Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
27. lis 2008

petrahy no vieš ja som si kupovala dvoje rifle
čierne som si skusila a sedeli kludne aj menšie by som obliekla ale tak vzala som si ich a potom sa mi pačili jedny modre a mali menšie čislo - akurat nie su elasticke 😀 😀 😀
takže zapnem ich ale je to o život že streli gombik 😀

jerryjanka
28. lis 2008

teda musela som nas ťahať z druhej strany 😠

prdecek
autor
28. lis 2008

😉

jerryjanka
30. lis 2008

teda vy koťuhy - chudnite a neflakajte to tu 😀

prdecek
autor
30. lis 2008

Čauky děvčata,
tak jak jste na tom o víkendu? 🙂
Už se těším na další váženíčko 😀

Jinak jak jsem byla na tom hormonálním profilu, tak mám výsledky. Je zcela OK. Takže mi Dr. potvrdila, že za to že se mimi nepovedlo doposud je nejspíš moje obezita, takže jak dohubnu (snad koncem ledna či února), tak se mám stavit a dostanu clostil a ještě nějáký jiný prášky a k tomu asi i utrogestan a mělo by se prý snad zadařit 😀 Jsem zvědavá a už se moc těším!!!!

jerryjanka
30. lis 2008

prdecek a kolko chceš schudnuť vlastne?
ja som tak dobre na tom bola dnes -0,7 kila - ale boli sme u svokrovcov a tam nastalo prežieranie 😖

petrahy
30. lis 2008

ja som celu sobotu a dnes doobeda prelezala v posteli bacile si na mne zgustli 😠 a este neviem dokedy budu otravovat takze zajtra cvicit nepojdem vahu nahlasim rano.

jerryjanka
30. lis 2008

petrahy - aj ja som chora
necvičila som vôbec
a chcela som zajtra ale zle sa mi dýcha 😢
tak snad už v utorok budem ok mam tu nachystane do DVD s editou sipeky tak dufam že sa k tomu dokopem

petrahy
1. pro 2008

Dobre ranko huraaaaaaaaaaaaaaaaa vaha mi ukazala ubytok 1,5kg 🙂 takze 83,5 aj ked som chora a cvicit nepojdem budem aspon vahu udrziavat.

prdecek
autor
1. pro 2008

ahojík ženušky!!!

Jerry: zhubnout bych chtěla alespoň 20kg, snad se to povede. Teď mám dole rovných 8kg!!! 😀 😀 😀

Těším se zítra na vaše váhy v IP 🙂

Petrahy můžu tu tvoji váhu zapasat už dnes nebo se budeš vážit zítra znovu????

petrahy
1. pro 2008

To je jedno ja sa odvazim aj zajtra ci ma vaha neoklamala ale vazila som sa dnes dvakrat, lebo som vahe nechcela verit. Ale bola by som rada keby tó uz zacalo znovu klesat uz by bolo nacase

jerryjanka
1. pro 2008

petrahy supeeeeeeeeeeeeeer tak aspon niekto nie je taky ako ja - že vaha + 😠
prdecek - takže do konca januara chceš dať dole ešte 12 kil ano?
tak držim palce 😉

petrahy
1. pro 2008

janka neboj pojde aj tebe vaha dole len to chce asi kopec trpezlivosti ja uz som bola nestastna ze stale stojim a este k tomu som chora ved co mam robit nic ma nebavi a potom na ladnicke nie je zamok a ta sa da tak lahko otvorit
aj tebe drzim palce a vlastne vsetkym co tu su ved sa nevzdame taka je dohoda, podporime sa aj ked priberieme alebo schudneme 🙂

jerryjanka
1. pro 2008

petrahy maš pravdu
musim sa dokopať do cvičenia len som tiež chora a ledva dycham
no snad už zajtra to bude ok a ja si zacvičim

petrahy
1. pro 2008

a inak si uz na tom lepsie? lieky ti pomahaju? ja asi nebudem cvicit do piatka 😖 tak neviem neviem co to so mnou spravi

jerryjanka
1. pro 2008

petrahy ano lieky super zabrali už sa citim znova ako človek 😵

korenka
1. pro 2008

ahojte babuľky,tak ako vám ide chudnutie?Ja mám kilo dole,ráno cvičím s mojžišovými aj brušáky,aj sa ponaťahujem,len tú stravu nejak nemám silu totálne zmeniť 😒

jerryjanka
1. pro 2008

korenka - kolko si schudla už?
ja za cely ten čas len 3,5 kila ☹

prdecek
autor
1. pro 2008

Jerry - tak, tak ještě 12kg, ale kdyby to pak šlo dál tak by mi to nevadilo 🙂 takže bych měla eventuelně končit na 93kg, pak bych měla dostat clostibegyt a ještě něco jinýho a ještě utroš, no a snad se povede mimčo. 🙂

elennka
1. pro 2008

Jerry, já ještě méně a lítá mě váha jak se jí chce...

petrahy
2. pro 2008

Ahojte tak hlasim vahu 84kg takze to su 4kg dole 🙂

jerryjanka
2. pro 2008

ahojte
ja mam dnes 85,9 takže tiež dole 4 kilá
no aspon niečo že?

petrahy
2. pro 2008

to je predsa super 🙂 a dame si zajtra ocistny den?

jerryjanka
2. pro 2008

jejdaaaaa no môžme skusiť ale myslim že ja to nevydržim :( skusim cestovinovy asi 😅

korenka
2. pro 2008

tak ja mám zatiaľ dole 5 kg dokopy,za asi 1,5 mesiaca,to nieje také zlé,nie?
petrahy,ja si zajtra chcem dať očistný,aj včera som pôvodne vydržala až do 18-tej,kým som bola v robote,potom prišiel po mňa mužík a bolo po pôste,išli sme sa najesť do fast foodu do Európy 😒 😝

jerryjanka
2. pro 2008

korenka to je super 5 kil
ja mam za 2 mesiace len 4 kila takže som dosť pozadu oprosti tebe no ale lepšie niečo ako nič alebo pribrať že?
prdecek nikiarudi chce aby si ju vymazla z tabulky

takže zajtra sme tri na očistnom dni - no som zvedava

a aky si idete dať vy?

bublinka11
2. pro 2008

Ahojte kocky. Aj ja si davam zajtra ocistny den. Dam si spaldovy chlebik na cely den...mozem k nemu ovocie?

jerryjanka
2. pro 2008

bublinka to je na tebe - ale ja by som bud ovocie alebo chlieb a voda
😉