ozaj a kde je ta tabulka, asi normalne v albumoch?este som to nestihla kuknut, lebo som prave vstala...

foogy
15. říj 2008

holky, díky, jsem ráda, že tady o tom zatraceném celoživotním problému můžu plkat do nekonečna!!!

já mám 78 kg, před 3 lety jsem měla 59 kg!! Ale je fakt, že jsem měla psychické problémy, takže by byla spokojená tak těch 63 kg a měřím 167 cm!

já už držela všelicos, naposledy jsem počítala kJ a musím říct, že to bylo super! Za měsíc 2 kg, takže ideální! Akorát jsem to vydržela jenom měsíc, pač pak jsme jeli na dovču all incl........

holky a kde najdu něco o té sipeky??? já totiž po slovensky vůbec nerozumím! ☹

reni25
15. říj 2008

foggy , jerryjanka pisala ze trebalo by si tu knihu kupit , vysoka skola chudnutia , ale podla mna da sa nieco najst aj na internete...nie??vecer si to pojdem kuknut a ked nieco najdem dam vediet.

shaarka
15. říj 2008

ahojte baby.
tak ja sa hanbim ako pes napisat tu tie moje cisla, ale co uz:
160/80 hrozneeeeeeeeeee

ked som mala 72, tak som sa zhrozila, a odvtedy neviem zhodit.
od vcera som na delenej strave, nemam s tym problem. dnes mam ryzovu dietu, vcera boli mliecne vyrobky. zajtra si dam zeleninovy den.

reni25
15. říj 2008

petka ahoj , tu tabulku ma sasa v albume.... 😉

reni25
15. říj 2008

kolegina mi dala 13dnovu dietu ale ta je strasne brutalna , za 13 dni schudnes 9 kg....ona to drzala dost dlho a aj schudla , tam pomaly ani nemozes jest iba same mrkvy a tak.... 😝

shaarka
15. říj 2008

delena strava sa tu nikomu nepaci? 😉

foogy
15. říj 2008

shaarka - já teda dělenou nee, pač mám různý chutě, vydržela jsem jí držet 2 dny, mně vyhovuje počítat ty kJ, ale spíš potřebuju někoho, s kým budu moc do nekonečna povídat, víš.

reni - ale tyhle diety jsou nejhorší, po tom je JOJO efekt zaručen 100%, ale to ty určo víš.

holky, stejně, já mám všechny diety a rady a tipy v malíku, ale tlustá jsem stejně, pač nemám vůli!

petka55555
15. říj 2008

reni25, aj ja mam tu dietu, tam sa je vacsinou mrkva a varene vajca? ja som ju drzala a naozaj ale vydrzala som len 10 dni, lebo ma nasralo ze som schudla len 4 kila, kolegina ju drzi a vzdy schudne 8 kilov, za rok uz schudla okolo 30 s touto dietou, ale ked mne sa tak sprotivili vajca a ta mrkva, fuj. ja nerada drzim dietu podla papiera, radsej si jem to co mozem ako jogurty, salaty, trosku ovocia, varene kuracie masa, semtam ryzu, celozrnne pecivo. ale teda vacsinou som to vecer porusila. ale pred piatimi rokmi som mala 53 kilov a takto som sa stravovala 2 roky, naozaj som to neporusila, keksik som nemala za ten cas ani raz, ani nic vysmazane a maste. ale velmi rada som mala bielu ryzu od mamicky a zemiakovu kasu, to som jedla stale, aj ked by sa to nemalo, a vobec som nepribrala. az potom som si povedala ze serem na diety a tak som dopadla, namiesto 53 mam 90 ale uz som mala aj 93, pred svadbou som schudla 10 kilov, ale uz idu zas pomali hore.inak v tej tabulke je to hrozne vidiet tie svoje miery...

andulqa
15. říj 2008

volu nemam ani ja....pred dvomi rokmi som drzala tu 90dnovku, ale len mesiac, potom prisli nejake problemy a som prestala, vtedy som schudla nejakych 7 kil, ale to mam uz samozrejme naspat :(

ja neviem drzat diety, ked mam pocit ze som obmedzena, tak som potom furt hladna

petka55555
15. říj 2008

to je strasne nie kolegina ale kolegyna, to asi od hladu.. 😝 😝

petka55555
15. říj 2008

ja uz ked ju drzim tak ma to bavi, lebo vidis ako sa zmensujes, ale vacsinou ju drzim pred dovolenkou, pridu dva tyzdne jedenia a nic nerobenia a potom sa uz nechce zacat a ide to dole vodou...

foogy
15. říj 2008

andul, petka - já nesmím držet diety, pač to je přísný, musím držet něco, co vydržím - takže teď počítám ty kJ, člověk si může dát úúúúúúúúúúplně všechno, akorát v různém množství a po ruce musíš mít furt váhu. Třeba si můžu dát i 8 malých palačinek k večeři apod.

jerryjanka
15. říj 2008

ahoj nebola som tu
ano môžu sa aj chlieb a pečivo - no vlastne všetko
idealne si tu knihu prečitať nie je nejaka velka hruba a nie je ani draha pekne je to tam vysvetlene
myslim že stoji za tych par korun 😉

petka55555
15. říj 2008

ja nemozem takto ze jest vsetko ale malicko, ja pokial sa niecoho dobreho nemozem nazrat az tak ze nevladzem tak to nejem, lebo ja mam potom strasne chute a nevydrzala by som to, ja musim proste jest len same dietne veci a neporusit to ani kuskom nicoho dobreho.