Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

prdecek
autor
6. pro 2008

ahojky holky, koukám, že nám přibívají hubnulky 🙂 to je super!!!!

jerryjanka
6. pro 2008

no ja sice idem smerom hore ale zostanem tu s vami 😀

petrahy
6. pro 2008

ja som na vahe nebola dva dni a ani nemam chut sa vazit akosik mam pocit ze nechudnem odvazim sa zajtra alebo v pondelok a mozno aj ja pojdem nahore 😒

jerryjanka
6. pro 2008

petrahy ja už som sa s tym zmierila no čo už snad buduci tyžden to bude lepšie

petrahy
7. pro 2008

no a u nas chodil Mikulas takze to bude tazke odolavat tym dobrotkam

eirin
8. pro 2008

No taky si říkám, že jsem to trochu přepískla, chtít začít hubnout takhle před Vánoci 😀

jerryjanka
8. pro 2008

ja sa nehrám
tento týžden to bude riadne na riť
mala som narodeniny- k tomu ešte mikulaš - amen tma
chlebiky obediky, sladkosti, od svokry torta 🙄

petrahy
8. pro 2008

No nebud pesimista a trenuj sa a odolavaj jedno moje stastie Mikulas bol ku mne zhovievavy priniesol BE BE a Dzusik a sice aj cokoladky le tie vzdy topim na kolace. A tento tyzden sa konecne chystam po nakupoch tak budem rozlietana a snad nebude cas na mlsanie 🙂

shaarka
8. pro 2008

ahojte, co nove? 😉

petrahy
8. pro 2008

no predsa bol Mikulas a co mas nove ty?

titkovamiriam
8. pro 2008

ahojte tak ja som cely tyzden na sebe makala a uz dnes mam dole dve kilecka 😀 tak sa vytesujem,normalne som cokolady co deti nemaju radi dala do kosa ☹ -no infarktove stavy.

prdecek
autor
8. pro 2008

😀 ahojík

prdecek
autor
8. pro 2008

jak se vám jinak vede???? já zápolím s nějákým virusem či chřipajznou a musím s tím do práce a na kurz. Dnes mám po noční a nechce se mi ještě vůbec spát a to jdu zítra zase na 12tku.

Těším se na vaše zítřejší váhy 😀

prdecek
autor
9. pro 2008

Dobré ránko, než pomažu do práce tak sem se tu chtěla stavit 🙂

Takže šup a ať mám večer plnou IP ubývajících váh 😀 😀 😀 já mám tento týden jen - 0,5kg ale aspoň to 🙂

zatím pááááá 😀

jerryjanka
9. pro 2008

tak to si dobra ja mam + kilo asi aspon včera to tak bolo
uvidim dnes ako na tom som 🙄

petrahy
9. pro 2008

Ahojte bastastie ani hore ale ani dole udrziavam sa na jednej vahe a to mam zasa mrchu 😠 a budem rozozrana jak vzdy

jerryjanka
9. pro 2008

tak ja hlasim + 1,3 kila čiže 87,2 😠 tak mi treba
dnes skusim pôst - zasa

prdecek
autor
10. pro 2008

nazdárek!!!!

Tady je aktualizovaná tabulka 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Teda už nás je zhruba polovina 😒 Škoda!!!!

Opozdilky posílejte své váhy 😀 😉

prdecek
autor
10. pro 2008

a jak jste jinak na tom??? Já už se nemůžu dočkat až bude konec roku. Chci už vědět jestli to zvládnu na tu rovnou 100kg totiž 😀 no a pak už jen 7kg a hurá do snaženíčka 🙂

Jen asi budu muset začít pořádně cvičit, pač mi na břichu začíná vyset kůže 😠 no co se dá hold dělat že? 🙄

A co jinak pečete už cukroví? Já ne a ani nebudu. Udělám jen dva či tři druhy nepečenýho a konec. Stejně to pojím já pač ten můj to nejí, tak čím míň toho udělám tím líp 😀

Zatím páček jdu vařit obídek.

bublinka11
10. pro 2008

Ahojte kocky, ja som to tu velmi zanedbavala...nebudem sa vyhovarat, chudnut sa mi nedalo...
Jednak som papala hormoniky a jednak na to nebola psychicka pohoda. Ale uz by som mala byt O.K. a hoci idu Vianoce, ja sa idem do toho opat vrhnut!
Ale teda zial, s vychozou vahou, cize 77 kg! Ale v pondelok isto napisem, ako som na tom.

petrahy
10. pro 2008

Ahojte aky pekny pozdrav nam prdecek napsala Vesele Vianoce dakujeme ja som zatial piekla len medovnicky a uvidim co este budem piect

shaarka
10. pro 2008

cauteeeeee kukucky
v piatok mam dole sadru, tak v pondelok pokracujem s vazenim! viem, ze prva hodnota bude vyssia, ako boli doteraz, moj odhad je 81,5, ale nevadi, idem do toho aj cez sviatky! som tu s vami a tesim sa na buduci tyzden 😉

a ako sa vam vsetkym dari? idem si kuknut tabulku

prdecek
autor
10. pro 2008

😀

shaarka
10. pro 2008

prdecek, ty sa nerehni! 😀 gratulujem k tukovym stratam 😉

petrahy
11. pro 2008

ahojte dnes nikto? vsetci chudnete alebo co?
shaarka ako vidis podaktorym sa dari lepsie inym horsie ale nevzdavame to ideme dalej

bihan
11. pro 2008

Ahoj bambulky, idem vás aspoň pozdraviť, lebo akosi nič nestíham... máme tu známych, takže už dva týždne vyžierame miestne reštiky a oslavujeme, že sme zdraví 😅 takže mi váha stále stojí.. tak mi treba 😝

prdecek
autor
11. pro 2008

😀 já se neřehním, jen mám radost že se k nám zase přidáš 😉

titkovamiriam
12. pro 2008

ahojte babenky,tak dnes som v praci uz posledy den a pridem az 12 jan. tak vam chcem zazelat krasne sviatky,co najmenej pribrat a v novom roku nech sa kazdej splni co si praje

petka55555
12. pro 2008

ahojte baby, tak konecne som tu, lebo nemame doma internet a u nasich je stale obsadeny, ale teraz nikto neni doma tak chytro pisem, takze uz sme doma, bolo krasne, kuknite chytro foto, lebo mi ich zas isto hned zmazu a ak to uz stihli tak este su tu http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid..., no a k mojej vahe, neviem co to je a neni to vobec mozne ale na mojej vahe doma mam 92 kg, skoro mi oci vypadli, pretoze za dva tyzdne som nemohla pribrat 7 kilov, ked mam az doteraz crevne tazkosti a oblecenie mi je take iste ako ked mi vaha v anglicku ukazovala 85. tak neviem ako teraz pokracovat v tabulke. ale ved ta vaha je nova a vzdy dobre vazila, ale aj segra bola prekvapena ze akosi vela vazi a aj brat a dokonca aj manzel. tak aku si mam teraz dat vahu???? teraz do vianoc chcem zas prestat vecerat a po vianociach zacnem riadne cvicti a dietky, lebo uz chceme strasne babeno a ta vaha je stale hrozna. tak zatial papa

jerryjanka
12. pro 2008

no vitaj peťa
krasne fotky

neviem čo s tou vahou - idealne by bolo mať dve vedla seba a vidieť ako važia či rozdielne alebo rovnako