Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

bublinka11
18. bře 2009

Prdecku, mne to moc nevadi...ja sa radsej nevazim, lebo by som si len pokazila naladu 😉

petrahy
19. bře 2009

Ahojte je to trosku skoda lebo potom lenivieme 😝 aspon mne to tak pripada vazim 83

bublinka11
19. bře 2009

Ale jasne...lenivieme. Ja mam take zle obdobie teraz. Ale slubujem, ze sa polepsim a v pondelok supnem vahu!!!

petrahy
20. bře 2009

idem na vikend k nasim pomoooooooooooc to asi dobre nedopadne 😝

titkovamiriam
24. bře 2009

niak to tu vymiera asi vam nedari tak ako mne.a to som mala len zeleninkovy vikend a nic stale 87 😠

petrahy
24. bře 2009

stale 83 😒

bublinka11
24. bře 2009

Ja stale 78 ☹

petrahy
24. bře 2009

sme len tri stalice? ved je utorok baby kde ste

bublinka11
24. bře 2009

Kaslu na to...alebo cakaju na jar a prve redkvicky a prve bicyklovanie 🙂

krpatucka
24. bře 2009

nekasleme 😉 a necakame 😉 teda aspon ja 😀

ja mam stale okolo 80 + - dnes 80,4 😖

jerryjanka
24. bře 2009

ja som stale okolo 88 😠

skybaby
24. bře 2009

ahojte aj ja som stalica 🙂 stale 72.5

bublinka11
24. bře 2009

Sky...ale ty jedina mas dovod mat rovnaku vahu 🙂 Ja musim schudnut za 4 tyzdne 4 kg...dnes mam 78, tak o 4 tyzdne sa hlasim so 74! Slubujem 😀

krpatucka
24. bře 2009

bubli preco musis?

skybaby
24. bře 2009

bubli a vies ze sluby sa maju plnit? tak teraz uz naozaj musis 😉

korenka
29. bře 2009

ahojte moje babuľky,no,ja nejak nestíham anilen žiť,ale cvičiť chodím,teda snažím sa minimálne 2x do týždňa,podľa váhy mám dole 2 kg,ale nieje to bohviečo,potrebovala by som aspoň 10 dať dole 😒
sky,ty tehulka naša,ty si stráž trochu kilá,ale zase vitamínky papaj o dušu!!!( zeleninku,ovocie,zemiaky,cestovinky,ryžu,mäsko a najmä veeeeeľa tekutín),no a dávaj si pozor,najmä do 12tt
tak a my ostatné potrebujeme teraz zhodiť,aby sme boli čoskoro tehulky,aj aby sme sa cítili super!!! 😎

bublinka11
31. bře 2009

Ahojte...musim schudnut, lebo idem na svadbu a nezapnem saty...uz ich aj zapnem, ale nemozem sa v nich hybat...dnes je situacia, a sice ze rano som mala 77,5...cize nic moc. Uvidime, ako to pojde dalej.
A fakt sem uz skoro nikto nechodi...to je skoda. ☹

titkovamiriam
31. bře 2009

vidim ze to tu uz pomali konci a koncim aj ja stale som rovnako,takze 87 ak sa mi podari dat dole niake dalsie kilo ozvem sa papa a drzim palce aby ste zotrvali

petrahy
31. bře 2009

je pravda ze sa neozyvam uz ani ja ale ked uz je vonku tak pekne a vecer sa venujem rodinke chudnutie nevzdavam mam 82 kilo dole 😉

skybaby
31. bře 2009

ahojte 🙂 korenka no zatial som nepribrala ale ani neschudla, obcas mi je trosku zle, ale nie je to nic brutalne 😉 a sladke si ibcas dam, ale z toho je mi vacsinou tazko
inak sestra sa bude v oktobri vydavat a ak vsetko pojde dobre, tak budem v 9. mesiaci 😀 tak to fakt neviem ake saty si obleciem 😀 bubli drzim palce, nech to s tymi satami klapne 😉

katka444
31. bře 2009

ahojte,

bublinka aj ja som tu 🙂 . a aku mas vysku? ja by som tiez chcela cosi schudnut. ide jar, tak snad sa podari.

skybaby gratulujem k 10 tt 🙂

elennka
31. bře 2009

já hlásím 102,5 kg.. a nějak nestíhám net...

katka444
2. dub 2009

bubli tak kde si? ja ta tu uz cakaaaaaaaaaaam 🙂

bublinka11
2. dub 2009

No ja som nemala cas, lebo som obedovala 😀 😀 😀 a som krpata, mam len 169 cm a teraz asi 77 kg... 😖

katka444
2. dub 2009

ja 173 cm a 73 kg. tak ideme chudnut 😵 😵 🙄

bublinka11
2. dub 2009

No Kati to ty si kocka...to ja som taka mala gula 😀 a vobec sa mi teraz nedari...ale ja ked mam nejaky problem, tak ho zajem, to preto 🙂

katka444
3. dub 2009

bubli ja som presne taka ista. ked som v strese tak zerem 😠 . asi sa chcem potesit aspon tym jedlom 🙄

bublinka11
4. dub 2009

No len ja teraz napriklad sledujem, ze chcela som zahnat myslienky na tehu tak, ze zacnem chudnut, budem sa venovat cviceniu, strave a zabudnem...prd makovy...este viac sa sustredim na tehu a zajedam ho. Ale kocky dala som sa nahovorit na detoxikaciu...ja tomu dost verim a vcera mi prisla sms od kocky, ktora ma vysetrovala, ze ma prvy uspesny pripad, kedy sa dala kocka, ktora nemohla otehu detoxikovat a je v 5tt. Tak idem na to! Nemam dietu, len mam vynechane niektore potraviny, celkom sa na to tesim... 🙂 A plus samozrejme detoxikacnu kuru a prirodne produkty...

katka444
5. dub 2009

hi, detox som aj ja skusala. vydrzala som 4 dni. potom sa kolegyna lucila, lebo isla na dochodok. tak som nechcela vyzerat blbo, ze sa nic neponuknem(serviroval sa rezen a salat) tak som to porusila. a odvtedy zase jem kadeco. ale zase u nas sa malo vypraza atd. takze v celku papam zdravo. aj v robote na obed si davam rozne zeleninove jedla. najhorsie je pre mna vecer. lebo mm moze zest co chce a furt je chudy a robi mi chutky a ja si potom tiez dam. a prave vecer by som tolko jest nemala 🙄
bubli mas nejaku dietu na to?

bublinka11
6. dub 2009

Kati myslis na detox? No odporucila mi dat si 1 ocistny den...to je taky specialny detox na pecen a potom uz len tie prirodne produkty a vynechanie potravin, co mi skodia. Len to je u kazdeho individualne...napriklad ja nemozem mliecne vyrobky, ale ja ich ani nejem, tak to mi nevadi, potom nemozem niektore druhy masa, nejaku zeleniku. Inak zacala som si studovat aj glykemicky index...vela sa o nom hovori a celkom zaujimave...vyskusam.