Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
15. říj 2008

niki ja som tam hned prva 😀

nikiarudi
15. říj 2008

tak to prosím prerob lebo je to tam na prd vidieť... 😉

petka55555
15. říj 2008

a budeme sa teda vazit v ten pondelok a sasi posielat, alebo akoooo????

nikiarudi
15. říj 2008

neviem urobme to asi na novo nie?? bo ja teraz aktuálne ani neviem váhu... 😀

jerryjanka
15. říj 2008

peti no ja každy pondelok nahlasim - dufam že vždy ubytok kua
a posielať to budeme jej asi

petka55555
15. říj 2008

ozaj niki a kolko si pred tou svadbou schudla???boze minuly rok ake boli moje predstavy ked sme sa rozhodli o svadbe, ze ako schudnem a este som pribrala 13 kilov 😲

jerryjanka
15. říj 2008

no aj keby som to chcela prerobiť za jedno sa jej nechcem do toho miešať a za druhe nevidim to tam 😀

nikiarudi
15. říj 2008

ja som schudla 5kg ked som bola v anglicku u segry, a ked som došla dom tak sa mi asi 1,5 kg vrátilo ale teraz ani neviem koľko mám...

nikiarudi
15. říj 2008

tak si urobme len takú súkromnú u teba v albume...hmmm?? len my tri??

jerryjanka
15. říj 2008

aaaaaale ked tabulku tak chudnuce čo sme tu to bude najlepšie nie?
len to chce troška väčšie urobiť a hadam to saška zvladne
pošli jej IP s udajmi ona ťa tam prida

nikiarudi
15. říj 2008

no budem musieť... 😀

petka55555
15. říj 2008

boze baby ja vam nestiham,ja som napojena na niekoho wifi a mam pribrzdeny internet, kolko toho vzdy pribudne. to sa ti podarilo schudnut v anglicku??boze ja milujem cucoriedkove mufiny z tesca, odkedy sme prisli po svadbe tak som kazdy den zozrala cele bablenie, teda 4 obrovske mufiny a boli sme strasne vela krat v mc donalde, tak za tie dva mesiace som zas pribrala a je zo mna mufin, uz sa v praci nezmestim do uniformy, musim mat rozopnuty gombik, to je ina hanba... no ale kto je sprosty, ten je sprosty 😠

nikiarudi
15. říj 2008

moja tak to sme rovnaké.. ja tiež milujem mufiny , ale celé čokoládové.. 😀 a do mekáča nechodím...za celý život som tam bola snáď 3x..

jerryjanka
15. říj 2008

baby ja som tam dala že chcem schudnuť 10 ale jasne že viac ale pre začiatok 😀

jerryjanka
15. říj 2008

na z MC mam rada len hranolky 😀

nikiarudi
15. říj 2008

ja som tam tiež vždy len hranolky, ale Jerry ako sme boli v tej Prahe spolu, tak sme s Rudim ochutnali chickenburger a normálne to bolo chutné, no rozmer asi tak do mojej dlane a drahé ako šlak...

jerryjanka
15. říj 2008

hej drahy su strašne

už rozmyšlam kde zobrať peniaze na koncert 😀

idem stiahnuť tu foto toho kočika

petka55555
15. říj 2008

ja som ho tiez nemala moc rada, ved ani teraz mi moc nechuti, ale ja neviem ani preco ho zerem a to vzdy velke menu a este k tomu 6 kuracich nugetiek, boze jak prasa. mufiny tam nemaju dobre, ja milujem len tie z tesca, to je asi jedine anglicke co mam rada...

nikiarudi
15. říj 2008

Peti,no ved aj ja len tie z tesca a tu v Lidl majú také podobné...
jerry, už to malo byť pak pošli link.. asi by som si mala urobiť album čo chcem... 😀 mi to nedá.. 😀

jerryjanka
15. říj 2008

niki veru urob 😀 a pomaly budeš pridavať fotky čo si si kupila tak ako ja 😀
už je to v albume

petka55555
15. říj 2008

mne sa strasne lubia tie quinny ale ked ho ma kazdy, teraz je taky krasne zeleno zlty, to by sa mi hodil do bytiku, aj ivovi sa lubi, len dokedy ho budeme potrebovat, tak to bude kus do muzea 😀 😀 😀 jerry ty mas krasne kociky v albume a tie ferrari autosedacky, ked ich ivo uvidel tak hned hladal a nasiel aj kocar a bol v akcii tak ho naramne chcel kupovat, ako dost ze mam plny kufor veciciek este aj kocar mat doma a babo nikde...

jerryjanka
15. říj 2008

peti kde ste videli kočik ferrari???

hej quinny je numero uno
u nas ho vela ludi nema po celej PB som videla asi 4

dva čiernošede
jeden papillon
jeden modry
aha a jeden ten twist čo hovoriš zelenožlty

ale je ťažši ako som si myslela a ten čo som pridala je o 4 kila lahši teda

petka55555
15. říj 2008

co ja viem kde, ivo si dal do googla, ale bolo to asi z ameriky, lebo tam bola cena v dolaroch, ale az tak strasne sa mi nepacil, nebyt toho ze je cerveny, quinny je krasny a este kamoska ma ten stokke, taku kuracu nozku a tu nema nikto v PB, aj ten by sa mi pacil.

jerryjanka
15. říj 2008

take kočiky čo tu nikto nema takych je tu viac
ale su to skôr tie drahe
ani concord myslim nikto nema
ale ja podla počtu nevyberam 😀

nikiarudi
15. říj 2008

mne sa jednoznačne paaaaaaaaaaaaaaaaaaači iby speedy, to je jediný ktorý ma doteraz očaril dizajnom úúúúúplne celý...neviem prečo ale naozaj len ten...

petka55555
15. říj 2008

tu kuraciu nozku ma kamoska s PB, taku cervenu, ma ju z prahy a stala okolo 40 komplet, a neviete kolko stoji ten quinny ale komplet vsetko, a ktore su este dobre a take pekne ako quinny???

jerryjanka
15. říj 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tento chceeeeeeeeeeeeeem
ale neviem ho nikde zohnať 😠

mne sa na speedi nepačia dve veci
polohovanie chrbta na tych nitkach
a to že sice pišu vahu 12 kil ale to je len zaklad
normalne važi až 16 a to je dosť teda
Jane slalom ma len 12 celý

petka55555
15. říj 2008

trosku sme asi odbocili, inak som strasne hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, asi pojdem spat, aj tak rano vstavam o 5 😝

nikiarudi
15. říj 2008

noa? ten kočík nemáš na nosenie ale vozenie...